18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gorylica i zaszczana ulica

~Creaters • 2018-08-30, 23:06
takie tam z przystanku :idzwch*j:

Tryper

2018-08-30, 23:27
Tytuł filmu stworzył j***ny geniusz.

wpr

2018-08-31, 00:36
Ja pie**olę... jak to k***isko podciąga te oszczane gacie... co za k***a obmierzła j***na maciora.

mateuszsadoltzr

2018-08-31, 00:39
Ostatnio moja rodzina była u mnie na grillu,mam psa i mój pies poszedł na ogród sie załatwić, poszedł za choinki zeby nikt go nie widział wniosek jest prosty....

Ho...........er

2018-08-31, 02:35
Świat naprawdę się prosi o koleją globalną pandemię (ignorując takie coś) ale taką konkretną by 80% populacji ziemi zmarło gdzie ulicha jest czarna śmierć kiedy jest potrzebna
Ale tak serio potem taka osoba wchodzi do sklepu dotyka wózka sklepowego itp..

overgod

2018-08-31, 08:50
Usłyszała kiedyś, że mieszka w "miejskiej dżungli", więc czemu by nie.

~Velture

2018-08-31, 09:31
Cytat:

Ale tak serio potem taka osoba wchodzi do sklepu dotyka wózka sklepowego itp..


Chlebek dotknie, bułeczkę zmaca.

Zresztą szkoda się rozwodzić. To je francja i oni są już skazani na wyginięcie razem z niemcami i wielkimi brytami. Szwedzi już też sobie zarzucili stryczek na szyję ale jeszcze jest szansa, że nie spadną z tego kiwającego się krzesełka... coraz mniejsza ale jeszcze możliwa.

A do wszystkich zjebów i pedałów co w mediach narzekają na Polskę, jaki to u nas zaścianek i, że trzeba z polski uciekać - pakować się k***y i wypie**alać do postępowych krajów. Już k***a. Nie gadaj o tym przed kamerką tylko k***o j***na wypie**alaj w podskokach z polski.

Hrabia Drapula

2018-08-31, 10:01
rozprysk taki że tylko suche ślady po łapach zostały

poligon6

2018-08-31, 13:03
Ciag dalszy tej imprezy wyglada tak. Czarna sucz wchodzi do sklepu maca co popadnie, bierze jogurt z pułki i nie odkłada go na ziemie tylko upuszcza. Ciagnie się za nia smród niemytego dupska i moczu. Przy kasie oczywiście awantura bo cyferki jej sie nie zgadzaja i kasjerka tłumaczy jej proste dodawanie.

Taki widok to norma w zachodnich marketach. U nas spotykane wsród meneli.

korowiow777

2018-08-31, 17:12
up up
tylko przypomnijcie sobie naszą gwiazdę szczającą w samolocie..

Essent

2018-08-31, 18:59
Erutlev napisał/a:


Chlebek dotknie, bułeczkę zmaca.

Zresztą szkoda się rozwodzić. To je francja i oni są już skazani na wyginięcie razem z niemcami i wielkimi brytami.



Nie zapominaj, że w wielkiej brytanii jest osada Galia! Nie pokonana do dzisiaj :krejzi:

ubaba

2018-08-31, 22:15
fayna dupa