topic

Goryl i czterolatek

sknerus_mckwacz • 2016-05-29, 11:42
Czterolatek wszedł na wybieg dla goryla w zoo, wpadł do fosy i nie mógł się wydostać. Pracownicy ogrodu postanowili zastrzelić goryla. Miejsce akcji Cincinnati.

zonk1234 napisał/a:

j.w.
akcja do 1:15

Edit
ch*ja widać, dziecko całe.

tranzystor

2016-05-29, 11:55
sknerus_mckwacz napisał/a:

Czterolatek wszedł na wybieg dla goryla w zoo, wpadł do fosy i nie mógł się wydostać. Pracownicy ogrodu postanowili zastrzelić goryla.

A powinni zastrzelić rodziców, że nie upilnowali gówniarza.

Halman

2016-05-29, 12:02
tranzystor napisał/a:

A powinni zastrzelić rodziców, że nie upilnowali gówniarza.

proponuję większa masakrę: tego co wymyślił jakieś normy związane z zabezpieczeniami, tych co je wykonali, dyrekcję zoo że mogła się liczyć z takim zdarzeniem i kasjerkę że sprzedała bilety do tego zoo.

nerusss

2016-05-29, 12:13
k***a takie majestatyczne zwierze musiało umrzeć bo jacyś rodzice nie dopilnowali swojego szczenięcia. Ja pie**ole, mam nadzieje że spotka ich za to kara.

tranzystor

2016-05-29, 12:16
HAL9000/2 napisał/a:

proponuję większa masakrę: tego co wymyślił jakieś normy związane z zabezpieczeniami, tych co je wykonali, dyrekcję zoo że mogła się liczyć z takim zdarzeniem i kasjerkę że sprzedała bilety do tego zoo.

Wszyscy winni, tylko nie prawni opiekunowie tego dziecka, którzy powinni szczyla pilnować. A wychowywać dzieci powinni w szkole.

SamSobieBogiem

2016-05-29, 12:17
Mogli mu zostawić na wychowanie, by sie pewnie lepiej postarał od rodziców tego 4 latka.

toad

2016-05-29, 12:55
k***a jak można nie pilnować swojego dziecka i dbać o jego bezpieczeństwo. Zoo powinno taki rachunek wystawić dla rodziców, że by sami się odstrzelili. Rodzice do utylizacji, szkoda goryla :(

Eth

2016-05-29, 13:00
Do ojca w wiezieniu polecial, wielkie halo od razu... :-/

MaratHS

2016-05-29, 13:02
tranzystor napisał/a:

A wychowywać dzieci powinni w szkole.

Czyś Ty k***a zwariował? Od wychowania są rodzice, bo to dziecko należy do rodziców, a nie do szkoły czy państwa, więc to ja decyduje o tym jak go wychować i co mu wpoić do głowy, a Nauczyciele w szkole to od nauczenia ile to jest dwa razy dwa i tyle, a nie od wychowania.
Jakaś nauczycielka czy nauczyciel będzie wychowywał moje dziecko gdzie realizuje się jakieś programy europejskie albo tego co rozporządzi jakaś minister edukacji mimo, że nigdy nie widziała mojego dziecka na oczy.
Dzieci powinni wychowywać się w szkole... a to dobre.

:idzwch*j:

saves

2016-05-29, 13:50
tranzystor napisał/a:

Wszyscy winni, tylko nie prawni opiekunowie tego dziecka, którzy powinni szczyla pilnować. A wychowywać dzieci powinni w szkole.

Szkoła jest od nauczania, a od wychowywania są rodzice. Co do filmu, to są skutki, gdy Dzesika rodzi Brajanka, a tatuś nieznany.

kubullus

2016-05-29, 14:59
Co za idioci, nie można było goryla uspać (nie zabić)? Przecież nie atakował gówniarza, wątpie, że chciał zrobić mu krzywdę...

grudzin7

2016-05-29, 15:04
Taaaaaa, już na pewno ten czterolatek sam tam wlazł... Mogę się założyć, że to sp***oleni rodzice musieli go podsadzić, albo jeszcze na rękach wychylić za ogrodzenia aby mógł się napatrzyć. Przecież przy każdym wybiegu są j***ne kraty albo barierki właśnie po to aby tak nie odpie**alać.

Mam nadzieję, że zoo wysłało rachunek rodzicom za tego goryla

korpo_kills_me

2016-05-29, 15:37
kubullus napisał/a:

Co za idioci, nie można było goryla uspać (nie zabić)? Przecież nie atakował gówniarza, wątpie, że chciał zrobić mu krzywdę...

fragment artykułu:
Ryzyko było zbyt wielkie. Wybór sprowadzał się do: uśpić albo zastrzelić. Zachowanie goryla mogło spowodować zagrożenie dla życia dziecka - powiedział dyrektor zoo Thane Maynard.

Pracownicy zoo zdecydowali się zastrzelić goryla, zamiast go uśpić, ponieważ środek nasenny nie zadziałałby od razu.

Czterolatek został przewieziony do szpitala z obrażeniami nie zagrażającymi życiu.

Maxi96

2016-05-29, 16:09
A tam wszyscy pie**olicie a skończy się tylko w jeden sposób...

Ludzie wybiją wszystkie mniej lub bardziej niebezpieczne zwierzęta. :snajper2:

dumad

2016-05-29, 16:15
kubullus napisał/a:

A dlaczego gdy człowiek ma broń w ręku jest faszerowany amunicją z broni palnej a nie środkami usypiającymi mimo że nie wiadomo czy chce strzelić do policjantów?

Głupie pytania, chociaż wolałbym jakby goryl przeżył