18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Górnicze, wysmakowane żarciki...

Halman • 2020-11-27, 17:01
Cytat:

W kopalni Chwałowice, należącej do Polskiej Grupy Górniczej, która znajduje się w Rybniku-Chwałowicach miało dojść do napaści seksualnej na jednego z górników. Z nieoficjalnych ustaleń portalu rybnik.com.pl wynika, że poszkodowanego miało osaczyć dwóch mężczyzn: jeden go przytrzymywał, a drugi mógł "bić członkiem po twarzy". "Jak mówi nam jeden z pracowników kopalni, który chce pozostać anonimowy, opisywana powyżej sytuacja miała być jedynie nieśmiesznym żartem, polegającym np. na biciu członkiem po twarzy. Zastrzega jednak, że nie był bezpośrednim świadkiem zdarzenia, ale słyszał właśnie taką wersję", pisze rybnik.com.pl. Po tym, jak na łamach "Super Expressu" opisaliśmy tę sprawę, w Internecie zawrzało. Teraz pojawiają się nowe fakty dotyczące zajścia.


Zródło i całość
13, 14, 15, barórki, cipórki, dodatki, czekoladki to się w górniczym trudzie biją ku*asami po buźkach... :kawa:

DzidaZawodnik

2020-11-27, 23:18
Ale żenada.

Jakiś pismak napisał artykuł o tym, ze jego kolega słyszał o takiej historii, że jakiegoś typa ch*jem po mordzie posmyrali.

Dobry powód, żeby zamknąć polskie górnictwo.

cesarz1982

2020-11-27, 23:21
Na innych kopalniach do dają gołą dupą po pysku :lol:

drukarka666

2020-11-28, 00:19
Jebnij ch*jrm o glazure, a poprawisz mu figure.

Zbysław

2020-11-28, 01:54
TRQPL napisał/a:

Górnicy po zakończeniu pracy biorą prysznic i wspólnie, jeden drugiemu myją plecy.
Taka tradycja a od tego już niedaleko do bicia sie ch*jem po pysku.
Następny krok to zagranie z serii raz w dupe to nie pedał.



myją sobie plecy nawzajem nawet w 5 naraz mówią na to ,,drabina" każdy myje innemu plecy swoją gąbką co wczesniej szorował se rowa, ale że twarze se ku*aszą tego nie wiedziałem ale nie dziwi mnie to

8765tj

2020-11-28, 04:13
No to teraz biedny pohańbiony hanys do klasztoru pójdzie :niggasmile:

a1lp2ha3

2020-11-28, 05:42
Mozesz zawsze sprobowac tam swoich sil i zobaczysz ze nawet ze ta kase nie warto bo to jest smiech

Zbysław

2020-11-28, 11:50
a1lp2ha3 napisał/a:

Mozesz zawsze sprobowac tam swoich sil i zobaczysz ze nawet ze ta kase nie warto bo to jest smiech



za 6 tysi na rękę za opie**alanie sie to nieźle kuszący zarobek tylko te mycie obsraną gąbką pleców i codzienny widok 40 fiutów pod prysznicem zniechęca akurat mnie do takiej pracy no ale jak kto lubi

wigan77

2020-11-29, 14:11
kopalnie to siedliska patologii