18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Górnicy nie wyginą

hfbnmiuytp • 2018-10-23, 17:26
Jedynie zmienią specjalizację w wydobywaniu urobku :amused:




Nie wiem dlaczego, ale jak już kliknę taki filmik to oglądam wlepiony do samego końca :samoboj:
Pan specjalista zresztą dobrze wie na czym zależy ludziom, w pewnym momencie mówi "wiem, że denerwujące jest oglądać jak to (czop woskowinowy) urywa się po kawałku". :mrgreen:

Pa...........or

2018-10-23, 17:33
hfbnmiuytp napisał/a:


Nie wiem dlaczego, ale jak już kliknę taki filmik to oglądam wlepiony do samego końca :samoboj:



Bo jesteś oblechem ?

sz...........rz

2018-10-23, 17:53
To już nie tylko w nosie 'kopią'

Noside

2018-10-23, 18:48
Nie no, przekwalifikowuję się do takich zabiegów. To przecież zajebiste :D

Cz...........as

2018-10-23, 21:06
Ale to musi być ulga jak Ci lekarz wyciągnie takie złogi z ucha. Teraz antybiotyk, trochę regeneracji i jeśli nauczy się czyścić uszy to może nie umrze z brudu...

Aleo

2018-10-23, 21:23
@up a Ty chodzisz na takie zabiegi regularnie czy jesteś po prostu taki tępy i myślisz że jak czyścisz codziennie pałeczką to masz czyste?

Mors_Nigra

2018-10-24, 10:41
Naszła mnie ochota na żelki...

olo1990pl

2018-10-24, 11:54
Nie czyści się ucha pałeczkami higienicznymi!!!
Robiąc to oprócz tego, że ubija się woskowinę w kierunku błony bębenkowej tworząc czop woskowinowy to jednocześnie podrażnia się i wysusza skórę kanału słuchowego przez co jeszcze więcej woskowiny produkuje ucho.

Ucho zbudowane jest w ten sposób, że się samo oczyszcza i jedyna pomoc w tym to myć ujście kanału słuchowego wodą z mydłem/żelem pod prysznic w czasie kąpieli. Wystarczy, że paluchami oczyścicie samą końcówkę kanału słuchowego oraz małżowinę.

Najgorsze są stare babki/dziadki, które wsadzają sobie do uszu watę nasączoną spirytusem, bo swędziało ich ucho i teraz nic nie słyszą na to ucho (duh). Raz miałem, że jak zajrzałem do ucha to zobaczyłem właśnie taką watkę - zapomniała babinka, że sobie wsadziła ją do ucha. Raz też miałem gościa z martwą mrówką lub innym stawonogiem w uchu :)

Niestety mam tylko najprostszy otoskop oraz nie mogę nic grzebać w uchu (tylko dla laryngologów), więc nie wrzucę żadnych fotek/filmików.

Co do flmiku to laryngolog z ambulatorium mówi, że pacjent miał rozerwaną błonę bębenkową w młodości i po leczeniu odpuścił sobie na wiele lat kontrole. Dopiero jak przygłuchł na to ucho to przyszedł do lekarza. A teraz go czeka wizyta jeszcze na oddziale by ustawić leczenie (zgrubiała/zbliznowacona błona bębenkowa plus stan zapalny kanału słuchowego).

zadol

2018-10-24, 12:41
spinaczel napisał/a:

k***a jem :/



Smacznego, może jeszcze dżemu podać?

Alonso

2018-10-24, 14:34
Na moje oko od 13stej minuty zaczął już wygrzebywać mózg.

Cz...........as

2018-10-25, 16:56
Aleo napisał/a:

@up a Ty chodzisz na takie zabiegi regularnie czy jesteś po prostu taki tępy i myślisz że jak czyścisz codziennie pałeczką to masz czyste?

Pałeczką to chyba ty się za dużo bawisz, w dodatku nie swoją... Osuszam uszy patyczkami po kąpieli jeśli chcesz już wiedzieć a jak za dużo woskowiny się nagromadzi to czyszczę uszy parafiną. Są zdrowe i dokładnie na tyle czyste na ile powinny.