18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Gorączkowe bajanie przyjaciela.

Zb...........j • 2013-05-19, 01:06
MATERIAŁ WŁASNY
Podczas pobytu w szpitalu , mój kumpel napisał mi sms'a , a jego treść brzmiała następująco:

Stary , ta gorączka jest obłąkana. Właśnie znalazłem list napisany przeze mnie w nocy do samego siebie , że to wszystko wina Artmunda i Dortmunda i jakiegoś doktora. I pamiętam , że jak to pisałem to byłem przerażony. Chyba poszło o to , że herbata smakowała jakoś nie tak i pomyślałem , że ktoś mnie otruł i list z winnymi napisałem. A potem dalej na jawie- wrzuciłem za łóżko jakieś dwa paprochy i stwierdziłem , że przecież były trzy i zginę jak trzeciego nie znajdę. A te imiona to nie wiem skąd wziąłem. Ale syf z tym był , dobrze że mnie żadna piguła nie widziała jak latam po pokoju szukając paprocha bo bym w psychiatryku skończył :D i po ch*j komu używki ??

Pare dni później napisał mi jeszcze że zaczyna chemioterapię :amused:

wowka01

2013-05-19, 01:15
a jeśli ten kumpel nie istnieje, a wszystko sam sobie wymyśliłeś i znajduje się to w Twoim chorym umyśle? A może sam sobie wysłałeś tego smsa? Może Twoja mama to Dr John Cawley, a ojciec to Chuck Aule. Podają Ci jakieś proszki? Papierosy? Polisz? Ćpiesz? Pomyślałeś o tym?

A imiona? artmund i dortmund? spójrz:
Pierwsza litera z pierwszego imienia to pierwsza litera alfabetu. A jaka jest ostatnia litera w alfabecie? Z? No właśnie! Pierwsza litera drugiego imienia to najzwyczajniej odwrotność b!!! Czaisz? Lecim dalej: Suma liter tych imion? 15!!!! a 15 litera w łacińskim alfabecie??? k***a, to O!!! Tera uważaj. To piętnaście dzielisz na trzy, a później wynik mnożysz razy dwa- bo tyle jest tych imion- rezultat w alfabecie łacińskim? J!!!

Połączmy wynik: Zboj=zbój. Przypadek? Nie sądzę...


Shutter Island sk***ysyny!!!

MassSlesher

2013-05-19, 01:33
A co na to Dr. House? Ale piwko masz...

Ba...........co

2013-05-19, 04:58
WoWka j***ny psychiatra z Ciebie... przyjmujesz innych pacjentów?

Ile za godzinkę?

Sesji z Twoją żoną oczywiście...

ramzei

2013-05-19, 10:33
Cytat:

Podczas pobytu w szpitalu , mój kumpel napisał mi sms'a


To ty też byłeś w szpitalu?

oldsoul166

2013-05-19, 11:13
ramzei napisał/a:


To ty też byłeś w szpitalu?




hihi lubię takie przypie**alanki, piwko:D

straatveger

2013-05-19, 11:38
O jedną strzykawkę z zielonym suszem za dużo

teken

2013-05-19, 12:37
Tak kończy się wstrzykiwanie marychuanen

alanbdf

2013-05-19, 12:41
Sherlock k***a :-D

gelek

2013-05-19, 15:33
@wowka

Ja pie**ole, współczuje rodzinie :P

Zb...........j

2013-05-19, 17:31
MassSlesher napisał/a:

A co na to Dr. House? Ale piwko masz...



Pan House zdiagnozował mu po miesiącu ziarnice złośliwą ale tak do końca to nikt nie wie co mu jest aczkolwiek leczą go na to .

kasia978

2013-05-19, 20:17
U twojego kumpla zdiagnozowali nowotwór a ciebie to śmieszy? To już przeginka... Kumplowi współczuję nie tylko choroby, ale i fałszywych przyjaciół :(

Zb...........j

2013-05-19, 20:47
kasia978 napisał/a:

U twojego kumpla zdiagnozowali nowotwór a ciebie to śmieszy? To już przeginka... Kumplowi współczuję nie tylko choroby, ale i fałszywych przyjaciół :(



Ojoj :-/

cycu19922

2013-05-19, 20:54
Oplułem ekran ze śmiechu :D