18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gorąca pobudka

CrazyEdek • 2022-04-12, 20:19
Prawie jak w Marvelu.


Aiden86

2022-04-12, 20:40
Ogień na czarnym jakoś dziwnie się pali ... tak jak by mudżin mało kaloryczny był. hmm :l

outsidethebox86

2022-04-12, 20:59
Aiden86 napisał/a:

Ogień na czarnym jakoś dziwnie się pali ... tak jak by mudżin mało kaloryczny był. hmm :l



Dlatego Hitler palił w piecu Żydami...

Proktor

2022-04-12, 21:30
Dźwięk niczym chlast biczem na polu bawełny

sa...........el

2022-04-12, 23:22
Gówniaki Willa Smitha?

Policeman

2022-04-12, 23:39
Takie sytuacje w 99% przypadków nie miałyby miejsca gdyby nie moda na wstawianie filmików na "sociale", gość chciał złapać kilka łapek na fb czy na sriktoku więc oto jest, kolejny wysryw z czeluści jakieś zapadłem dziury. Moi znajomi w większości nie mają kont nigdzie może poza facebookiem, z czego 3/4 totalnie nieaktywne. Można spokojnie się napić, pogadać, nawet wydurnić i wie się, że następnego dnia jakiś typ kilka tysięcy kilometrów dalej będzie to oglądał drapiąc się rano po jajach.

ch*j w dupę tym, którzy dali narzędzia nagrywania i możliwości publikowania tego j***nym troglodytom.

alucard321

2022-04-13, 02:22
Policeman napisał/a:

Takie sytuacje w 99% przypadków nie miałyby miejsca gdyby nie moda na wstawianie filmików na "sociale", gość chciał złapać kilka łapek na fb czy na sriktoku więc oto jest, kolejny wysryw z czeluści jakieś zapadłem dziury. Moi znajomi w większości nie mają kont nigdzie może poza facebookiem, z czego 3/4 totalnie nieaktywne. Można spokojnie się napić, pogadać, nawet wydurnić i wie się, że następnego dnia jakiś typ kilka tysięcy kilometrów dalej będzie to oglądał drapiąc się rano po jajach.
ch*j w dupę tym, którzy dali narzędzia nagrywania i możliwości publikowania tego j***nym troglodytom.



Ale żeś się zapienił. ch*j w to w jakim celu to gówno powstało. Ważne że jeden murzyn dostał w mordę a drugi się podpalił.

ActAnonymous

2022-04-13, 12:42
Policeman napisał/a:

Takie sytuacje w 99% przypadków nie miałyby miejsca gdyby nie moda na wstawianie filmików na "sociale", gość chciał złapać kilka łapek na fb czy na sriktoku więc oto jest, kolejny wysryw z czeluści jakieś zapadłem dziury. Moi znajomi w większości nie mają kont nigdzie może poza facebookiem, z czego 3/4 totalnie nieaktywne. Można spokojnie się napić, pogadać, nawet wydurnić i wie się, że następnego dnia jakiś typ kilka tysięcy kilometrów dalej będzie to oglądał drapiąc się rano po jajach.
ch*j w dupę tym, którzy dali narzędzia nagrywania i możliwości publikowania tego j***nym troglodytom.



Trzymaj bo Ci się na pewno przyda


marcino_zly

2022-04-13, 14:57
Ta a później dostał rachunek za gaz.
On ich odchudzał.