18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gorąca dupeczka w aucie.

OxY • 2017-02-26, 19:26
Pomyliła spalacz tłuszczu slim fit z aviomarinem :D


_B...........r_

2017-02-26, 19:29
zamiast podejść i dobić to nagrywają

UBcjaPOLSKA

2017-02-26, 20:41
Dziękuję... PIĘKNE.
To takie różne od tych kotków i innych sweetaśnych wrzut.
Dziękuję w imieniu SADISTICA.

8765tj

2017-02-26, 21:01
Palenie na stosie było chyba bardziej ekologiczne...

zeus6

2017-02-26, 21:56
Zamiast sp***alać to pompki robi.O co tu chodzi?

omgłomatkobosko

2017-02-26, 22:11
Przecież spala ten tłuszcz , aż miło popatrzeć.

Swka

2017-02-26, 22:51
Przej***na śmierć

Grajek_

2017-02-26, 23:04
Zamiast k***y gasić to nagrywają. Życze takiej samej śmierci dla reżysera.

natking

2017-02-26, 23:05
Wygina śmiało ciało!

bartispl

2017-02-26, 23:05
Ja rozumiem, że człowiek już praktycznie bez szans na przeżycie, ale żeby k***a nagrywać, kiedy można można chociaż spróbować wytargać z tego auta? Przecież to musiało też trochę trwać zanim koleś wyciągnął telefon, włączył kamerę i zaczął kręcić. Nie mam zamiaru zgrywać bohatera, ale nie wyobrażam sobie, żeby w takiej sytuacji nie podbiec i nie ratować... No ja pie**olę. I nie, nie jestem żadnym kwejkowiczem, ale jest różnica między oglądaniem nieuniknionej śmierci, a śmierci kręconej przez człowieka, który mógł próbować jej zapobiec.

AN...........or

2017-02-26, 23:16
bartispl napisał/a:

Ja rozumiem, że człowiek już praktycznie bez szans na przeżycie, ale żeby k***a nagrywać, kiedy można można chociaż spróbować wytargać z tego auta?



Jak na moją logikę, skoro nie ma szans na przeżycie, to trzeba chociaż nagrywać, by materiał był, nie ?

Insaner

2017-02-26, 23:26
Grajek_ napisał/a:

Zamiast k***y gasić to nagrywają. Życze takiej samej śmierci dla reżysera.



Czym gasić? To nie jest płomyk, który ugasisz tymi śmiesznymi gaśniczkami samochodowymi, ani piachem, ani niczym innym. Bez straży pożarnej lub kilkudziesięciu ludzi z wiadrami z wodą (już przygotowanymi do polewania) nic z tym nie zrobisz.


bartispl napisał/a:

Ja rozumiem, że człowiek już praktycznie bez szans na przeżycie, ale żeby k***a nagrywać, kiedy można można chociaż spróbować wytargać z tego auta? Przecież to musiało też trochę trwać zanim koleś wyciągnął telefon, włączył kamerę i zaczął kręcić. Nie mam zamiaru zgrywać bohatera, ale nie wyobrażam sobie, żeby w takiej sytuacji nie podbiec i nie ratować... No ja pie**olę. I nie, nie jestem żadnym kwejkowiczem, ale jest różnica między oglądaniem nieuniknionej śmierci, a śmierci kręconej przez człowieka, który mógł próbować jej zapobiec.




Rozpal wielkie ognisko i spróbuj do niego podejść... Przecież tam jest taka temperatura, że nikt nie podejdzie na odległość ~1,5-2 metrów... Mogę się co najwyżej zgodzić co do nagrywania, które było nie na miejscu.

Poza tym to jak już napisałeś - bez profesjonalnej pomocy nikt do czasu zgaśnięcia płomieni na samochodzie nie pomoże tej już straconej niezależnie od tego, czy by ją wyciągnęli czy nie - śmiertelnej ofierze wypadku. Przy takich poparzeniach kilka dni i śmierć na skutek sepsy i śmiertelnych zaburzeń poziomów elektrolitów.

Debosy

2017-02-27, 00:26
Zesral bys sie a nie ratowal.

3 metry od samochodu walnal by w ciebie taki żar ze kroku blizej bys nie zrobil.