18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Góra

bleblebator1 • 2019-08-07, 18:58
Taki tam świeży dzwonik z moich stron.



Ta góra jest idealnym testerem, czy tir jest przeładowany,. Dzień bez spalonego sprzęgła na Bardzie dniem straconym.
Uprzedzając pytania, pas środkowy też zajęty przez frędzla któremu zaczęło się palić sprzęgło. Dlatego ten co wywołał dzwon jechał lewym skrajnym dla zjeżdżających z góry.

trupzszafy

2019-08-07, 19:33
jedyny plus tej roboty to jakieś pieniądze o ile zgadzasz się na rozłąkę z rodziną.poza tym widzę wyłącznie negatywy- od nocy w tej budzie przespanej do poczucia że jest się murzynem na polu bawełny którego jebią batem po plecach żebyś się sprężał. spróbowałem i pożegnałem się z tą przygodą bez żalu.

Antek01

2019-08-07, 19:59
Jakieś pieniądze? Jak na czas, który kierowca spędza w tej budzie, to to są psie pieniądze. Musisz mieć wyj***ne w rodzinę albo być singlem żeby się godzić na taką jazdę i nieobecność w domu i w dodatku to lubić. Gdybym ja w robocie spędzał tyle czasu co kierowca w ciężarówce, to moje zarobki byłyby przynajmniej dwa razy wyższe niż kierowcy, a też zapie**alam jako można powiedzieć "fizol".

jbone

2019-08-07, 20:13
@up nie dodałeś że co dzień masz inną dupeczkę do popychania

bleblebator1

2019-08-07, 20:43
jbone napisał/a:

@up nie dodałeś że co dzień masz inną dupeczkę do popychania



Mówisz o codziennej aktualizacji bazy wirusów? :mrgreen:

andrzejrobert75

2019-08-07, 21:17
Pani na lesnym parkingu żegna się słowami:-bywaj zdrów.

Xxxwroclaw

2019-08-07, 22:09
w prawym dolnym rogu jest data i godzina ?

sebortor

2019-08-07, 22:35
Xxxwroclaw napisał/a:

w prawym dolnym rogu jest data i godzina ?



Pewnie, 1 stycznia mamy zieloną trawę...

krzysztof3011

2019-08-07, 23:22
Wbrew nazwie, z tirówek tirowcy raczej rzadko korzystają. Przyczyna jest prozaiczna: trudno zatrzymać się tirem na typowej drodze krajowej czy wojewódzkiej. Z tirówek korzystają więc najczęściej kierowcy busów. Tirowcy to raczej gdzieś na parkingach szukają, ale nie przy samej drodze. Jeżeli jednak te na parkingach to również tirówki, wtedy OK.

~sensualna

2019-08-08, 00:12
krzysztof3011 napisał/a:

Wbrew nazwie, z tirówek tirowcy raczej rzadko korzystają. Przyczyna jest prozaiczna: trudno zatrzymać się tirem na typowej drodze krajowej czy wojewódzkiej. Z tirówek korzystają więc najczęściej kierowcy busów. Tirowcy to raczej gdzieś na parkingach szukają, ale nie przy samej drodze. Jeżeli jednak te na parkingach to również tirówki, wtedy OK.



uwierz że tirówki są ustawione w takich miejscach żeby każdy mógł skorzystać ;) widocznie jako pasażerka widzę wiecej

Michelangelo_skurwysyny

2019-08-08, 01:38
jbone napisał/a:

@up nie dodałeś że co dzień masz inną dupeczkę do popychania



tfu! dupeczka - ukrainka z szankrem, tryprem i hivem

i-i

2019-08-08, 01:52
Michelangelo_sk***ysyny napisał/a:

tfu! dupeczka - ukrainka z szankrem, tryprem i hivem



a zaraziła się tym od...?

modoc

2019-08-08, 05:33
i-i napisał/a:

a zaraziła się tym od...?



Banderowców

8-)

Wiewór

2019-08-08, 08:11
Antek01 napisał/a:

Jakieś pieniądze? Jak na czas, który kierowca spędza w tej budzie, to to są psie pieniądze



To ile twoim zdaniem ma zarobić człowiek, które w życiu opanował tylko kręcenie kołem?
Pieniądze są jakie są bo to jest praca, która może wykonywać każdy.

Tirowiec powinien szefa dobrodzieja po dupie całować w podzięce, że takiego buraka bez wykształcenia z biedy wyciąga i mu robotę daje. Jakby nie tiry to takie głąby pchały by wózki pod sklepem albo zamiatały podjazdy i głodem by przymierali.

Dowodem, że to praca dla debili jest fakt, że za kilka lat zawód kierowcy tira zniknie rynku.
W Szwecji już są prowadzone testy autonomicznych ciężarówek rozwożących towar do sklepów z centrów logistycznych.

Pytanie tylko gdzie pójdą pracować ludzie, którzy potrafią tylko kręcić kołem? Z miotłą też może być problem bo pewnie wymyślą roboty sprzątające.

:lol: