18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kochamcie

2013-08-16, 07:30
Corliss już raz jebnął, przeżył i dalej lata skubany. krata regionalnego mu się należy.

rz...........ch

2013-08-17, 05:58
lubię gościa. fajny odlot. ale też szkoda mi go, bo pewnego razu on, albo ktoś z jego ekipy nie weźmie pod uwagę wysokości_rozrzedzonego powietrza, lub wilgotności (również zmienna w gęstości oporu). o przypadkowym powiewie wiatru nie wspomnę. hmm... uzależniony koleś od ciśnienia xD. zaiskrzy pewnie i po śmierci na hardzie :) . najlepiej na tym wyjdzie rat-pull.

EudezetReprezent

2013-08-17, 15:18
@up dlaczego ci go szkoda typ jest zdrowy robi to co kocha i dostaje z tego zajebiste siano czego chciec wiecej ?

Curvatura

2013-08-18, 18:37
Do zobaczenia na hardzie.

wernetto

2013-08-18, 18:40
rzepich napisał/a:

lubię gościa. fajny odlot. ale też szkoda mi go, bo pewnego razu on, albo ktoś z jego ekipy nie weźmie pod uwagę wysokości_rozrzedzonego powietrza, lub wilgotności (również zmienna w gęstości oporu). o przypadkowym powiewie wiatru nie wspomnę. hmm... uzależniony koleś od ciśnienia xD. zaiskrzy pewnie i po śmierci na hardzie :) . najlepiej na tym wyjdzie rat-pull.



no i ? Umrze na sto procent, więc żyje na sto procent. Sam bez skydiving'u nie wyobrażam sobie życia. To trzeba przeżyć, na filmikach czy to związanych z base jumping'iem czy skydiving'iem, tak naprawdę nie poczujesz ani 1 % z tego co czeka cię w powietrzu.

DonMiguel

2013-08-18, 19:36
nie żebym się czepiał, ale to nie jest B.A.S.E. - ta dyscyplina polega na skakaniu ze spadochronem z obiektów naziemnych, jak nazwa wskazuje.

DuckDodgers

2013-08-18, 20:04
k***a jak ja bym chciał latać z tym wdziankiem ale to już nie w tym życiu. Kiedyś się zastanawiałem czy robić kat. A i kupić motocykl czy zapisać się na kurs skoczka no i skończyło się na moto :) Zostały mi skoki w tandemie tylko :)

sneq

2013-08-18, 21:04
r*chałbym azjatkę z 10:11

wernetto

2013-08-18, 23:08
DonMiguel napisał/a:

nie żebym się czepiał, ale to nie jest B.A.S.E. - ta dyscyplina polega na skakaniu ze spadochronem z obiektów naziemnych, jak nazwa wskazuje.



Masz rację - to odłam spadochroniarstwa zwany Wingsuit.

cherry110

2013-08-18, 23:41
Za Corlissa piwko w ciemno!

cyssiek

2013-08-19, 11:47
k***a te trzaski w połowie filmiku to jakaś zj***na muzyka, a nie kamerka. No ch*j