18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Golden shower

Zadi_ • 2019-03-09, 13:31
Wincyj tolerancji!!111





Ten filmik udostępnił na twitterze brazylijski prezydent pan Bolsonaro.

TB303

2019-03-09, 13:46
Co my możemy o tym wiedzieć, co? To jest prawdziwy progres, prawdziwa tolerancja, a my jesteśmy bandą żałosnych homofobów i nie powinniśmy mieć prawa żyć, skoro tego radykalnie nie akceptujemy!

tojatomek

2019-03-09, 14:02
Zawiodłem się... myślałem że pie**oli mu gałe..

mygyry

2019-03-09, 14:03
A u nas nie dość, że zaścianek to robi się coraz gorzej, babę uderzysz to ci niebieską kartę założą, psa kopniesz to cię zamkną :-/

Riossaka

2019-03-09, 14:17
Tjaaa. A ja mam to tolerować i uśmiechać się gdy widzę to na ulicy.

sereja3

2019-03-09, 14:23
Przecież to jest przekaz. Udostępnił by pokazać do czego się nadaje ludzki transformator. Nic tylko naszczać na niego.

Gymnorhinus

2019-03-09, 15:25
@ TB303

Tyle że to akceptujesz bo nie widziałem żebyś gdzieś protesty organizował :wyj***ne:

Shanttyy

2019-03-09, 15:55
Gymnorhinus napisał/a:

Tyle że to akceptujesz bo nie widziałem żebyś gdzieś protesty organizował



Odnośnie tych protestów, to skoro wszystkie te pojebusy urządzają ciągle jakieś protesty i manifestacje, to może my jako homofoby i osoby nie akceptujące tego, też urządzimy taki kontrprotest. Kontrprotest na to całe gówno, którego przykłady coraz częściej oglądamy tutaj :D

Ow...........an

2019-03-09, 17:07
mygyry napisał/a:

... psa kopniesz to cię zamkną



4 miesiące bezwzględnego więzienia dla Poleszuk z Hajnówki, pokazuje że wystarczy podrapać.

Misiek_KRK

2019-03-09, 17:28
LGBT - w czystej postaci. Równość, wolność , tolerancja!!!

Loaloa

2019-03-09, 17:50
Niby Brazylia to gangi, favele, da Silvy strzelające do siebie na ulicach, katolska dzicz, ale jednak potrafią się w szalony sposób zabawić. Gdyby coś takiego wydarzyło się w polandii, maliniak ogłosiłby żałobę narodową, pinokio wyprowadził wojsko na ulice, a wrzaski zjebów z obrażonymi uczuciami słychać byłoby nawet na Kamczatce.

saves

2019-03-09, 17:59
Karta LGBT+ ? :D

mygyry

2019-03-09, 19:59
Loaloa napisał/a:

Niby Brazylia to gangi, favele, da Silvy strzelające do siebie na ulicach, katolska dzicz, ale jednak potrafią się w szalony sposób zabawić. Gdyby coś takiego wydarzyło się w polandii, maliniak ogłosiłby żałobę narodową, pinokio wyprowadził wojsko na ulice, a wrzaski zjebów z obrażonymi uczuciami słychać byłoby nawet na Kamczatce.



Wiesz co u ciebie jest zabawne, że podczas, gdy jedno gówno mieszasz z błotem to inne gówno wnosisz na sztandary i myślisz sobie, jestem lepszy, czym się k***a różnisz od debili katolów skoro promujesz debili pederastów?

Loaloa

2019-03-09, 20:43
@up
Nawet jeśli jedni i drudzy są debilami, to ci"pederaści" przynajmniej umieją się bawić i nie są smutni, jak p*zdy. Za to katole mają ból dupy za każdym razem, gdy ktoś spędza czas niezgodnie z ich (katoli) oczekiwaniami.