18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Golden shower

Zadi_ • 2019-03-09, 13:31
Wincyj tolerancji!!111





Ten filmik udostępnił na twitterze brazylijski prezydent pan Bolsonaro.

Hellootubaka

2019-03-09, 21:34
Swiat jest piekny tylko ludzie to pojeby. Juz pora zeby asteroida pie**olnela w swiat, bedzie cisza i spokoj.

kamuha

2019-03-09, 21:38
Loaloa napisał/a:

@up
Nawet jeśli jedni i drudzy są debilami, to ci"pederaści" przynajmniej umieją się bawić i nie są smutni, jak p*zdy. Za to katole mają ból dupy za każdym razem, gdy ktoś spędza czas niezgodnie z ich (katoli) oczekiwaniami.



Definicja dobrej zabawy wg Loaloa -„publiczne bolcowanie sie w dupę i złoty deszcz”.

w życiu się tak cudownie nie bawiłem i nie zamierzam.
Jeżeli ktoś ma tak „wysublimowane” poczucie humoru to niech się bawi w domowym zaciszu. Obowiązują pewne ramy moralne i kulturowe i w ich ramach nie szczamy obie na twarz publicznie.
Tym się różnią hetero od LGBT.
Hetero Nie wymagają publicznej atencji podczas zbiorowego opie**alania gały. Nie terroryzują społeczeństwa wbrew ich woli powyzszymi widokami..
Porównianie ekshibicjonistów do wyznawców religijnych jest również rozkoszne. Zawsze jak ktos wskaże nieudolność homo, lgbt, zoofilow, lesb, obroncow aborcji, Ci tłumaczą to - bo katole, bo kościół, bo zaściankowy ciemnolud. Nigdy nie odpowiadają konkretnie na argumenty. W najlepszym wypadku obsmarują biednych katoli, a chociaz w wiekszosci przypadkow reagują werbalną lub fizyczną agresją.

bodzio667

2019-03-09, 21:43
Loaloa napisał/a:

@up
Nawet jeśli jedni i drudzy są debilami, to ci"pederaści" przynajmniej umieją się bawić i nie są smutni, jak p*zdy.



p*zda nie jest smutna! p*zda jest właściwie zabawna.

Sawix

2019-03-09, 22:40
Pedałów powinno się palić w piecach hutniczych

svc2000

2019-03-10, 07:51
Szczerze powiedziawszy po tytule takiego zakończenia się nie spodziewałem, ale co ja mogę wiedzieć, jestem zwykłym moherem

eruaknem

2019-03-10, 09:45
Brakuje tylko transparentu: "Szanuj mnie, ty nietolerancyjny, heteroseksualny sk***ysynu!"

TB303

2019-03-10, 11:54
Gymnorhinus napisał/a:

@ TB303
Tyle że to akceptujesz bo nie widziałem żebyś gdzieś protesty organizował


Tak, bo nie mam w życiu lepszych rzeczy do roboty, niż zajmowaniem się czymś, co mnie gówno obchodzi. Zresztą, to co napisałeś, jest strasznie głupie i bezsensowne.

WeedLover

2019-03-10, 17:39
Woodstock zmienił lokalizację?