18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Godzina dla seniora

gumiak • 2020-10-22, 10:59
Ostatnio naszła mnie myśl o godzinie dla seniora. Co zrobic aby ją ominąć. Zyjemy w Polsce i wiem że u nas raczej by to nie przeszło. Ale w takim USA...

W dobie LGBT , wszelkiego rodzaju równouprawnienia i innych wysrywow, gdy wejdziemy do marketu miedzy 10-12 i podejdzie do nas miły cieć i nas wyprosi, pomyślałem żeby powiedzieć że czuję sie na 90 lat. Jestem chory, łamie mnie w kościach i mam prawo czuć sie jak senior. Nikt nie mozę mi tego zabronic i nikt nie bedzie mi mowił ze nie jestem tym na kogo czuje sie wewnetrznie. Najlepiej bylo by jeszcze wziać ze sobą balkonik. Skoro facet moze byc babą, baba facetem, transy sransy i inne osoby niebinarne, to ja czuję sie jak senior. I ch*j to kogo obchodzi

TRQPL

2020-10-22, 11:01
W małych sklepach osiedlowych dla stałych klientów nie ma godzin dziada

CzerstWybut

2020-10-22, 11:22
Mamusie oszukasz, tatusia oszukasz i ciecia oszukasz ale autentyczności dowodu i ku*asa nie zmienisz.

crossdressphyxia

2020-10-22, 12:08
Jakbyś był czarny, to by to przeszło, bo wszyscy by srali po nogawkach, że ich oskarżysz o rasizm. Ale że jesteś na szczęście albo i nie zwykłym białym najprawdopodobniej heteroseksualnym mężczyzną, to możesz się pocałować w dupę.

Juzwa

2020-10-22, 12:11
TRQPL napisał/a:

W małych sklepach osiedlowych dla stałych klientów nie ma godzin dziada



Do czasu pierwszej grzywny.

JaTylkonaChwile

2020-10-22, 12:58
lepiej zacznij identyfikowac sie jako helikopter bojowy i rozpie**ol jakis sklep

Qunda

2020-10-22, 13:45
Ale taka prawda, 10-12h dla seniorów. A i tak łażą cały dzien. niby idzie się w tym wieku szybciej zarazić. Kup i daj kupować innym.

sadystycznie bolesny

2020-10-22, 14:15
Przecież już jest 'transage', do tej pory używane, żeby usprawiedliwiać pedofilię, ale w drugą stronę pewnie też można zmieniać wiek :P

Pedofilek

2020-10-22, 14:22
urzekła mnie twoja historia. Wyłącz PC

mygyry

2020-10-22, 14:38
Skoro dorosłe byki w Szwecji mogą czuć się na 12 lat i nikt nie ma prawa tego kwestionować, to nie widzę przeciwskazań, żeby u nas nie mogło być odwrotnie

kothletino

2020-10-22, 18:58
Kolejny przykład tego jak skłócić ze sobą ludzi, a wy łykacie i już syndrom polaczka-wojownika o swoje prawa.
Idź k***a jeden z drugim i zapytaj się kogoś w wieku seniora czy im odpowiadają godziny 10-12 i czy mieli jakiś wpływ na wybór tych godzin.
Kto ma rozpie**alać budżet państwa i powiększać zadłużenie ten dalej będzie to robić a wy będziecie mieć namiastkę demokracji walcząc z ludźmi dzięki którym macie SWÓJ kraj.

BrunerOvned

2020-10-22, 19:39
Czego to ostatnie pisdy nie wymyślą, żeby ominąć jakiekolwiek zasady.
A bądź antysystemowcem i wpie**ol się na przejściu dla pieszych na czerwonym prosto pod samochód. Jaki ch*j ma czelność mówić ci, co masz robić?! Chętnie obejrzymy!

Seavitia

2020-10-22, 20:03
Juzwa napisał/a:

Do czasu pierwszej grzywny.



Jak to się ładnie mówi - czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Żeby trafila się grzywna, musiałaby jakaś kontrola na gorącym uczynku przyłapać . "małe osiedlowe sklepiki" mają to do siebie, że rzadko kiedy zapuszcza się do nich ktoś, kogo w żaden sposób obsługa nie kojarzy - więc kapnąć się, że kontrola jest, ciężko nie jest - wystarczy uwazac na obcych. Szczególnie takich, którzy tylko się kreća po sklepiku, nie kompletując zakupów i po raz 10 zwiedzają jedną z dwóch trzymetrowych alejek.



BrunerOvned napisał/a:

Czego to ostatnie pisdy nie wymyślą, żeby ominąć jakiekolwiek zasady.
A bądź antysystemowcem i wpie**ol się na przejściu dla pieszych na czerwonym prosto pod samochód. Jaki ch*j ma czelność mówić ci, co masz robić?! Chętnie obejrzymy!



Nie chodzi o "antysystemowość" a po prostu o to, że "godziny dla seniorów" są idiotyzmem - głównie ze względu na to, że najbardziej zainteresowani sami mają je glęboko gdzieś. Efekt bywa taki, że sklepy w tych godzinach świecą pustkami, a tuż po 12 tworzą się horrendalne kolejki na samo wejście do sklepu. W przypadku małych, osiedlowych sklepików te dwie godziny oznaczaja zazwyczaj tyle, że nie przyjdzie absolutnie nikt