18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Go Vegan!

voidinfinity • 2017-05-08, 20:29
Babcia ma coś do powiedzenia na temat naszych nawyków żywieniowych :amused:



Cytat:

Miej sumienie, żryj kamienie!


skinner1987

2017-05-09, 10:52
Namawianie mnie do bycia weganinem jest równoznaczne z namawianiem weganina do żarcia kamieni.

waloos

2017-05-09, 11:10
Czytam komentarze i nasuwa mi się jedna myśl: czy wy k***a potraficie rozpoznać sarkazm?


A sory, zapomniałem że większość z was to j***ni gimnazjaliści albo półmózgi które, nawet nie wiedzą czym sarkazm jest.

voidinfinity

2017-05-09, 12:01
waloos napisał/a:

czy wy k***a potraficie rozpoznać sarkazm?



Jest szansa, że tak - i tak naprawdę odpowiadają sarkazmem na sarkazm. Sarkcepcja.

mezar5

2017-05-09, 12:38
kokos_123 napisał/a:

spójrzmy na to z perspektywy mięsożerców: Na dzisiejszych farmach rośliny od młodości są tłoczone na pierońsko ciasnych polach uprawnych, obsypywane gównem i chemią, tylko po to aby urosły większe. Po czym są bestialsko zabijane, przez wyrwanie z ziemi razem z korzeniami przez zmechanizowaną rzeźnię na kołach. Ich ciała są wrzucane na naczepy, po czym myte i rozwożone do marketów. W marketach ich zwłoki leżą na wystawie, a ludzie oglądają i macają je, patrząc które by im bardziej smakowały. Przecież to jedno wielkie pole zbrodni. Gdyby takie rzeczy robiono upośledzonym ludziom, ludzie zareagowaliby "o żesz k***a, ja pie**olę, ty poj***ny psychopato znęcający się nad roślinami". Więc z jakiej racji rośliny są k***a gorsze od zwierząt. :evil:



Nie podpowiadaj bo ktoś faktycznie podchwyci...

waloos

2017-05-09, 15:58
voidinfinity napisał/a:



Jest szansa, że tak - i tak naprawdę odpowiadają sarkazmem na sarkazm. Sarkcepcja.



Wiesz co jest gorsze? ŻE TO JEDNAK k***A NIE JEST SARKAZM :(
Poszukałem tego po YT i znalazłem oryginalny filmik na oficjalnym koncie PETA.
Myślałem, że ktoś nagrał to dla jaj ale to zaplanowana akcja była. W sumie nieźle wyszło, bo zyskało trochę popularności.

JAHHO2001

2017-05-09, 20:38
Nie jestem wegetarianinem bo kocham zwierzęta jestem wegetarianinem bo nienawidzę roślin.

Superfunfel

2017-05-09, 20:49
Muszę coś wam powiedzieć sadole... Ja tam j***ną p*zdeczką nie jestem :D

AN...........or

2017-05-09, 20:59
kokos_123 napisał/a:

spójrzmy na to z perspektywy mięsożerców: Na dzisiejszych farmach rośliny od młodości są tłoczone na pierońsko ciasnych polach uprawnych, obsypywane gównem i chemią, tylko po to aby urosły większe. Po czym są bestialsko zabijane, przez wyrwanie z ziemi razem z korzeniami przez zmechanizowaną rzeźnię na kołach. Ich ciała są wrzucane na naczepy, po czym myte i rozwożone do marketów. W marketach ich zwłoki leżą na wystawie, a ludzie oglądają i macają je, patrząc które by im bardziej smakowały. Przecież to jedno wielkie pole zbrodni. Gdyby takie rzeczy robiono upośledzonym ludziom, ludzie zareagowaliby "o żesz k***a, ja pie**olę, ty poj***ny psychopato znęcający się nad roślinami". Więc z jakiej racji rośliny są k***a gorsze od zwierząt. :evil:



Rośliny nie mają swiadomości i zakończeń nerwowych. możesz sobie nimi dupe podetrzeć , a one maja to w dupie.

sad12ysta

2017-05-10, 03:49
Bobikufel nie ma racji. Taki pies to nie to samo co reszta zwierząt. Psy to wilki które ewoluowały przy człowieku przez wiele tysięcy lat. Raczej nie ma zwierzęcia które tak współgra uczuciowo z człowiekiem jak pies.

Psy to nie to samo co inne zwierzęta. Pies to wilk który ewoluował przy człowieku przez wiele tysięcy lat. Raczej nie ma zwierzęca które tak współgra uczuciowo z człowiekiem jak pies.

Psy to nie to samo co inne zwierzęta. Pies to wilk który ewoluował przy człowieku przez wiele tysięcy lat. Raczej nie ma zwierzęca które tak współgra uczuciowo z człowiekiem jak pies.

Psy to nie to samo co inne zwierzęta. Pies to wilk który ewoluował przy człowieku przez wiele tysięcy lat. Raczej nie ma zwierzęca które tak współgra uczuciowo z człowiekiem jak pies.