18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gnojek uderza w furę

Maceek • 2017-11-22, 15:25


Ależ soczyście przypie**olił, nie ma co :beka:

dla ceniących swój zajebiście cenny czas od 0:15

mansonszatan

2017-11-23, 05:36
k***a jak on to zrobił to ja do teraz nie wiem ;____; mózg mi się ugotował

Wiewór

2017-11-23, 07:58
Próbowanie ubodzenia szarżą jadącego auta to strasznie ch*jowy pomysł.
Dobrze, że jest nagranie. Ciężko będzie teraz udupić kierowcę. Celowo piszę ciężko bo nie znaczy, że wg. zak***istego polskiego sądu facet będzie bez winy :D

Siedzi dwóch sędziów w pokoju. Wpada adwokat, do jednego krzyczy: Pies pana żony pogryzł psa mojej żony. Psa trzeba było operować, żona ataku dostała, albo zapłaci mi pan 10 tysięcy, albo składam pozew. Sędzia pomyślał chwilę, wyjął dziesięć tysięcy, zapłacił, adwokat wyszedł. Na to drugi sędzia pyta: Ty, czemu zapłaciłeś? Nie masz ani żony, ani psa. Na to sędzia odpowiada: Sam wiesz, sprawa trafi do polskiego sądu, różnie może być.

Belweder

2017-11-23, 09:57
Dlatego też nie powinno być zasady, że pieszy ma pierwszeństwo. Piesi to jak widać głupie zwierzęta i każde wejście na pasy i spowodowanie zagrożenia/wypadku to powinna być ich wina. Jadąc autem w mgłę czy opady deszczu nie widać pajaców ubranych na czarno, którzy wchodzą na jezdnie jak do obory. Już nie mówię nawet o takich sytuacjach...

Bladziochreturn

2017-11-25, 22:16
Każdego dnia prowadzam córę do przedszkola i jestem chyba jedynym rodzicem, który zawsze przechodzi z dzieckiem przez pobliskie przejście dla pieszych. Wszyscy z gnojami przepie**alają gdzie im wygodnie. Dziwić się, że potem są takie sytuacje. Najgosze to, że moją skretyniałą żonę też już musiałem o to zj***ć.