18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupie babsko blokuje drogę policji

wertyh • 2020-06-10, 17:44


a później płacz i pretensje o rozj***nie szyby

k***a jakie to piękne :mrgreen:

Kamil3l

2020-06-11, 18:09
alexandrus napisał/a:

Ja tu widzę dwoje idiotów, policjanta, który najzwyczajniej w życiu mógł dać jej pouczenie, wezwać ją do ruszenia samochodu z przejazdu, ale nie ta p*zda z blachą odrazu wyskoczył z samochodu z ryjem "wysiadaj z samochodu", założe się ,że gdyby wam Janusze się taka sytuacja z psem służbistą trafiła to byście zaraz na FB wyzywali owego ch*ja, druga idiotka to ta baba, zbędne dyskusje.
hahahaha aż się k***a zdziwisz! a zwłaszcza Meksykanie, murzyni i inni legalni imigranci , których razem jest więcej niż konserwatywnych pojebów.



ty niedoj***ny jakiś jesteś. protesty wokoło, policjanci widać, że gdzieś chcą jechać, a ta im drogę blokuje. Jak jej miał dać pouczenie jak nie reagowała na polecenia,KILKUKROTNE. Twoja matka powinna dostać pouczenie za twój poród.

SKINHEAD

2020-06-11, 18:22
Szkoda ze jej ryja nie rozj***li jak tej szyby :)

Dukenstein

2020-06-12, 03:19
j***ne lewackie głupie k***y nigdy się nie nauczą życia w społeczeństwie... nie ma na to lekarstwa poza 9mm w pusty łeb. Nie potrafi się kurestwo słuchać prostych poleceń, dostosować do prostego prawa , głupie lewackie k***y w swoim mniemaniu są elitą społeczeństwa, a reszta się myli. Ja bym się z tym nie pie**olił.