18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Głupie babsko blokuje drogę policji

wertyh • 2020-06-10, 17:44


a później płacz i pretensje o rozj***nie szyby

k***a jakie to piękne :mrgreen:

DLG22

2020-06-10, 21:43
Rozumiem co mówią i wiecie co ?! Baba ma przj***ne :-D

Budrys2000

2020-06-10, 21:50
5g, koronawirus, chiny, korea, lewaki, murzyny, juz mnie k***a glowa od tego boli :roll:

Tr...........ty

2020-06-10, 21:56
mazga50 napisał/a:

Czekam, kiedy Amerykanie zaczną rozliczać te małpy za ten rozpie**ol.



Rozliczą na wyborach, jak zagłosują na Trumpa, który niebawem pewnie zrobi porządek w kraju

mateo2012

2020-06-10, 22:31
Ty k***a xD Czy on złożył pałkę o dach samochodu? XD JApie**olE.
KOSMOS.

slepakk

2020-06-10, 22:44
I k***a dobrze. j***ni popie**olence klękający przed zasranymi murzynami co im srają na własnym podwórku. Niech ich walą w dupe, biją gwałca i rabują. Więcej takich filmów i w naszym zaścianku bardziej murzynow nie będziemy lubić. Gdzie ta zaraza się zjawia tam jest syf i brud. Jebac czarnych podludzi :evil:

VabankO

2020-06-11, 00:56
mateo2012 napisał/a:

Ty k***a xD Czy on złożył pałkę o dach samochodu? XD JApie**olE.
KOSMOS.



no też mnie to rozj***ło xD

Geigi

2020-06-11, 01:15
po jej wypowiedziach można wnioskować, że albo nie słyszała poleceń i objaśnień szeryfa, gdy prosił by wysiadła, ALBO (co jest bardziej prawdopodobne) jest głupią manipulantką
tłumaczenie, że nie chciała wysiąść, bo NIE MÓWIŁ jej, że jest zatrzymana (co oczywiście miało miejsce) jest tak debilne, że nie byłoby mi jej szkoda nawet po sfloydowaniu

St...........on

2020-06-11, 03:01
Ja tu widzę dwoje idiotów, policjanta, który najzwyczajniej w życiu mógł dać jej pouczenie, wezwać ją do ruszenia samochodu z przejazdu, ale nie ta p*zda z blachą odrazu wyskoczył z samochodu z ryjem "wysiadaj z samochodu", założe się ,że gdyby wam Janusze się taka sytuacja z psem służbistą trafiła to byście zaraz na FB wyzywali owego ch*ja, druga idiotka to ta baba, zbędne dyskusje.

TranzystorWyklęty napisał/a:

Rozliczą na wyborach, jak zagłosują na Trumpa, który niebawem pewnie zrobi porządek w kraju



hahahaha aż się k***a zdziwisz! a zwłaszcza Meksykanie, murzyni i inni legalni imigranci , których razem jest więcej niż konserwatywnych pojebów.

szoopyoku

2020-06-11, 07:10
Pytała o wodę i przyjechało w ch*j wody, "Mają rozmach Sk***isyny"

YebaneDigidongi

2020-06-11, 08:31
Dlaczego ja mam wrażenie, że większość "police brutality" to akcje tego typu?

cz...........ek

2020-06-11, 08:41
Tak bardzo bym chciał oglądać takie filmy z Polski, jak policja się nie pie**oli z tymi patusami-sebeczkami-mordeczkami-wariatuńciami, ale niestety - nasi są mocni jedynie jak napie**alają i rażą prądem w czterech bezbronnego człowieka na komendzie

mianas

2020-06-11, 09:42
ProVVe napisał/a:

I bardzo k***a dobrze... Teraz jeszcze kilka milionów małp i lewaków z ulic posprzątać... Najlepiej raz a porządnie


jak to zrobić u nas się dzidostwo rozpasało patrz warszawka a teraz w prezydenta ido...

Huherko

2020-06-11, 14:26
Piękna interwencja, podoba mi się jak policjant ze spokojem prosi głupią babę o wyjście z samochodu, raz, drugi, za trzecim razem bez pie**olenia wyciągają ją z samochodu i koniec pie**olenia.