18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Głupie babska

Brutal90 • 2017-02-14, 18:29
Brak słów,że ,,matki'' zwracają uwagę kierowcy zamiast... i jak takiej nie sprzedać przysłowiowego ogarniacza? :shock:



moskalowy

2017-02-14, 18:41
Skopiujcie sobie całość komentarzy z yt i tu wstawcie - będzie szybciej...

Noemi1998

2017-02-14, 18:47
Mogłeś go zabić chory pojebie !! To dziecko one nie myśli jak dorosły ze nalezy sie rozejrzec, ustąpic , z daleka widziales ze stoją jakies 2 rojdy z gromadką dzieci , i nie przemyslales ze moze Ci wybiec?? Wybieglo ale w pore staneło, cofło się, a Ty po hamulcach, po piskach ... Przeraza Mnie ze kierowca czuje tu zażenowanie postawą tych kobiet... Jakbys potrącił to byla by Twoja wina kolego , jakbys zabił ( bylo by na harda co prawda) to bys poszedl siedziec a na koncu bys sie powiesil na sznurówce , szkoda byla by tym wieksza ze to Polskie dziecko Moj rodak! moze ten komentarz sprawi ze nie bedziecie mieli nie przykrosci w zyciu !

moskalowy

2017-02-14, 18:49
SteponectY napisał/a:

Mogłeś go zabić chory pojebie !! To dziecko one nie myśli jak dorosły ze nalezy sie rozejrzec, ustąpic , z daleka widziales ze stoją jakies 2 rojdy z gromadką dzieci , i nie przemyslales ze moze Ci wybiec?? Wybieglo ale w pore staneło, cofło się, a Ty po hamulcach, po piskach ... Przeraza Mnie ze kierowca czuje tu zażenowanie postawą tych kobiet... Jakbys potrącił to byla by Twoja wina kolego , jakbys zabił ( bylo by na harda co prawda) to bys poszedl siedziec a na koncu bys sie powiesil na sznurówce , szkoda byla by tym wieksza ze to Polskie dziecko Moj rodak! moze ten komentarz sprawi ze nie bedziecie mieli nie przykrosci w zyciu !



Do kogo ta przemowa?


kokos_123

2017-02-14, 19:29
drugi kierowca chyba ma podobne zdanie co większość sadoli.

de...........nt

2017-02-14, 19:32
Kierowca powinien wysiąść z tego auta i lać p*zdy po tych tępych ryjach i tylko patrzeć, czy równo puchnie.

K1610

2017-02-14, 19:57
Dajcie spokój. Nie wiecie jaka tam była dopuszczalna prędkość. Poza tym dzięki ich reakcji dzieciakom to zajście nie odbije się negatywnie na psychice.

kalijanek

2017-02-14, 20:03
gówniaki żle zrobiły i te stare penele też zamiast opie**alać dupy innym ludziom to powinny pilnować ale panie kierowco, przejście dla pieszych i włączający się do ruchu autobus... chyba nie trzeba tu dodawać, że w takiej sytuacji nie ustawiamy sobie radia tylko zachowujemy szczególną ostrożność

Maciekxxx

2017-02-14, 22:06
pie**olicie pitolicie. Auto jechało z prędkością szybszą niż 50 km/h więc kierowca nie miał prawa nawet mruknąć,a co dopiero gdyby potrącił dziecko na pasach.

FejkKrzysztof

2017-02-14, 22:32
Maciekxxx napisał/a:

kierowca nie miał prawa nawet mruknąć,a co dopiero gdyby potrącił dziecko na pasach.



Dzieciak wtargnął na przejście pod opieką tych jakże apetycznych milfów i jeśli coś by mu się stało to kierowca nie byłby winny. Dostałby mandat za prędkość, jeśli jakimś cudem udałoby się udowodnić, że jechał więcej niż 50. :-D

Maciekxxx napisał/a:

szybszą niż 50 km/h



Aha.

nano50

2017-02-14, 23:11
SteponectY napisał/a:

Mogłeś go zabić chory pojebie !! To dziecko one nie myśli jak dorosły ze nalezy sie rozejrzec, ustąpic , z daleka widziales ze stoją jakies 2 rojdy z gromadką dzieci , i nie przemyslales ze moze Ci wybiec?? Wybieglo ale w pore staneło, cofło się, a Ty po hamulcach, po piskach ... Przeraza Mnie ze kierowca czuje tu zażenowanie postawą tych kobiet... Jakbys potrącił to byla by Twoja wina kolego , jakbys zabił ( bylo by na harda co prawda) to bys poszedl siedziec a na koncu bys sie powiesil na sznurówce , szkoda byla by tym wieksza ze to Polskie dziecko Moj rodak! moze ten komentarz sprawi ze nie bedziecie mieli nie przykrosci w zyciu !



Poszedłby siedzieć? Jaką amebą trzeba być, żeby wypisywać takie głupoty.
1. Wtargnięcie na pasy przed samochodem jest zabronione
2. Bieg przez pasy jest zabroniony
3. Brak oceny sytuacji ze strony kobiet i narażenie dzieci na niebezpieczeństwo

A Ty śmiesz stwierdzić, że kierowca popełnił jakikolwiek błąd?
Tak, 1. Powinien wyjść i wyj***ć tej kobiecie takiego gonga, że nauczyła by się, że bycie matką to odpowiedzialność, a nie piwa i ploteczki.

defcon1

2017-02-14, 23:21
@nano50

Prawda, ale to się nie tyczy 7 letnich dzieci - tego nawet teraz na kursie prawa jazdy uczą, że widząc dziecko tudzież znak oznaczający strefe uczeszczaną przez dzieci ma obowiązek zachować szczególną ostrożność i zachować zasadę ograniczonego zaufania, jako że dzieciaki są jebnięte a jak babeczka ma kilka do opieki to może nie dopilnować jednego.

Po prostu szczęście, że nic się nie stało, jednak ja osobiście widząc dzieciaki na drodze/chodniku zawsze zwalniam, ch*j tam, stracę kilka cennych sekund jadąc 40 a nie 70 przez ten moment ale pomyślcie jaka trauma uszkodzić trwale lub nawet zabić takiego małego dzieciaka, plus oczywiście konsekwencje prawne

Tomaszov

2017-02-14, 23:22
Brutal90 napisał/a:

[...] i jak takiej nie sprzedać przysłowiowego ogarniacza?



elektr0n1ka

2017-02-14, 23:24
Boże jak ja nienawidzę j***nych kaszojadów. Rozpie**olcie mnie za to, mówcie, że kiedyś byłem taki sam, ale po prostu k***a nienawidzę widoku dzieci. A zj***nych matek jeszcze bardziej. To chyba pedofobia.

kenzol

2017-02-14, 23:48
SteponectY napisał/a:

Mogłeś go zabić chory pojebie !! To dziecko one nie myśli jak dorosły ze nalezy sie rozejrzec, ustąpic , z daleka widziales ze stoją jakies 2 rojdy z gromadką dzieci , i nie przemyslales ze moze Ci wybiec?? Wybieglo ale w pore staneło, cofło się, a Ty po hamulcach, po piskach ... Przeraza Mnie ze kierowca czuje tu zażenowanie postawą tych kobiet... Jakbys potrącił to byla by Twoja wina kolego , jakbys zabił ( bylo by na harda co prawda) to bys poszedl siedziec a na koncu bys sie powiesil na sznurówce , szkoda byla by tym wieksza ze to Polskie dziecko Moj rodak! moze ten komentarz sprawi ze nie bedziecie mieli nie przykrosci w zyciu !


Miał pecha, że nie jechał rowerem. Gdyby był rowerzystą, to dzieciak byłby winien bezapelacyjnie.

elektr0n1ka napisał/a:

Boże jak ja nienawidzę j***nych kaszojadów. Rozpie**olcie mnie za to, mówcie, że kiedyś byłem taki sam, ale po prostu k***a nienawidzę widoku dzieci. A zj***nych matek jeszcze bardziej. To chyba pedofobia.


Może dlatego że sam jesteś jeszcze kaszojadem?