18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupich nie sieją - tapeta w telefonie z plantacją trawy

Krak • 2012-11-19, 10:53
Ustawiona w aparacie tapeta z plantacją konopi indyjskich naprowadziła policjantów na trop prawdziwej plantacji.


Policjanci patrolujący krakowskie ulice zatrzymali do kontroli samochód marki BMW, którym jechało dwóch młodych mężczyzn. Podczas legitymowania nie potrafili oni podać swoich danych, kontakt z nimi był utrudniony. Policjanci sprawdzali, czy ich telefony komórkowe nie pochodzą z kradzieży. W jednym z aparatów zauważyli tapetę, przedstawiającą plantację konopi indyjskich. Podczas przeszukań prowadzonych w miejscach zamieszkania obydwu mężczyzn policjanci odkryli sfotografowaną plantację. Znaleźli tam kilkadziesiąt krzewów, kilogram gotowego już narkotyku, a ponadto - kilkadziesiąt sztuk ostrej amunicji. Wartość zabezpieczonych narkotyków oszacowano na kwotę co najmniej 35 tys. zł.

grzybobranie

2012-11-19, 11:59
Kolejny stereotyp marki Bmw, ale wiadomo, że chodzi o roczniki poniżej 99 ;)

pakicito

2012-11-19, 13:32
@up
jak macie tam takich orłów, to się nie dziw

magixs

2012-11-19, 14:04
moja ciotka kuzynowi podczas wakacji chodziła regularnie podlewać "pomidory"
- kuzyn siedzi,a cioci nadal nie można przetłumaczyć po co tym pomidorom takie zajebiste lampy były...

konto1981

2012-11-19, 14:54
przypałowcy,pełna amatorka....

Kotierez

2012-11-19, 21:06
Od jakiegos czasu jak slysze podobne informacje w mediach ze zarekwirowano/znaleziono/zatrzymano transport ileś tam czegoś jak w tym przypadku kilogram i przy tym podaja kwote to zawsze ale to zawsze wychodza jakies bzdury.
W tym przypadku 1 gram = 35 pln niby niewiele ale przegieli.

Rekord byl kiedys z fajkami ze wschody, wyszlo mi ze paczka prawie 30 pln kosztowala
Po prostu polskie wiarygodne informacje....

Pariah

2012-11-19, 21:52
pech to pech... a i głupota nie popłaca :/

xiro

2012-11-19, 21:57
grzybobranie napisał/a:

Kolejny stereotyp marki Bmw, ale wiadomo, że chodzi o roczniki poniżej 99 ;)


Not all BMW drivers are idiots, but all idiots drive BMW

wudun

2012-11-19, 22:00
@Kotierez bo się w tańcu nie pie**olą sprawdzają wartość rynkową do tego doliczają cła i podatki.

Chada123

2012-11-19, 22:02
1 gram - 35 zł
Ludzie, nie wiem gdzie wy żyjecie ale polski gram to tak naprawdę 0,6 - 0,7 a gram z wagi kosztuję 40 zł!
Z 20 gramów dilerzy robią 30 i potem sprzedają takie coś za normalną cenę (30 pln)
Więc 35 pln za gram to i tak nie dużo, powinni policzyć po 40 pln/gram, bo NIKT wam nie da PRAWDZIWEGO GRAMA za 30 pln bo mu sie to NIE OPŁACA! No chyba, że po znajomości od kumpla czy coś to wiadomo, ale tak normalnie to nie ma takiej opcji żeby dostać prawdziwego grama za 30 pln...

stalowyszczur

2012-11-19, 22:02
Cytat:

Policjanci sprawdzali, czy ich telefony komórkowe nie pochodzą z kradzieży. W jednym z aparatów zauważyli tapetę, przedstawiającą plantację konopi indyjskich. Podczas przeszukań prowadzonych w miejscach zamieszkania obydwu mężczyzn policjanci odkryli sfotografowaną plantację.



Chwila, chwila, do k***y nedzy. Z tego co tu jest napisane, jasno wynika, ze dwoch panow nie popelnilo zadnego czynu uzasadniajacego do przeszukania ich miejsc zamieszkania oprocz posiadania zdjecia na tapecie telefonu?

Pomijam juz milczeniem fakt, ze sciganie ludzi za trawe jest po prostu sk***iale, kazdy cywilizowany kraj dal sobie z tym spokoj, ale ch*j, u nas policja musi na czyms bic wyniki, po co gonic zlodzieja, noge mozna zlamac czy cos, lepiej scigac palaczy, wolniej biegaja i rzadko sie stawiaja.
A te plantacje, ktorych wlasciciele sa kumplami od wodeczki sejmowych mord maja sie swietnie, kaska plynie. Nie zdziwilbym sie jakby jakies byly na terenach nalezacych do wojska, tak jak przelewnie lewego paliwa.

di...........os

2012-11-19, 22:04
Kotierez napisał/a:

Od jakiegos czasu jak slysze podobne informacje w mediach ze zarekwirowano/znaleziono/zatrzymano transport ileś tam czegoś jak w tym przypadku kilogram i przy tym podaja kwote to zawsze ale to zawsze wychodza jakies bzdury.
W tym przypadku 1 gram = 35 pln niby niewiele ale przegieli.

Rekord byl kiedys z fajkami ze wschody, wyszlo mi ze paczka prawie 30 pln kosztowala
Po prostu polskie wiarygodne informacje....



Czemu mieliby przegiąć? Ceny nie są stałą - zwłaszcza środków nielegalnych... Osobiście spotykałem się z cenami od 20 zł do 45 zł.

MarszaL95

2012-11-19, 22:05
Kocham ten kraj naprawdę ... Nie lepiej już zalegalizować, utworzyć sklepy, to nie dość że ta cała wiejska dillerka upadnie to kraj zyska. A i tak jak już ktoś chce palić to będzie palił czy legalna czy nielegalna to lepiej żeby chociaż jakiś zysk z tego był.

Chada123

2012-11-19, 22:05
dionizodoros napisał/a:



Czemu mieliby przegiąć? Ceny nie są stałą - zwłaszcza środków nielegalnych... Osobiście spotykałem się z cenami od 20 zł do 45 zł.



Ja raz widziałem za 50 zł xDD