18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

głupi i głupszy 3

wertyh • 2020-06-02, 21:04


sebix spotyka drugiego sebixa, a karyna cieszy mordę :mrgreen:

dżonyłojlker

2020-06-02, 21:15
Co za j***na c**a, najpierw coś pajacuje, później policją straszy. Jeszcze ciota wrzuca nagranie w którym zachował się jak down. Szkoda, że sebix z burkowozu mu nie naj***ł sęków, no i tej piździe co się cieszy jak głupi do sera też.

hdposter

2020-06-02, 21:22
Oby to zgłosił na policję bo też zasili budżet xD

~sensualna

2020-06-02, 21:34
seba zobaczył kamerke i argumenty mu się skończyły xd

impressa88

2020-06-02, 22:05
DuchCzempa napisał/a:

Co za j***na c**a, najpierw coś pajacuje, później policją straszy. Jeszcze ciota wrzuca nagranie w którym zachował się jak down. Szkoda, że sebix z burkowozu mu nie naj***ł sęków, no i tej piździe co się cieszy jak głupi do sera też.



Masz rację ty byś od razu wyciągnął giwere niczym terminator i rozstrzelał kierowcę bez żadnego wyjaśnienia sprawy w 4 oczy. Ja bym nie robił cyrku na drodze tylko poszedł na policję w celu zweryfikowania tożsamości kierującego i złożenia zeznań w celu ukarania kierowcy.to jest największą satysfakcją dla takiego żuczka jak ty

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-02, 22:07
hdposter napisał/a:

Oby to zgłosił na policję bo też zasili budżet xD



Piwo przypadkiem... chciałem zacytować.
Czym zasili, wyprzedzaniem z prawej???
Bo oprócz tego i głupoty, że nie odpuścił raczej nic nie ma.
To co takiego odj***ł??

Lobo24

2020-06-02, 22:15
"Cię na policję szmato zgłaszę". Wróżką nie jestem, ale coś mi się wydaje, że jak go matka do domu wołała to tak: "Adeś do doma! Zmień ciuciu! Jadziemy na wioś!".

saves

2020-06-02, 22:50
Mało się nie zesrał, żeby go dogonić i obtrąbić.

pankruk

2020-06-02, 23:01
z tymi samochodami to jest tak, że albo jeżdżą tym faktycznie kretyni albo normalni ludzie, ci drudzy mają często ten problem, że inne debile w innych samochodach niezależnie od marki dostają spazmów jak widzą bmw i muszą pokazać za wszelką cenę swoją wyższość, takie moje osobiste refleksje z posiadania dwóch egzemplarzy

ellsworth

2020-06-02, 23:05
Tak przy okazji, to sytuacja w której przy trzech pasach ruchu pojazdy ze skrajnych jednocześnie próbują zmienić na środkowy to bardzo problematyczna i źle zapisana w przepisach sytuacja. Pierwszeństwo ma oczywiście ten z prawej, ale niestety ten z lewej bardzo często nie ma szans zobaczyć tego z prawej. Akurat nie w tym przypadku, gdzie czarny samochód był trochę przed nim, ale gdyby były na tej samej wysokości + pasażer u zmieniającego pas z lewego na środkowy, który zasłania widok przez boczną szybę i kolizja gotowa. Sam się bardzo pilnuję przy takim manewrze, natomiast będąc na prawym nieraz musiałem zrezygnować ze zmiany na środkowy, bo ten z lewej też zmieniał i mnie nie widział. W takiej sytuacji pierwszeństwo powinien miec jednak pojazd z lewej, bo on ma ograniczoną widocznosć, a ten z prawej widzi doskonale co się dzieje.

nano50

2020-06-02, 23:30
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Piwo przypadkiem... chciałem zacytować.
Czym zasili, wyprzedzaniem z prawej???
Bo oprócz tego i głupoty, że nie odpuścił raczej nic nie ma.
To co takiego odj***ł??



-Zmiana pasa ruchu na przejściu dla pieszych
-Wyprzedanie przed przejściem dla pieszych
-Najechanie na linię ciągłą
-Nie zachowanie szczególnej ostrożności przy wjeżdżaniu na rondo

Lista długa.



impressa88 napisał/a:

Masz rację ty byś od razu wyciągnął giwere niczym terminator i rozstrzelał kierowcę bez żadnego wyjaśnienia sprawy w 4 oczy. Ja bym nie robił cyrku na drodze tylko poszedł na policję w celu zweryfikowania tożsamości kierującego i złożenia zeznań w celu ukarania kierowcy.to jest największą satysfakcją dla takiego żuczka jak ty



Może się już nie wypowiadaj publicznie. Jeszcze kiedyś dzieci będą czytać Twoje wypociny i dowiedzą się, że tato jest debilem.

KlinikaAborcyjna

2020-06-02, 23:58
nie ważne jak droga beemka, zawsze za kierownicą będzie siedział sebiks :kawa:
:ciasteczkowy:

januszsz

2020-06-03, 00:13

-Zmiana pasa ruchu na przejściu dla pieszych
-Wyprzedanie przed przejściem dla pieszych
-Najechanie na linię ciągłą
-Nie zachowanie szczególnej ostrożności przy wjeżdżaniu na rondo

ale jak - nie widzę :-)

- ciągłą przekroczył bo uciekał przed debilem z BMW któremu się spieszy bo pajac z taryfy z pasa do skrętu w prawo ciśnie na środkowy i ma to w dupie co pokazują znaki poziome - przed skrzyżowaniem i drogą w prawo - później jest na wprost

- przy dojeździe do ronda nie wyprzedza na pasach - nie wyprzedza nawet na rondzie, skrzyżowaniu

- brak szczególnej ostrożności przy wjeżdżaniu na rondo - a komu utrudnił jazdę

Chyba, że to dotyczy tego z BMw

Adrian92

2020-06-03, 00:40
Wstyd takie nagranie wysyłać w internet :)

mr-dupa

2020-06-03, 08:09
Te bemki to jakiś święty „Gral” :) jeżdżę autem przewyższającym wartosc tych niemieckich cudów Z filmu ale nie przywiązuje wagi bo to tylko przedmiot służący jak pralka czy lodówka.
My Polacy mamy straszne kompleksy....