18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głuchołaski MacGyver

Wiatraczek • 2015-09-15, 23:21
Cytat:

Grosiki ze studni wyciągał magnesem. Pomysłowy Dobromir objawił się w Głuchołazach. 34-letni mężczyzna wyciągał monety, które do zabytkowej studni wrzucają turyści. Nietypową sytuację zarejestrowały kamery monitoringu w Głuchołazach. - Pan był bardzo pomysłowy - opowiada Tomasz Dziedziński, komendant straży miejskiej w Głuchołazach. - Był przygotowany. Miał odpowiedniej długości sznurek do którego przywiązał na końcu głośnik. W ten sposób ściągał monety znajdujące się w studni.
Udało mu się wybrać niewiele, bowiem magnesu trzymają się grosze i to te wyprodukowane w minionym roku, które zawierają stal. Mężczyznę zatrzymała policja. Zostanie ukarany mandatem karnym w wysokości 50-ciu złotych.





źródło:głuchołazyonline

Sayagin666

2015-09-15, 23:24
debil :D no poprostu k***a debil :D

Punkus

2015-09-15, 23:26
Zastanawia mnie czy na takie coś jest paragraf lub coś w tym stylu. Jako kradzież to się zalicza? Może ktoś coś wie?

~Vuko

2015-09-15, 23:52
Te 50zł to by z tych grosików może do emerytury uzbierał :amused:

LaChupacabra

2015-09-16, 00:03
To zaoszczędził sobie chłop. Jednak bardziej istotne jest dla mnie to, że pieniądze są tak bardzo ch*ja warte i nie reprezentują żadnej wartości, że produkuje się je ze stali?

TheByQ

2015-09-16, 00:32
@LaChupacabra Dokładnie. Moneta sama w sobie jest ch*ja warta i może być nawet z gówna i błota, byle miała pokrycie w papierach wartościowych (czy jakoś tak, nie jestem ekspertem).

matbori1

2015-09-16, 00:53
wyprodukowanie jednego grosza to koszt coś około 1,4 grosza. Dlatego kiedyś było głośno o ludziach którzy przetapiali grosze. I z tego też powodu chciano zlikwidować poczciwe miedziaki jakiś czas temu.

W............R.

2015-09-16, 04:34
A za co go ukarali? Co on k***a komu przeszkadzał? Że niby okradł studnię? To w niej zbierano pieniądze na sierociniec czy co? k***a mać, co za zjeby bezmózgie...

Bankracy

2015-09-16, 08:25
@up każdy powód żeby dać mandat jest dobry

remi1982

2015-09-16, 08:37
Może to zaskoczy co poniektórych, ale między innymi monety jedno groszowe, są bite dla nas przez Royal Mint (brytyjska mennica królewska). Bo tak wychodzi taniej, aniżeli mieli by bić grosiki w polsce.

amelia18

2015-09-16, 10:30
Mission Impossieble 6 :)

Oponka

2015-09-16, 14:36
kraj polakowi złodziejem :roll:

jbone

2015-09-16, 15:22
dlatego k***a monety nie są magnetyczne.bo jakby były to ino kupuję magnes neodymowy dużej mocy,linkę i robię hajs za darmo.fontanny na całym świecie przejeła by mafia

Psilocke

2015-09-16, 15:28
k***a chłopina miał pomysł na small biznes to nie dadzą zarobić. Pewnie podatku nie płacił i dlatego się doj***li.

OpenStreetMaps

2015-09-16, 17:03
Idiotą jest nie dlatego że grosze ze studni wyławiał , tylko dlatego że mandat zgodził się przyjąć .
Zamiast walczyć w sadzie o bezzasadność i nieproporcjonalność kary w stosunku do swojego zachowania.
Zamiast upomnienia wlepili mu 50zł kary za tak smieszny i niegroźny czyn
Chyba tylko po to aby psi budżet podreperować i poprawić statystyki .
Mógł przecież próbować wyłowić kluczyk który mu tam nieszczęśliwie wpadł a wyłowione grosze i tak miał zamiar zanieść do biura rzeczy znalezionych .
Poza tym czyścił studnie debil jeden .

Ciekaw jestem czy policja już niedługo okaże się odwagą aby karać hordy ciapanych agresorów za o wiele cięższe występki