18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głowienka sceną wypadku

fantastico • 2017-04-19, 09:54
Głowienka sceną teatru, w którym główną rolę grał bus i samochód z przyczepą. W akcie I bus uderza w przyczepkę czyniąc wypadek. Akt II już poza kadrem.


Sabajone

2017-04-19, 10:13
Jak by k***a nie można było napisać "powodując wypadek" Ja pie**olę...
:homer:
Kilka dni był spokój i zaś się musiał przywałęsać...

fantastico

2017-04-19, 10:24
Sabajone napisał/a:

Jak by k***a nie można było napisać "powodując wypadek" Ja pie**olę...
:homer:
Kilka dni był spokój i zaś się musiał przywałęsać...



Tu powinna być kropka po "wypadek" jeśli chcesz zaczynać wielką literą.

janlew

2017-04-19, 10:25
Ciekawe co ma znaczyć ten napis na końcu "terazKrosno". Był Radom, był Sosnowiec ...teraz Krosno?

~Velture

2017-04-19, 10:41
Cytat:

Tu powinna być kropka po "wypadek" jeśli chcesz zaczynać wielką literą.


No to ja tylko przypomnę naszym telewidzom, że można bezkarnie nazywać fantastico kłamliwą suczką bo obiecywał i przysięgał na forum, że skasuje swoje konto.

Płakał jak mała dziewczynka, że nikt go nie kocha i pisał, że kasuje konto.

Dziękuję, dobranoc.

fantastico

2017-04-19, 11:06
@UP

Nie ważne co mówią byle by mówili śmieszny lisku chytrusku ;D Moja misja trwa i skasowanie konta było by niepowetowaną stratą dla społeczności ;D

Sabajone

2017-04-19, 11:37
fantastico napisał/a:



Tu powinna być kropka po "wypadek" jeśli chcesz zaczynać wielką literą.



Co nadal nie zmienia faktu że jak zwykle opis masz z dupy wzięty i jesteś kretynem. Zarzekałeś się że znikniesz... Mozę kiedyś zobaczymy materiał z twojego wypadku tutaj... Ach te marzenia. :(


Z resztą co mnie będzie pouczał ktoś, kto nawet samego siebie nie szanuje.

fantastico

2017-04-19, 11:39
Sabajone napisał/a:



Co nadal nie zmienia faktu że jak zwykle opis masz z dupy wzięty i jesteś kretynem. Zarzekałeś się że znikniesz... Mozę kiedyś zobaczymy materiał z twojego wypadku tutaj... Ach te marzenia. :(

Z resztą co mnie będzie pouczał ktoś, kto nawet samego siebie nie szanuje.



Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe! Albo jak mówi stare chińskie przysłowie

"Zanim zjesz mielonkę, zastanów się jaką była kiedyś świnią"

:D

P.S
Wyzywanie kogoś od kretynów samemu nie prezentując lepszej postawy jest maksymalnie słabe ;) Ja nie pouczam fizyka jądrowego jak ma pracować bo się nie znam na tym ;) Jak Ty się nie znasz na poprawnym użytkowaniu języka polskiego też nie powinieneś tego robić ;D No chyba, że się poprawisz ... dasz radę? :D

Sabajone

2017-04-19, 11:42
fantastico napisał/a:



Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe! Albo jak mówi stare chińskie przysłowie

"Zanim zjesz mielonkę, zastanów się jaką była kiedyś świnią"

:D



No to cytując to co napisałeś "Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe!", usuń konto bo czynisz innym ten portal niemiłym. Głupcze.

Ps. Tak, nawet własny nick z małej litery napisałeś a 90% twoich opisów jest karygodna, wiec skończ waść, wstydu oszczędź.

hellbwoi

2017-04-19, 11:54
Kolo z busa chyba nie patrzył pod koła.


PS
Nie rozumiem płaczu cebuli o posty fantastyko, się k***a nie podoba to scrolować dalej, admin powinien przyj***ć jakiegoś warna za offtopa i wysłać gratisem troche maści na ból dupy.

Tafariel

2017-04-19, 11:55
Od siebie powiem, że fantastico was rozj***ł ogładą, a wy spinacie jajca jakby było o co. Jak kogoś nie lubię to omijam jego wstawki i tyle.Nie było go kilka dni i w poczekalni 4 filmy... Także zamiast pie**olić to sami coś wrzućcie. No może oprócz Velture bo było.pl i tak zapchane :amused:

Sabajone

2017-04-19, 11:58
Tafariel napisał/a:

Od siebie powiem, że fantastico was rozj***ł ogładą, a wy spinacie jajca jakby było o co. Jak kogoś nie lubię to omijam jego wstawki i tyle.Nie było go kilka dni i w poczekalni 4 filmy... Także zamiast pie**olić to sami coś wrzućcie. No może oprócz Velture bo było.pl i tak zapchane :amused:



Cztery? ja tam widziałem akurat więcej. Poza tym zobacz jak dziarsko i szybko reaguje na krytykę. Boli go to tylko stara się być twardym. A kto go popiera? Stado gimbusów które tu przylazło z Kwejka. Dla mnie frustratico to.... A szkoda strzępić język.

fantastico

2017-04-19, 12:04
@up

Jak mówi stare chińskie przysłowie:

"Gdy patyk od drzewa się oderwie, usycha samotnie na ziemi,
nawet gdy marzy by zostać drzewem, nie zapuści nigdy korzeni" :)

htp

2017-04-19, 12:41
fantastico napisał/a:

@up

Jak mówi stare chińskie przysłowie:

"Gdy patyk od drzewa się oderwie, usycha samotnie na ziemi,
nawet gdy marzy by zostać drzewem, nie zapuści nigdy korzeni" :)


Musisz się z tym pogodzić, że Twój poziom inteligencji znacznie przekracza średni poziom - nie tylko na tym portalu. Kolorowy ptak zawsze będzie drażnił szary plebs.