18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głośna muzyka, może zrobić z Ciebie nieboszczyka...

~DMT • 2019-02-05, 03:38
Sąsiad zwrócił uwagę, że muzyka gra za głośno, co nie spodobało się ojcu wraz z synem i ich kompanami biesiady. Uzbrojeni w młotki, poszli w odwiedziny. Sąsiad na rozmowę, przyniósł broń...



Stan rodzinny : -2 szt.

nowynick

2019-02-05, 08:17
Pogłupieli? Z młotkiem na strzelaninę przyszli?

mygyry

2019-02-05, 08:45
Piwko dla niego pie**olona dzicz, która myśli, że im wszystko wolno bo wlali trochę do dupy i jest ich więcej

Azbest1984

2019-02-05, 09:23
Dobrze facet zrobił, uczcie się jak więcej dziczy przyjedzie zza granicy wiecie co robić gdy wejdą na wasz teren.

Loaloa

2019-02-05, 12:31
@up
Dziczy to macie sporo swojej rodzimej, zagraniczna wam niepotrzebna. Chociaż gdybyście mieli łatwiejszy dostęp do broni palnej, takich filmików byłoby tu więcej. Trochę szkoda, że władza woli was nieuzbrojonych.

Wiewór

2019-02-05, 12:36
Przychodzisz w dniu ślubu mojej córki i prosisz abym ściszył muzykę. Ale prosisz bez szacunku i przychodzisz z młotkiem.

pytolsky

2019-02-05, 12:44
@Loaloa: w Polsce można bez przeszkód kupić broń czarnoprochową bez żadnej rejestracji. Można ją też nosić naładowaną i ukrytą. Taki Colt Walker cal. 44 ma siłę obalającą zbliżoną do pocisku Magnum cal. 44 (choć to wielkie jest bydlę) a z doświadczenia powiem, że i w innych rewolwerach siła jest wystarczająca (gdyby komuś przyszło do głowy jej użycie w warunkach bojowych). Tego typu broni jest w Polsce ponad 200 tyś. sztuk a jakoś nie mamy dzikiego zachodu. Ostatni znany mi przypadek użycia tego typu broni skończył się na orzeczeniu, że strzelający działał w granicach obrony koniecznej.
A co do zagranicznej dziczy to zapoznaj się ze statystykami przestępczości z krajów zachodnich przyjmujących masowo imigrantów z bliskiego wschodu. Liczby nie kłamią.

DzidaZawodnik

2019-02-05, 16:12
Gdyby był zakaz broni byłby tylko jeden trup.

Szach mat wolnościowcy :krejzi:

polakwrocek

2019-02-06, 00:38
Mam naładowany pistolet. sp***alaj stąd.
Łot ty h*ju. Zara ci zajebiem !
...No to dawaj -.- ...