18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głos rozsądku. Pan Sumliński zawsze w formie.

OpenStreetMaps • 2022-03-14, 10:45
Film bardziej dotyczy Polski i tego jak grać powinniśmy aby tej gry nie przegrać w kontekście bieżących wydarzeń . Dlatego nie chciałbym Aby został wrzucony do jednego zbiorczego wora.




Dodatkowo Ja daleki jestem od dania zapędzić się w ten owczy pęd zborowego przesadzonego pomagania.
Z pomocą też można przesadzić.
Psa też można zagłaskać !
Czemu tak jest że każdy który odważy się powiedzieć "EJ ale bez przesady z tą pomocą hola hola! Sprowadzony zostaje do roli ruskiego trola?

Po pierwsze POLSKA !





LICH0

2022-03-14, 15:46
Idź z tą ruską propagandą w pizu....
Ukraińcy dostaną 40zł dziennie TYLKO przed 2 miesiące, a z Twoich KŁAMLIWYCH grafik wynika, że na stałe, mieszkania też dostaną tymczasowo, a nie na zawsze...
Wio stąd!

Dejdwazlote

2022-03-14, 16:54
Jeżeli chodzi o mieszkanie socjalne to w pełni popieram przydzielanie ich Ukrainką z dziećmi poza kolejnością bo są w potrzebie. Co więcej wypie**olił bym z tych mieszkań całą polską patologię która zajmuje te lokale od pokoleń bo są za grosze.

dominik666

2022-03-14, 18:02
Osobiście wolę wspierać ludzi którzy uciekają przed wojną z sąsiedniego kraju, niż leniwe tępe k***y które mnożą się na potęgę nie mając warunków do posiadania dziecka u nas w Polsce. Mam dość tych roszczeniowych karyn i zwalania na resztę ludzi opłacania ich bękartów i tyle. Decydujesz się na dziecko- zadbaj żeby miało normalne warunki do życia, a nie wyciągasz swoje brudne łapy po socjal j***ny patusie.

Komarzysta91

2022-03-14, 19:35
Nawet i tu pie**olone ruskie trole przyszly. Proszę OP'a o usunięcie konta i sp***alanie na kamczatke.

Juzwa

2022-03-14, 19:41
Dodaj przygłupie jeszcze jeden punkt. Ukrainka - rozdupcony dom, mąż prawdopodobnie walczy albo już zginął, uciekła w JEDNYCH majtkach ty głupi ćwoku!

łopatolog

2022-03-14, 20:41
> napisz coś niezgodnego z obecną narracją odnośnie Ukrainy, przedstaw jakikolwiek inny punkt widzenia
> "TY RUSKA ONUCO IĆ RUB PAŁE PUTINOWI TROLU RUSKI!!!!111 ADMIN SKASJU WONTEK NIEMA MIEJSCA NA RUSKIE TROLE!!!!11"
> dziw się, że w "tymkraju" od czasów komuny jest ciągle to samo, ci sami ludzie u władzy, tak samo bezmyślni ludzie

Czasami czytam te komentarze i brak mi słów... szkoda, że większość ludzi nie potrafi myśleć dalej niż godzinę w przód.
"Ty ruski trollu/ku*wo putinowska" czy co tam se jeszcze wymyślicie za 3, 2, 1...

RoboCat

2022-03-14, 21:33
jak sie mowilo ze szczepionki to eksperyment to bylo sie foliarzem - teraz potwierdzaja to firmy je produkujace,
jak sie niechce pomagac banderowcom - to jest sie teraz ruskim trolem,
zamienili sobie jedno na drugie.
chcecie pomagac? pomagajcie za swoje a nie z podatkow - bo ja place a kasa idzie na banderowcow ze wschodu.
tak mam ich gleboko gdzies - tak samo jak oni maja nas, niemcy nadal biznesy robia z rosja a glupie polaczki "pomagajo"....
Przypominam ze rok 2022 jest rokiem UPA i bandery, ale pomagajcie dalej.
Poczytajcie sobie tez o waszym nowym bochaterze prezydencie ukrainy.... tylko nie to co wam media podaja pod nos, wystarczy przesledzic pieniadze, kto i kiedy go sponsorowal...
no ale dla niektorych nadal ludzie myslacy beda foliarzami, ruskimi trolami itp itd... jak lepper mowil o wiezieniach cia w polszy to tez sie smialiscie.
kij wam w oko bo w dupe to byscie chcieli :D
I tak jak mowicie dostana kase tylko na 2 miechy... a pozniej co? milion ludzi co zrobi? co zrobia jak zglodnieja.... z mieszkan tez ich nie wywala bo nasz system prawny jest tez poj***ny, i poprostu nie mozna. uzywajcie mozgu a nie emocji pompowanych w was z tv.

epening

2022-03-14, 23:22
jebac stefana bandery cwe*a

RoboCat

2022-03-15, 09:10
Widac ze cenzura doszla nawet do sadistica... a szkoda, taka fajna strona byla :D

OpenStreetMaps

2022-03-15, 18:37
RoboCat napisał/a:

Widac ze cenzura doszla nawet do sadistica... a szkoda, taka fajna strona byla



To jest nadal fajna strona! Takie politycznie nie poprawne treści na lewicowym Wykopie nie utrzymały by się nawet godziny. To co napisałem nie zmienia jeszcze faktu że ja też jestem bardzo dumny z Ukrainy i z tego że tak bohatersko i dzielnie się bronią przed kacapskim najeźdźcą. Jestem też dumny z postawy moich rodaków! Ale pomagać też należy umieć mądrze żeby z pomocą nie przedobrzyć.
Ludzie, w dzisiejszych czasach są jak marionetki lub jak barany w stadzie wystarczy im tyko wskazać kierunek i wszystkie pędzą owczym pędem w jedną stronę gotowe stratować każdego kto ośmieli się iść pod prąd.
Strasznie mnie wkurza ten motłoch przyklaskujący z żółto-niebieską zaćmą na ślepiach. Nie ma miejsca na żaden zdrowy rozsądek. Bo każdy kto odważy się powiedzieć. Bez przesady z tą pomocą hola hola to zostaje sprowadzony do roli ruskiego trolla.
Jakakolwiek wzmianka o Wołyniu i dawnych krzywdach to podnosi się wrzask że nie czas i miejsce na to ty ruska onuco. O swoich krzywdach może ciągle przypominać tylko jeden naród wybrany a co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie. Polacy mają być dobrzy bezinteresownie i wszystkim zapomnieć taktownie.
A historię tak się przemilcza i zakłamuje że jestem pewien iż większość tych co tak szczekają na Sadolu nie ma zielonego pojęcia z kim walczyły i przez kogo były mordowane polskie dzieci zwane Orlętami Lwowskimi.










to...........10

2022-04-13, 01:37
OpenStreetMaps napisał/a:

politycznie nie poprawne treści



Po pierwsze, kacapie, po polsku piszemy "niepoprawne".
Po drugie, bredzisz.