18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głodny nie jesteś sobą

freaky • 2020-05-08, 10:39
Cytat:

W amerykańskim mieście Oklahoma, w jednej z restauracji McDonald's doszło do strzelaniny. Pracownicy poinformowali 32-letnią klientkę, która weszła do budynku, że oferują jedzenie wyłącznie na wynos. Amerykanka wróciła z pistoletem i zaczęła strzelać do obsługi.

Do całego zdarzenia doszło w nocy. 32-letnia Gloricia Woody weszła do jednej z restauracji McDonald's, aby zamówić coś do jedzenia. Jeden z pracowników poinformował ją, że wchodzenie do budynku jest aktualnie zabronione w związku z obostrzeniami wprowadzonymi na terenie kraju. Zaproponował zamówienie posiłku na wynos, poprzez stację Drive-Thru.

Po kilku minutach wymiany słownej oraz szarpaninie, Amerykanka została wypchnięta z restauracji. Sytuacja jednak okazała się daleka od opanowanej. Kobieta po chwili wróciła bowiem do budynku, tym razem z pistoletem w ręce.

Według zeznań świadków, 32-latka oddała trzy strzały. Każdy z nich ranił innego pracownika restauracji. Pierwszy z nich został trafiony w ramię, drugi w okolice szyi/barku, natomiast trzeci w boczną część brzucha. Pracownik, który początkowo przepychał się z kobietą doznał urazu głowy. Żadnemu z nich nie zagraża niebezpieczeństwo w związku z ewentualnymi powikłaniami po strzelaninie.

32-letnia Gloricia Woody została już zatrzymana. Policjanci znaleźli ją kilka przecznic na południe od restauracji w której doszło do strzelaniny. Kobieta nie stawiała rzekomo żadnych oporów podczas zatrzymania.



I teraz zagadka: Jaki kolor skóry miała sprawczyni?

spoiler

utrOne

2020-05-08, 16:53
Zgadłem po imieniu w drugim akapicie...

przedwczoraj

2020-05-08, 17:03
No miala byc niespodzianka… ;)

żmij

2020-05-08, 17:26
freaky napisał/a:

I teraz zagadka: Jaki kolor skóry miała sprawczyni?



Ej, ona ma na imię GLORICIA... To jaka ma być? Fioletowa, k***a?

silwerbalk

2020-05-08, 18:01
A jakby tak tych wszystkich czarnych wyj***ć do rezerwatów jak indian? ..... W końcu amerykanie mają w tym jakieś pojęcie :-/

ProVVe

2020-05-08, 18:41
Nie stawiała oporu bo wiedziała, że Ci ją odpalą jak tylko zobaczą broń w tych małpich łapach

23456789

2020-05-08, 21:06
No i bez happy endu... a mogła się stawiać i zostałaby od razu zutylizowana.

p47

2020-05-08, 22:57
Upośledzony Wesley Snipes

Marcinqqq

2020-05-08, 23:02
po samym imieniu już było wiadomo że to murzyn, żeby nie było, to są czarnoskórzy i murzyny, ci drudzy robią właśnie takie rzeczy jak w powyższym artykule, często to owoc miłości brata z siostrą, ojca z córką, czy matki z synem, czytała Krystyna Czubówna

~_Yarko_

2020-05-08, 23:28
Wstawiłem film ze zdarzenia, ale doczytałem, że już ktoś zmieścił link.
Jako, że nie mogę usunąć postu tylko edytować (dziwne działanie strony), więc musiałem cokolwiek napisać.
:-/

jajcu111

2020-05-09, 01:05
Gloricia Woody. Tylko przeczytałem to zj***ne imię i nazwisko i już nie miałem najmniejszych wątpliwości, jakim kolorem skóry przyozdobione jest to j***ne zwierze, które jest w stanie odj***ć takie gówno.

35i

2020-05-09, 03:28
jajcu111 napisał/a:

Gloricia Woody. Tylko przeczytałem to zj***ne imię i nazwisko i już nie miałem najmniejszych wątpliwości, jakim kolorem skóry przyozdobione jest to j***ne zwierze, które jest w stanie odj***ć takie gówno.



Nazwisko odnosi się do zachowania w trakcie parzenia się.

zdun

2020-05-09, 08:05
Głodny nie jesteś sobą. :-D

Attero132

2020-05-09, 09:37
Rozpuścili to bydło po kraju i teraz są tego konsekwencje...

RedCarpetMiki

2020-05-09, 11:38
To Poligonek zablokowany pod "jawny rasizm", ale takie wrzutki były tu od zawsze. Angel przyznaj że się spłakałeś że z poligonka taki okrutnik

Promek

2020-05-09, 14:07
Zanim otworzylem spoiler wiedzialem, ze to malpiszon..... W sumie szkoda, ze nie stawiala oporu....