18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gliniarz zastrzelił psa.

T3RMINATOR • 2020-08-26, 18:21
Jak myślicie który piesio dostał kulkę w czaszkę?


Jasne że biały zza ogrodzenia dostał kulkę bo jakby czarny to znowu byłaby afera na całego. Logiczne prawda? :amused:

Pralpunkt

2020-08-26, 19:15
k***a z tego policjanta Pies byl na swoim terenie
Jak by mi tak psa zaj***ł, wyleciał by z policji, sprawa o odszkodowanie, zrobił bym z h*ja bankruta

0_rafiks_0

2020-08-26, 19:47
Pralpunkt napisał/a:

k***a z tego policjanta Pies byl na swoim terenie
Jak by mi tak psa zaj***ł, wyleciał by z policji, sprawa o odszkodowanie, zrobił bym z h*ja bankruta



bez powodu go nie odj***l

Pralpunkt

2020-08-26, 20:40
0_rafiks_0 napisał/a:

bez powodu go nie odj***l



Ty glupi jesteś czy filmu nie widziałeś?
p*zda Policjant nie skrócił swojego psa i ten podbiegł do siatki, pies biały chwycił go i trzymał, k***a wina ewidentna policjanta

sberek38

2020-08-26, 20:44
Czarna babka w pośpiechu sie oddaliła. Widziała, że kulki dają za darmochę, a miała świadomość koloru swojej skóry ;)

krolik2222

2020-08-26, 22:57
I prawidłowo, agresywne gówno uśpione

GranDzisław

2020-08-26, 23:07
krolik2222 napisał/a:

I prawidłowo, agresywne gówno uśpione





Psy służą do ochrony posesji, ludzi itp ale co możesz wiedzieć jak masz jorka którym ewentualnie sobie możesz umyć podłogę albo kibel przepchać.

krolik2222

2020-08-26, 23:11
GranDzisław napisał/a:

Psy służą do ochrony posesji, ludzi itp ale co możesz wiedzieć jak masz jorka którym ewentualnie sobie możesz umyć podłogę albo kibel przepchać.



Ten jak widać posłużył do przyjęcia kulki, no ale co kto lubi

NataliaW

2020-08-27, 00:07
GranDzisław napisał/a:

Psy służą do ochrony posesji, ludzi itp ale co możesz wiedzieć jak masz jorka którym ewentualnie sobie możesz umyć podłogę albo kibel przepchać.



Dupę se też takim można podetrzeć, ewentualnie nakarmić inne psy

0_rafiks_0

2020-08-27, 00:44
Pralpunkt napisał/a:

Ty glupi jesteś czy filmu nie widziałeś?
p*zda Policjant nie skrócił swojego psa i ten podbiegł do siatki, pies biały chwycił go i trzymał, k***a wina ewidentna policjanta



I to jest wlasnie ten powod. Pies agresywny zostal odj***ny. Proste.
Glupi jestes czy masz problemy ze zrozumieniem prostej rzeczy?
I jeszcze cos pie**olisz o winie policjanta . Nie osmieszaj sie w swoim braku logicznego myslenia :D

ti...........ax

2020-08-27, 00:54
ch*j czy był u siebie, siata na tyle duża że może morde wystawić i kogoś upie**olić. Dobrze zrobił.

rafalxp

2020-08-27, 14:15
Jak ktoś by mi tak psa odj***ł na swoim ogrodzie to bym typa zaorał butami w chodnik,po co ta pała ma smycz i puszcza tego kundla w ogrodzenie.

FakeMeDaddy

2020-08-27, 15:22
Pralpunkt napisał/a:

k***a z tego policjanta Pies byl na swoim terenie
Jak by mi tak psa zaj***ł, wyleciał by z policji, sprawa o odszkodowanie, zrobił bym z h*ja bankruta



Ale z ciebie śmieszna jednostka. Sam pewnie nieraz śmiałeś się z tego jak policjant odstrzelił jakiegoś bandziora i jeszcze biłeś brawo, ale jeśli sprawa tyczy się kochanego pieseczka to już Ci się toczy piana z pyska no bo jak to policjant może zastrzelić "niewinne" zwierzę? Jeśli stanowi zagrożenie to jednak może. Ogrodzenie powinno być skonstruowane tak, żeby ten sk***ysyn nie mógł wystawić za nie pyska, żeby upie**alać osoby, które idą chodnikiem, a sam pies był zajebiście agresywny więc utkaj dz**ke i wypie**alaj oglądać zootuba

jawox

2020-08-27, 15:50
Pralpunkt napisał/a:

k***a z tego policjanta Pies byl na swoim terenie
Jak by mi tak psa zaj***ł, wyleciał by z policji, sprawa o odszkodowanie, zrobił bym z h*ja bankruta



Wstawaj! Zesrałeś się...