18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Głębokie Pole Hubble'a - Najlepsze zdjęcia

eyb0ss • 2013-03-10, 14:39


Najlepsze zdj zrobione przez Teleskop Hubble'a

Po obejrzeniu tego filmu jedyne co mogę powiedzieć :idzwch*j:
Mózg rozj***ny :lodowka:

BTW. Możecie sobie włączyć napisy.

Po tagach znalazłem tylko parę zdj, filmu nie.[

_arci

2013-03-10, 15:25
Woda... Rurka... Ruscy... O ja pie**ole...

Cy...........rg

2013-03-10, 16:09
DUŻE piwo za ten materiał, nic mnie tak nie wzrusza, jak obraz, który znów ujrzałem, skoro tylko w skrawku nieba, wydającego się pustym, dojrzeliśmy 10 000 galaktyk (a pamiętajmy, że ów teleskop też nie jest urządzeniem doskonałym, więc za tymi galaktykami mogą istnieć kolejne). Na całym niebie ich jest niewyobrażalnie wiele, aż nie wiem po co to wszystko, te rzeczy w okół wydają się teraz takie małe i bez jakiegokolwiek znaczenia... Najchętniej bym wyruszył w odyseję kosmiczną przez jakieś tunele czasoprzestrzenne. :)

Td0bT

2013-03-10, 17:41
Za kosmos zawsze piwko :) . Pamiętajcie jesteśmy tylko "gówienkiem" w całym wszechświecie, a dzisiejsza fizyka nie wyklucza istnienia innych. Także szkoda mi ludzi którzy ograniczają się do twierdzeń, że my ludzie jesteśmy jedyna inteligencją... Oglądnij powyższe zdjęcia, pomyśl i jebnij się łeb.

Za kosmos zawsze piwko :) . Pamiętajcie jesteśmy tylko "gówienkiem" w całym wszechświecie, a dzisiejsza fizyka nie wyklucza istnienia innych. Także szkoda mi ludzi którzy ograniczają się do twierdzeń, że my ludzie jesteśmy jedyna inteligencją... Oglądnij powyższe zdjęcia, pomyśl i jebnij się łeb.

fe...........he

2013-03-10, 17:57
jw. piwko za kosmos :)