18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Girls in Saudi Arabia

Makperson4 • 2014-09-30, 18:01
Why the girls in Saudi Arabia are always high after having sex not with their husbands?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Cause they are stoned.


Mój pierwszy. Orajcie.

Szywski_Snb

2014-09-30, 18:25
W pierwszej chwili po przeczytaniu tylko pytania pomyślałem, że chodzi o to, że są za to wieszane :D Ale po wyjaśnieniu zczaiłem w jakim sensie zostało użyte tutaj słowo "high" :D
Dobre ;)

casimus

2014-10-01, 00:39
Dobre, browarek leci. Śmiechłem normalnie. Dobre.

monczao

2014-10-01, 06:22
Tłumaczenie

- Dlaczego dziewczyny w Arabii Saudyjskiej są zawsze zbakane po sexie z cudzym mężem?

- Bo są ukamienowane. (to gra słów "stoned" znaczy zarówno ukamienowany, jak i pod wpływem narkotyków)

PeterZ

2014-10-01, 11:40
@monczao
Dzięki kapitanie oczywisty...

thewhitestar

2014-10-01, 14:39
Dlaczego dziewczyny w Arabii Saudyjskiej są zawsze wysokie po seks nie z mężami?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Bo oni są ukamienowany.



ps. nie ma za co

killua

2014-10-01, 14:40
RevolutionGFX napisał/a:

@monczao

człowiek beton :homer:



o to wyobraźcie sobie że nie każdy wie że stoned znaczy też pod wpływem narkotyków. uważam że dobrze znam angielski a takiego akurat określenia nie słyszałem . więc dzięki @monczao

IOI

2014-10-01, 14:43
@killua
"uważam że dobrze znam angielski" - no to jestes w bledzie.

zielak300

2014-10-01, 15:05
Chyba komuś się poj***ła Arabia Saudyjska z jakimś Jordanem. Arabia Saudyjska ma zajebiście rozwinięty system socjalny, wysyłają swoich młodych obywateli na studia do Europy / USA żeby ich wykształcić bo prace w kraju zabierają im Turki i Irańczycy. W końcu Arabia Saudyjska to trzeci kraj pod względem wydatków na armie i nowoczesne technologie.

W porównaniu do nich to Polska jest krajem trzeciego świata haha

gremlin1982

2014-10-01, 15:22
ทำไมผู้หญิงในซาอุดิอาระเบียจะสูงหลังจากมีเพศสัมพันธ์ไม่ได้อยู่กับสามีของตนเสมอ?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
สาเหตุที่พวกเขากำลังเม.

wormgoro

2014-10-01, 15:46
Tu chodzi o to że one są geometrycznie wyżej po ukamienowaniu licząc że są całością ze stosem kamieni.

boberm

2014-10-01, 16:51
IOI napisał/a:

@killua
"uważam że dobrze znam angielski" - no to jestes w bledzie.



Wątpię. To, że ktoś nie wie jak nazywa się ktoś pod wpływem narkotyków po angielsku wcale nie umniejsza jego umiejętnościom w posługiwaniu się tym językiem. Pewnie po polsku pieprzone ćpuny mają swoje określenie na to, ale go nie znam - czyli nie znam języka polskiego?

raper900

2014-10-01, 16:56
k***a same orły z angielskiego. Niektórzy, w przeciwieństwie do tych marudzących o poziomie języka u pozostałych, nie spędzili młodości w Anglii na zmywaku i pewne rzeczy trzeba im wyjaśnić. Nie pozdrawiam.