18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"GIŃ HUJU!" czyli kwintesencja mentalności januszy

Blezzer • 2017-09-03, 15:40
Witajcie.

Przeglądając dzisiaj Fejsbukkakke miałem okazje natrafić na kolejną perełkę w wydaniu polskich wąsatych złotów, tym razem z miasta, w którym mieszkam - Szczecina.

Słowo o poszkodowanym: TAXI "Złotówa" to pan prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą w postaci taksówki. W odróżnieniu od reszty taksiarzy w naszym pięknym mieście paprykarzu, pan oferuje opłatę startową w wysokości 1 PLN (stawka dla normalnej taksy to chyba ok. 2,50 do 3,50), jednocześnie pan taksówkarz jest uczciwy, przyjazny i wozi ludzi w komfortowych warunkach co już z miejsca deklasuje wąsatych dziadów śmierdzących "Klubowymi", w przerdzewiałych mercedesach pamiętających mur berliński.

Niestety tak strasznie uczciwa i niska oferta ugodziła honor, dumę i serduszka panów januszy, co skutkowało podjęciem planu działania w postaci:

1.Bądź taksówkarzem, typową wąsatą złotówą, albo sebiksem.
2.Po mieście jeździ taksiarz, który jest jeden ale miażdży konkurencję stawkami, dodatkowo jakość usług jest wysoka.
3.W ramach walki z uczciwą konkurencją rozpie**olę mu taksówkę co wyłączy go z działania na jakiś czas i pewnie przestraszy na amen, że sukces murowany.
4.Klienci się dowiedzą o tym i cały splendor spada na mnie i oczywista oczywistość wszyscy pchają się do mojej taksówki, k***a co może pójść nie tak?




Reszta zdjęć poniżej:
spoiler


Kolejny uczciwie zarabiający człowiek został zgnojony przez zmówionych cebulaków, których boli ostro dupa, że ktoś może mieć/robić coś lepiej. Takie sp***olenie społeczne trzeba piętnować, dlatego też sądzę, że Sadistic to idealne miejsce na wrzucanie tego typu postów, bo wierzę, że nie zostawicie na wąsatych złotówach suchej nitki.

Innymi słowy jechać z k***ami :amused:

voidinfinity

2017-09-06, 12:01
ramiro69 napisał/a:

Chyba nie tędy droga ku normalności.



O'madonno.

Wiesz, dlaczego masz rynek pracodawcy?

Bo jest mało pracodawców. Jak to zrobić, żeby było więcej pracodawców? Skończyć z socjalizmem, czyli odblokować potencjał gospodarczy Polaków - wtedy osoby zdolne do zgromadzenia kapitału (które coś potrafią) zaczną otwierać działalności i szukać ludzi do pracy.

Im więcej firm zatrudnia, tym ciężej szukać pracownika i tym bardziej trzeba podnieść płace.

Osobną sprawą jest to - że trzeba podnosić swoje kompetencje zawodowe. Szukać niszy, czasami jakieś uprawnienia zrobić. Po prostu ruszyć głową, a nie mieć mentalność jak chłopo-robotnik za komuny.

Jak gówno umiesz, to i tak pójdziesz do pracy za najniższą krajową, albo jeszcze niższą ;-) Niektórym to też odpowiada, tylko niech nie płaczą że mało zarabiają.

Ti...........ch

2017-09-06, 21:49
ramiro69 napisał/a:


Jeżeli chcesz teraz napisać, że "mamy wolny rynek i to jego sprawa za ile jeździ" to miej świadomość, że jutro możesz wylecieć z roboty a na twoje miejsce przyjdą dużo tańsi ukraińcy. Mamy wolny rynek, to ich sprawa za ile będą pracować... Amen



Nie wiem, gdzie pracujesz i za ile przerzucasz gnój widłami, ale nie każdego da się w pracy zastąpić od tak. Zwłaszcza jeśli firma w której pracuje ma się dobrze i nie szuka na siłę głupawych oszczędności. Zresztą 90% Ukraińców nie nadaje się do niczego innego jak psucie atmosfery, a te pozostałe 10% nie jest dużo tańsza od Polaków.