18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ghasem Solejmani

MaciejLubicz • 2020-01-03, 21:00
Irański generał-major, dowódca sił Ghods, jednostki specjalnej w strukturach Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej, został zabity w amerykańskim ataku terrorystycznym w Bagdadzie.


ziomandrzej

2020-01-03, 21:05
MaciejLubicz napisał/a:

został zabity w amerykańskim ataku terrorystycznym



Piwo

zerwikaptur

2020-01-03, 21:05
Irańczycy niepotrzebnie zbudowali kraj pośrodku baz amerykańskich . A ten generał Był winny śmierci miliardów ludzi .
Krwiożerczy generał wytwarzał broń biologiczna i broń atomowa .
Ci ważne nie miał konta w żadnym banku amerykańskim .
O zgrozo nie jadł hamburgerów i makaronu z serem a kaw pół po turecku a nie latte .

PieronJasnySzlag

2020-01-03, 21:10
Pan Ghasem mieszał się w polityke Iraku. To on był zamieszany w niedawny atak na Amerykański konsul w Iraku. A tak się nie robi.
Brawo Trump! Trzymać kozojebców krótko.
Mam jedynie nadzieje że w razie W pisiorskie popierdółki nie pójdą z Trumpem na Iran.

Salieri16000

2020-01-03, 21:12
zerwikaptur napisał/a:

A ten generał Był winny śmierci miliardów ludzi .



Poniosło Cię- oj poniosło!!


Matt

2020-01-03, 21:20
Mało uśmiechnięty coś ten generalek



Jak za mocne to poproszę przenieść na harda

MaciejLubicz

2020-01-03, 21:41
PieronJasnySzlag napisał/a:

Pan Ghasem mieszał się w polityke Iraku. To on był zamieszany w niedawny atak na Amerykański konsul w Iraku. A tak się nie robi.
Brawo Trump! Trzymać kozojebców krótko.
Mam jedynie nadzieje że w razie W pisiorskie popierdółki nie pójdą z Trumpem na Iran.



Pójdą
druga sprawa nie zauważyłem by Iran czy Irak ingerował w sprawy wewnętrzne europy czy ameryki a te k***y 'us I a ' każdemu by narzucały swoje poglądy na temat wyglądu polityki w danym kraju czy ustroju jaki tam panuje . To dzięki nim mam w europie tylu inżynierów , lekarzy innego ch*jostwa . trzecia sprawa każdy wie że i tak chodzi o ropę . A teraz wyobraź sobie że ktoś w Polsce robi samosąd na jakiegoś generała z innego kraju .

T

A i jeszcze taka ciekawostka
Ghasem Solejmani urodził się w 1957 roku. Swoją karierę rozpoczął dołączając do oddziałów Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej (IRGC) w 1979 roku. Później został mianowany dowódcą elitarnej jednostki sił ekspedycyjnych Al-Kuds. Był głównym strategiem i genialnym dowódcą doradców wojskowych wspomagających oddziały syryjskie i irackie w walce z terrorystami. Brał również udział w operacjach antyterrorystycznych począwszy od irackiego Mosulu do syryjskiego Aleppo. To dzięki niemu i bojownikom Hezbollahu udało się ocalić populację chrześcijan w tym regionie. W 2019 roku znalazł się na liście największych globalnych myślicieli w obszarze obrony i bezpieczeństwa.

"Brawo Trump! Trzymać kozojebców krótko." Podczas drugiej wojny światowej Persja obecnie Iran uratował 120 tyś Polskich uchodźców . us I a i zachodnia europa miały na nas wyj***ne .

zerwikaptur

2020-01-03, 21:42
Ja ironizuje gdybys nie zauważył
Salieri16000 napisał/a:

Poniosło Cię- oj poniosło!!


poligon6

2020-01-03, 21:56
Ruska jaczejka w akcji: "Amerykański zamach terrorystyczny". Widać Putler rozpruł sakwę i znalazły się płatne k***y.

MaciejLubicz napisał/a:

"Brawo Trump! Trzymać kozojebców krótko." Podczas drugiej wojny światowej Persja obecnie Iran uratował 120 tyś Polskich uchodźców . us I a i zachodnia europa miały na nas wyj***ne .



Ale pie**olisz, nikt nie uratował, nawet Brytole, polacy sami zapłacili za wszystko złotem zdeponowanym w Londynie.

Reszty ruskiego bełkotu nawet nie skomentuję.

PieronJasnySzlag napisał/a:

Mam jedynie nadzieje że w razie W pisiorskie popierdółki nie pójdą z Trumpem na Iran.



Zależy czy bedzie przed prezydenckimi wyborami czy po? Jedynie co mozna wysłać to kilka jastrzębi, niech sobie do kozojebów postrzelaja.

MaciejLubicz napisał/a:

cofnij się w czasie i schowaj się do prezerwatywy ty k***a melepeto



Waruj ruska sobaka, jak chcesz to ci dam lepszego gnata sprzedajny zwelu. LOL.

MaciejLubicz

2020-01-03, 21:58
poligon6 napisał/a:

Ruska jaczejka w akcji: "Amerykański zamach terrorystyczny". Widać Putler rozpruł sakwę i znalazły się płatne k***y.
Ale pie**olisz, nikt nie uratował, nawet Brytole, polacy sami zapłacili za wszystko złotem zdeponowanym w Londynie.
Reszty ruskiego bełkotu nawet nie skomentuję.
Zależy czy bedzie przed prezydenckimi wyborami czy po? Jedynie co mozna wysłać to kilka jastrzębi, niech sobie do kozojebów postrzelaja.



'Widać Putler rozpruł sakwę i znalazły się płatne k***y''. Twoja stara ciężko pracuje na chleb odpie**ol się od niej

Wiewór

2020-01-03, 21:58
Iran to gówno. Bardzo dobrze ze go rozj***li.
Śmieszne jest tylko, że Amerykanie sami taka zmije odchowali bo im Mohammad Reza Pahlawi nie pasował pomimo tego, że był bardzo pro zachodni. Zrobili mu rewolucję i do władzy doszedl jebiacy kozy Chomeini i w jedno pokolenie z nowoczesnego państwa zrobił islamski ciemnogród trzeci świat należący do osi państw zbojeckich.

MaciejLubicz

2020-01-03, 22:03
poligon6 napisał/a:

Ruska jaczejka w akcji: "Amerykański zamach terrorystyczny". Widać Putler rozpruł sakwę i znalazły się płatne k***y.
Ale pie**olisz, nikt nie uratował, nawet Brytole, polacy sami zapłacili za wszystko złotem zdeponowanym w Londynie.
Reszty ruskiego bełkotu nawet nie skomentuję.
Zależy czy bedzie przed prezydenckimi wyborami czy po? Jedynie co mozna wysłać to kilka jastrzębi, niech sobie do kozojebów postrzelaja.
Waruj ruska sobaka, jak chcesz to ci dam lepszego gnata sprzedajny zwelu. LOL.



Ty to lubisz jak cię żydek bez napleta smyra co

'' Ruska jaczejka w akcji:'' ruscy bd r*chać z drugie strony

zerwikaptur

2020-01-03, 22:08
Ty chłopie widziałeś Iran ? Chyba nie bo byś nie pie**olil takich głupot
Wiewór napisał/a:

Iran to gówno. Bardzo dobrze ze go rozj***li.
Śmieszne jest tylko, że Amerykanie sami taka zmije odchowali bo im Mohammad Reza Pahlawi nie pasował pomimo tego, że był bardzo pro zachodni. Zrobili mu rewolucję i do władzy doszedl jebiacy kozy Chomeini i w jedno pokolenie z nowoczesnego państwa zrobił islamski ciemnogród trzeci świat należący do osi państw zbojeckich.


poligon6

2020-01-03, 22:21
MaciejLubicz napisał/a:

'Widać Putler rozpruł sakwę i znalazły się płatne k***y''. Twoja stara ciężko pracuje na chleb odpie**ol się od niej



Nie mam nic do twojej stary, jest uczciwsza od ciebie bo tylko kupczy dupa, nie tak jak ty.

MaciejLubicz

2020-01-03, 22:25
poligon6 napisał/a:

Nie mam nic do twojej stary, jest uczciwsza od ciebie bo tylko kupczy dupa, nie tak jak ty.



Gudłajcu jak się żyje na ukrainie