18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ghasem Solejmani

MaciejLubicz • 2020-01-03, 21:00
Irański generał-major, dowódca sił Ghods, jednostki specjalnej w strukturach Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej, został zabity w amerykańskim ataku terrorystycznym w Bagdadzie.


Joseph_Fritzl

2020-01-04, 17:03
No ten tego, koleś którego 'Murrica zabiła, co w pudełku informacji mówią. Jako że nie każdy wchodzi na wszystkie strony to pozwoliłem sobie podj***ć zdjęcia z JBZD




r061071

2020-01-04, 17:15
jak dla mnie trochę za surowy

_Gentleman_

2020-01-04, 17:17
Przecież wszędzie jest info ze większość rakiet trafiło w jego pojazd więc ciało było tak rozerwane ze tylko po tej ręce można go poznać. Podejrzewam ze foto które tu wrzuciłeś przestawia ochronę pojazdu która dostała mniejszą ilością rakiet i eskortowała pojazd.

Matt

2020-01-04, 17:19
Takie brzydki jak kaczynski

poligon6

2020-01-04, 18:31
emperorzbigniew napisał/a:

Iran, jaki by nie był, to kolejny kraj, w którym USA miesza od lat i kolejny kraj na liście "do rozj***nia" po Iraku, Afganie i wielu innych. Ale ogólnie spoko - USA atakuje różne kraje, a jego prezydenci dostają pokojowe Noble. Taka sprawiedliwość na tym świecie.
______________



Borys tak im USA mieszał że napadali na tankowce jak piraci, saudom wlecieli w rafinerie, ale zaczeli srać jankesom do ogródka to dostali po nosie. Proste.

Ti...........ch

2020-01-04, 18:39
poligon6 napisał/a:

Borys tak im USA mieszał że napadali na tankowce jak piraci, saudom wlecieli w rafinerie, ale zaczeli srać jankesom do ogródka to dostali po nosie. Proste.



Czym im wlecieli w rafinerię? 40 letnimi Tomcatami, co nawet amerykanie skasowali wszystkie byle w jakiś sposób nie dostały się jako części zamienne dla irańskich F-14? Czy może tym swoim niby nowym czymś co jest strasznie podobne do F-105 z początku lat 60 XX wieku? Czy może jakimś chinskim szajsem?

I Saudowie zaopatrywani w najnowszy sprzęt przez jułesej, mieliby przepuścić takie coś?

edmund

2020-01-04, 19:02
Matt napisał/a:

Takie brzydki jak kaczynski



poka, swoją fotkę,
bo gówniane posty , jak tfuj, każdy z dupy potrafi wysrać

Pankracy_Młot

2020-01-04, 22:17
PieronJasnySzlag napisał/a:

Pan Ghasem mieszał się w polityke Iraku. To on był zamieszany w niedawny atak na Amerykański konsul w Iraku. A tak się nie robi.
Brawo Trump! Trzymać kozojebców krótko.
Mam jedynie nadzieje że w razie W pisiorskie popierdółki nie pójdą z Trumpem na Iran.


ty na front się załapiesz gamoniu. będziesz walczył w imię żydków

edmund napisał/a:

konto założyłeś pięć lat temu, napisaleś 10 postów z czego wszystkie w2019, coś dodać jeszcze



jeszcze frytki do tego

poligon6 napisał/a:

Ruska jaczejka w akcji: "Amerykański zamach terrorystyczny". Widać Putler rozpruł sakwę i znalazły się płatne k***y.
Ale pie**olisz, nikt nie uratował, nawet Brytole, polacy sami zapłacili za wszystko złotem zdeponowanym w Londynie.
Reszty ruskiego bełkotu nawet nie skomentuję.
Zależy czy bedzie przed prezydenckimi wyborami czy po? Jedynie co mozna wysłać to kilka jastrzębi, niech sobie do kozojebów postrzelaja.
Waruj ruska sobaka, jak chcesz to ci dam lepszego gnata sprzedajny zwelu. LOL.



zamknij pape żydokomuchu

edmund napisał/a:

ruscy, ich prezydent putek przede wszystkim , potem wszysci inni , nawet decydenci europejscy,
mogą tylko wylizać dupę amerykanom,
wkurza mnie to, bo nie lubię dyktatorów, ale
niezależnie od tego kto tam jest prezydentem,
mogą puki co , wszystko........ mając wyj***ne.........i h*j



a tam przedawkowałeś hollywoodzką propagandę kmiocie

Nile90

2020-01-04, 23:03
Oczywiście zaraz jacyś True-użytkownicy Sadola zaczną się sadzić odnośnie mojego niezbyt pokaźnego stażu na tymże portalu, ale ch*j tam.
Podobno w Australii szalejące od jakiegoś czasu pożary zdołały wytworzyć mikroklimat z ognistymi tornadami i bezopadowymi burzami, a chmura dymu objęła powierzchnię ponad 5 mln km kwadratowych. I to jest wiadomość dnia,tygodnia, miesiąca, a może i roku.
Tymczasem znaczna część Sadola woli onanizować się nad niebywałą stratą, jaką wg nich był zgon handlarza dragów oraz wyjętego spod prawa dostarczyciela broni wszelkim szyickim ( chociaż nie tylko!!!) ugrupowaniom terrorystycznym. Skoro wg was Iran jest 'zieloną wyspą' w całej islamskiej części świata, to dlaczego jego obywatele przerabiają aktualnie to, co działo się w Polsce w grudniu '81?

kubauba

2020-01-06, 23:42
egzekucja generała Ghasema Solejmaniego


kubenssss

2020-01-06, 23:47
Jak w Battlefield...

Dzisiaj

2020-01-06, 23:48
nie no k***a nie fair :/

ja pie**ole troche ch*jowo. Wyobrazcie sobie - miesiace, lata cwiczen, pompki, strzelnica, szkola przetrwania.... ubranie moro, rzucanie nozami, okopywanie sie, plywanie, skoki spadochronowe a tu nadleci taki sk***iel i pfiu pfiu - pozamiatane.

ny...........ah

2020-01-06, 23:57
CIekawe kto go sprzedał. Bo skąd by USA wiedziało że akurat przyleci do Iraku?

majorsuchodolski

2020-01-07, 00:10
To nie jest żadna egzekucja Sulejmana... Od dostał rakietą, a nie nawalali do niego z karabinku z drona... Jest tutaj spora rozbieżność informacji. Opis jest niewiarygodny.