18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ghasem Solejmani

MaciejLubicz • 2020-01-03, 21:00
Irański generał-major, dowódca sił Ghods, jednostki specjalnej w strukturach Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej, został zabity w amerykańskim ataku terrorystycznym w Bagdadzie.


poligon6

2020-01-03, 22:31
MaciejLubicz napisał/a:

Gudłajcu jak się żyje na ukrainie



Powinieneś wiedzieć ruska onuco, wszedzie gdzie zawitacie tam bieda i syf.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-03, 22:33
Matt napisał/a:

... coś ten generalek



Bardzo dobrze zachowany pierścień, zero uszkodzeń. W sumie to dobry dowód identyfikujący. Lepszy niż plastikowa IC.

emperorzbigniew

2020-01-03, 23:04
Iran, jaki by nie był, to kolejny kraj, w którym USA miesza od lat i kolejny kraj na liście "do rozj***nia" po Iraku, Afganie i wielu innych. Ale ogólnie spoko - USA atakuje różne kraje, a jego prezydenci dostają pokojowe Noble. Taka sprawiedliwość na tym świecie.

Jurek1982

2020-01-03, 23:06
Matt napisał/a:

Mało uśmiechnięty coś ten generalek

Jak za mocne to poproszę przenieść na harda



Ta, bo coś go porobiło.

mygyry

2020-01-03, 23:19
Procedura od lat ta sama
USA wywołuje konflikt = Putin sprzedaje broń
Putin wywołuje konflikt = USA sprzedaje broń
Teraz po prostu była kolej USA

PieronJasnySzlag

2020-01-04, 01:03
MaciejLubicz napisał/a:


druga sprawa nie zauważyłem by Iran czy Irak ingerował w sprawy wewnętrzne europy czy ameryki a te k***y 'us I a ' każdemu by narzucały swoje poglądy na temat wyglądu polityki w danym kraju czy ustroju jaki tam panuje . To dzięki nim mam w europie tylu inżynierów , lekarzy innego ch*jostwa . trzecia sprawa każdy wie że i tak chodzi o ropę . A teraz wyobraź sobie że ktoś w Polsce robi samosąd na jakiegoś generała z innego kraju .


Najgorsze jest to że ty nawet niezdajesz sobie sprawy co ty za głupoty wypisujesz. Dlaczego Irak miałby integrować w sprawy wewnętrzne ameryki? Wiesz ty w ogóle co się na świecie dzieje? Wiesz na czym polega architektura bezpieczeństwa na świecie, kto ją tworzy i na jakich warunkach?

MaciejLubicz napisał/a:


"Brawo Trump! Trzymać kozojebców krótko." Podczas drugiej wojny światowej Persja obecnie Iran uratował 120 tyś Polskich uchodźców . us I a i zachodnia europa miały na nas wyj***ne .


Persja, obecny Iran był wtedy pod kuratelą Brytoli. ch*ja mieli do gadania kogo przyjmują a kogo nie. Więc nie pie**ol jak lewak z wyborczej że persowie nas ratowali.

Żeby nie było że jestem anty irańskim ortodoksem. Iran to z tych wszystkich pustynnych krajów chyba najbardziej "cywilizowany". Wielowiekowa cywilizacja Perska. Niestety radykalizuje się przez islam. Zobaczcie sobie zdjęcia iranu z lat 70tych a obecnie.

Voyton

2020-01-04, 01:23
poligon6 napisał/a:

Powinieneś wiedzieć ruska onuco, wszedzie gdzie zawitacie tam bieda i syf.



Co za zjeb antypolski. Typowy szur, gadasz jak pastor Chojecki, czyli jak amerykanski cwe* do szczekania. To to samo co bycie komuchem, p*zdo.

DariuszKalafior

2020-01-04, 06:11
poligon6 napisał/a:

Nie mam nic do twojej stary, jest uczciwsza od ciebie bo tylko kupczy dupa, nie tak jak ty.



Poligon ty łajzo bez mózgu , zapewne już wiesz i tym ale powtórzę , jesteś głupim j***ncem bez rozumu

edmund

2020-01-04, 08:22
Voyton napisał/a:

Co za zjeb antypolski. Typowy szur, gadasz jak pastor Chojecki, czyli jak amerykanski cwe* do szczekania. To to samo co bycie komuchem, p*zdo.



konto założyłeś pięć lat temu, napisaleś 10 postów z czego wszystkie w2019, coś dodać jeszcze

Ti...........ch

2020-01-04, 09:05
poligon6 napisał/a:


Ale pie**olisz, nikt nie uratował, nawet Brytole, polacy sami zapłacili za wszystko złotem zdeponowanym w Londynie.
Reszty ruskiego bełkotu nawet nie skomentuję.



O ile się ja, ruska jaczejka i czerwony komisarz orientuję, to w 1943 roku złoto znajdowało się jeszcze a w północno zachodniej Afryce...

Więc reszty bełkotu nawet nie skomentuję.

SM0KEtatum

2020-01-04, 10:49
Ale gownoburza
Obojetnie czy general byl zly czy dobry to byl to atak terrorystyczny. Jak by jakis kraj postanowil ze jakis z naszych generalow mu nie podchodzi i uzyl wojska aby go od tak na terenie naszego kraju odjebac to byl by to akt terrorystyczny od strony calego panstwa a zarazem wypowiedzenie wojny. Nowy rok zapowiada sie pelen wrazen.

mygyry

2020-01-04, 13:44
SM0KEtatum napisał/a:

Ale gownoburza
Obojetnie czy general byl zly czy dobry to byl to atak terrorystyczny. Jak by jakis kraj postanowil ze jakis z naszych generalow mu nie podchodzi i uzyl wojska aby go od tak na terenie naszego kraju odjebac to byl by to akt terrorystyczny od strony calego panstwa a zarazem wypowiedzenie wojny. Nowy rok zapowiada sie pelen wrazen.



W takim razie w zeszłym roku Rosja wywołała wojnę z Anglią (zamach na Skripala) i z Niemcami (w berlinie jakiegoś Czeczeńca odj***li)

luxpiotr

2020-01-04, 14:17
zerwikaptur napisał/a:

A ten generał Był winny śmierci miliardów ludzi.



A ja myślałem, że nie da się zabić wszystkich ludzi na Ziemi

edmund

2020-01-04, 16:41
SM0KEtatum napisał/a:

Ale gownoburza
Obojetnie czy general byl zly czy dobry to byl to atak terrorystyczny. Jak by jakis kraj postanowil ze jakis z naszych generalow mu nie podchodzi i uzyl wojska aby go od tak na terenie naszego kraju odjebac to byl by to akt terrorystyczny od strony calego panstwa a zarazem wypowiedzenie wojny. Nowy rok zapowiada sie pelen wrazen.



ruscy, ich prezydent putek przede wszystkim , potem wszysci inni , nawet decydenci europejscy,
mogą tylko wylizać dupę amerykanom,
wkurza mnie to, bo nie lubię dyktatorów, ale
niezależnie od tego kto tam jest prezydentem,
mogą puki co , wszystko........ mając wyj***ne.........i h*j