18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Georgia Police.

~_Yarko_ • 2019-07-05, 17:34

Athens, Georgia.
Policja dostała powiadomienie o człowieku, który chodzi z nożem po kompleksie River Club.
Podejrzany nie reagował na nakaz odłożenia broni i został postrzelony.
Mimo to, wstał i próbował odebrać broń służbową innemu policjantowi.
Zastrzelonego zidentyfikowano jako Aarona Honga.

Metyl30

2019-07-06, 09:52
Mi sie wydaje ze duzy procent ludzi co wyskakuje do policji z nozem tam w USA to poprostu samobojcy nie majacy odwagi samemu sie zabic,taka moja mala refleksja z rana.

Byku35

2019-07-06, 12:48
ja w sierpniu jadę do new Jersey

TłustyManat

2019-07-06, 13:54
siwybis napisał/a:

Terminator jakiś się trafił, pół magazynka w chłopa poszło a ten jak gdyby nigdy nic.






źródło:
Bill Burr Stand Up Comedy | You People are all the Same
https://www.youtube.com/watch?v=NQI1r3J9Scs

Lizodup

2019-07-06, 16:28
k***a musza miec zdrowie te psy

Attero132

2019-07-06, 17:33
Tego psa powinni za biurko posłać bo przez jego nieudolność ktoś w koncu zginie

LordVIP

2019-07-06, 21:22
Zawsze myślałem, że amerykańska policja się nie pie**oli i najpierw strzela, a później zadaje pytania. A tu trafiły się takie dwie p*zdy, które jeszcze rozpaczliwie krzyczą "oh my god no no no" jak typ z nożem do nich biegnie. Ten pierwszy wystrzelił cały magazynek, a trafił może 2 razy? No k***a to jest policja mająca pilnować porządku? Koleś z nożem dostał, po czym wstał i pociął tego policjanta. p*zdy, a nie policja.

pizmak289

2019-07-07, 22:03
polishblood napisał/a:

Zawsze myślałem, że amerykańska policja się nie pie**oli i najpierw strzela, a później zadaje pytania. A tu trafiły się takie dwie p*zdy, które jeszcze rozpaczliwie krzyczą "oh my god no no no" jak typ z nożem do nich biegnie. Ten pierwszy wystrzelił cały magazynek, a trafił może 2 razy? No k***a to jest policja mająca pilnować porządku? Koleś z nożem dostał, po czym wstał i pociął tego policjanta. p*zdy, a nie policja.



W Polsce by lecieli na gościa z mopem i krzyczeli przez godzinę, że ma rzucić broń.

kreatywnakrowa

2019-07-08, 00:49
Pewnie jakiś kolejny, prawacki pok***ieniec z PiSu, jak ten który ostatnio w Busku Zdroju szalał sobie z nożem.

Wiewór

2019-07-08, 12:45
Metyl30 napisał/a:

Mi sie wydaje ze duzy procent ludzi co wyskakuje do policji z nozem tam w USA to poprostu samobojcy nie majacy odwagi samemu sie zabic,taka moja mala refleksja z rana.



To się nazywa suicide by cop. Powszechne zjawisko w USA.

Panowie policjanci zj***li sprawę troszkę. Odj***li ch*jnie jak polskie krawężniki.