18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

George Carlin o głosowaniu w wyborach

agathos • 2014-05-13, 22:51
Koleś doskonale ujął to, co od dawna chodzi mi po głowie...

McMenel

2014-05-13, 23:15
Za tego wspaniałego filozofa zawsze piwo.

quark

2014-05-13, 23:49
No tak nie głosując może narzekać. Głupie myślenie głupiego amerykanina. Nie idąc na głosowanie zwieksza szanse, że wybiorą idiotów......

Kuriki

2014-05-14, 00:11
quark napisał/a:

No tak nie głosując może narzekać. Głupie myślenie głupiego amerykanina.


Głupi komentarz głupiego użyszkodnika ;***

quark napisał/a:

Nie idąc na głosowanie zwieksza szanse, że wybiorą idiotów......


A jak nie ma się kogo głosować bo wszędzie, w każdej partii jest syf?

Ja pie**olę głosowanie bo właśnie tak uważam. Uważam, że obojętnie kto będzie w rządzie to i tak będzie syf. Bo ludzie właśnie to najlepiej potrafią robić.



Przyjdzie ktoś kto ogłosi super interwencjonizm i wpie**oli podatek od niemal wszystkiego (jak teraz) to się robi syf bo za duże opodatkowanie, a więc logiczną konsekwencją jest niezadowolenie ludzi + brutalny gwałt na gospodarce.

Przyjdzie ktoś kto ogłosi uwolnienie rynku i wyj***nie podatków to też ludzie skamlą, że źle albo dają się przekabacić i z powrotem jest jak było.

Ja mam to (od niedawna) w dupie. Popatrzę sobie jak świat płonie- przynajmniej się pośmieję :amused:

Buziaczki ;***

Sz...........an

2014-05-14, 00:36
quark napisał/a:

No tak nie głosując może narzekać. Głupie myślenie głupiego amerykanina. Nie idąc na głosowanie zwieksza szanse, że wybiorą idiotów......



Lepiej nie iść i narzekać, niż iść i żałować.

A najlepiej mieć to w dupie jak wybrany rząd/kandydat ma w dupie wyborców po dostaniu się do koryta.