18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

"geniusz" i drabina.

T3RMINATOR • 2020-01-23, 20:58
On nie jest mistrzem przewidywania.


jasypan

2020-01-23, 21:19
"On nie jest mistrzem przewidywania. "

On jest ćwierćinteligentem bez grama wyobraźni.

TestovironJR

2020-01-23, 21:29
jasypan napisał/a:

"On nie jest mistrzem przewidywania. "
On jest ćwierćinteligentem bez grama wyobraźni.



Skąd niby wiesz że jest Słowianinem ????

Killzorr

2020-01-23, 21:37
TestovironJR napisał/a:

Skąd niby wiesz że jest Słowianinem ????



A Ty niby kim jesteś chłopczyku? Zdradzę Ci tajemnicę, nie każdy jak TY i Twoje grono w którym pewnie się obracasz posiada IQ 50.

Kretyn....

jasypan

2020-01-23, 21:46
TestovironJR napisał/a:

Skąd niby wiesz że jest Słowianinem ????



Nie wiem czy jest Słowianinem, ale patrząc na twój nick wnioskuję, że dużo się nie różnicie.

Killzorr

2020-01-23, 22:20
jasypan napisał/a:

Nie wiem czy jest Słowianinem, ale patrząc na twój nick wnioskuję, że dużo się nie różnicie.



"Geniusz", czy Ty właśnie wnioskujesz to kim jestem po moim nicku? W życiu realnym też zakładasz kim ktoś jest po np. jego imieniu? Podpowiem , osobę ocenia się po jej wypowiedziach, zachowaniu.

Ja pie**ole jaki ciemnogród. Doucz się człowieku i zacznij myśleć proszę bo tak to tylko marnujesz tlen.

Fifciak

2020-01-23, 23:02
Killzorr napisał/a:

"Geniusz", czy Ty właśnie wnioskujesz to kim jestem po moim nicku? W życiu realnym też zakładasz kim ktoś jest po np. jego imieniu? Podpowiem , osobę ocenia się po jej wypowiedziach, zachowaniu.
Ja pie**ole jaki ciemnogród. Doucz się człowieku i zacznij myśleć proszę bo tak to tylko marnujesz tlen.





Killzorr napisał/a:

"Geniusz", czy Ty właśnie wnioskujesz to kim jestem po moim nicku? W życiu realnym też zakładasz kim ktoś jest po np. jego imieniu? Podpowiem , osobę ocenia się po jej wypowiedziach, zachowaniu.
Ja pie**ole jaki ciemnogród. Doucz się człowieku i zacznij myśleć proszę bo tak to tylko marnujesz tlen.




Po wielkości kija w twojej dupie łatwo można stwierdzić, że jesteś Słowianinem

jasypan

2020-01-23, 23:04
Killzorr napisał/a:

"Geniusz", czy Ty właśnie wnioskujesz to kim jestem po moim nicku? W życiu realnym też zakładasz kim ktoś jest po np. jego imieniu? Podpowiem , osobę ocenia się po jej wypowiedziach, zachowaniu.
Ja pie**ole jaki ciemnogród. Doucz się człowieku i zacznij myśleć proszę bo tak to tylko marnujesz tlen.



Ty wiesz w ogóle kto to był testoviron? Jak ktoś się nim jara to dla mnie jest zj***ny.
Jak nie wiesz to idź się doucz i nie pie**ol bzdur.

degenerator83

2020-01-23, 23:11
Nie zebym sie czepial ale ta drabina stala chyba pod katem 45"...To fejk,to musialo wyjsc...Hahahaha no k***a debil

ZaSwojePiję

2020-01-24, 00:02
jasypan napisał/a:

Ty wiesz w ogóle kto to był testoviron? Jak ktoś się nim jara to dla mnie jest zj***ny.
Jak nie wiesz to idź się doucz i nie pie**ol bzdur.



Testovironem najbardziej jaraja sie ci z ktorych on cisnal beke, czyli glownie kompleksiarze i cwoki.

Dr0mg

2020-01-24, 00:10
mnie tam sadol nauczył, blokowania drabiny np bloczkiem betonowym, na przejściu rozglądać się i przewidywać, nie wchodzić na trampoliny i inne , nie dotykać rzeczy pod napięciem, i wiele innych

Hrabia Drapula

2020-01-24, 01:10
wygląda jak by w miejsce gdzie będzie stawiał drabinę sypną sobie łopatę śniegu specjalnie

Killzorr

2020-01-24, 08:35
jasypan napisał/a:

ś się nim jara to dla mnie jest zj***ny.
Jak nie wiesz to idź się doucz i nie pie**ol bzdur.



Sorki zwracam honor, zajebka w akcji, myślałem że ten cep do mnie pije ;)

Miłego dzionka!