18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gejowe zabawy

crossdressphyxia • 2021-08-05, 17:25
Ale tak we trzech? :shock:


Insaner

2021-08-05, 20:18
Data na kamerze się nie zgadza, bo to pewnie było po Marszu Niepodległości ONRu :amused:

wertuqq

2021-08-05, 20:22
A ja się pytam - Gdzie był kierowca z katowickiego ZTM, żeby zrobić porządek?

martils

2021-08-05, 20:44
Insaner napisał/a:

Data na kamerze się nie zgadza, bo to pewnie było po Marszu Niepodległości ONRu



A to jest jakaś szczególna data, albo podnieta dla pedałów ?

Mayk

2021-08-05, 20:50
Coraz więcej tego lewackiego syfu jak i na świecie, w Polsce i najgorsze że nawet na sadolu. Za ustrzelenie takiego cwe*a powinni płacić nagrody pieniężne. To by było jak humanitarną redukcja szkodnika który opanował dane tereny. Ponieważ zagraża rodzimemu społeczeństwu.

Praxis

2021-08-05, 20:54
A niech się r*chają po kątach jak nikt nie patrzy... mnie to ani nie parzy ani nie ziębi. Tylko niech się za dzieciaki nie zabierają i nie robią z siebie ofiar losu. Cała reszta mnie szczerze jebie. Doświadczenie mnie nauczyło, że ci co najwięcej ryja drą co to by z pedałami nie zrobili to sami są albo gejusami albo mega zakompleksionymi fiutami bez hobby. Tak czy inaczej - nie ma co się zadawać z takimi krzykaczami, bo to czyste wampiry energetyczne i na ogół tumany.

P.S. ja nie z tych nowoczesnych i postępowych jakby co. Dla mnie człowiek to człowiek - czy bierze z dupy do ryja to mnie wali. Jego dupa i jego pysk. Byleby mnie w to nie mieszał i będzie git

An...........20

2021-08-05, 20:56
Bonzacz92 napisał/a:

Cały sadol pie**oli po gejach, a trzeba mieć jaja żeby odj***ć coś takiego w miejscu publicznym, leci piwo


I dodatkowo sami zapewne by chcieli przeżyć jakiś trójkącik. A jedyny na jaki mogą liczyć to ten z Hochland...

libr76

2021-08-05, 21:01
No ale nie bądźmy hipokrytami... nie jestem żadnym tam pedałem, ale kto nigdy nie pieścił na imprezie fiuta jakiegoś seksownego chłopaka, niech pierwszy rzuci kamieniem.

WieprzowinkadlaMuslimka

2021-08-05, 21:19
ONR, PIS czy jacyś inni "narodowcy" co to dla czystości rasy, krwii i narodu zrezygnowali nawet z kobiet :P ?


mareksiarek

2021-08-05, 21:25
Mayk napisał/a:

Coraz więcej tego lewackiego syfu jak i na świecie, w Polsce i najgorsze że nawet na sadolu. Za ustrzelenie takiego cwe*a powinni płacić nagrody pieniężne. To by było jak humanitarną redukcja szkodnika który opanował dane tereny. Ponieważ zagraża rodzimemu społeczeństwu.



sp***olony jesteś, jak już to sam się ustrzel, homoseksualizm był, jest i będzie, słaba psycha jak siada ci po zobaczeniu 2 całujących się facetów, to dopiero p*zdowatosc w całej swej kwintesencji

luczak

2021-08-05, 21:45
Jak zobaczyłem filmik to myślałem że to Galman wstawił. A tu patrz pomyliłem się, to inny pedał

Ludobojstw0

2021-08-05, 21:48
@up też myślałem że to @Halman wstawił

Kaczor_Donald

2021-08-05, 22:09
Znowu chłopaki ze Śląska ?

Znowu chłopaki ze Śląska ?

Znowu chłopaki ze Śląska ?

Budrys2000

2021-08-05, 22:11
Folur napisał/a:

fajne, gdzie to?



W Mediolanie



;-)

sceptyk_maruda

2021-08-05, 22:34
Chalman napisał/a:

Znowu chłopaki ze Śląska ?
Znowu chłopaki ze Śląska ?
Znowu chłopaki ze Śląska ?



Nie ze Śląska tylko z Zagłębia Lubin

:mrgreen:

Bandzior020

2021-08-05, 22:36
Bonzacz92 napisał/a:

Cały sadol pie**oli po gejach, a trzeba mieć jaja żeby odj***ć coś takiego w miejscu publicznym, leci piwo



Taaa mial jaja u kolegi w gębie albo w paszczy... Ciężko dokładnie określić sytuacja byla zmienna :-/