18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GdzieÅ› w Austrii

Riv91 • 2016-05-08, 21:57
Czołgiem! Parę razy moje nędzne naśladowanie programów Discovery przyjęło się na sadolu, dzięki za to. Dzisiaj w zasadzie mała popierdółka, ale z bardzo klimatycznej miejscówki w południowej Austrii, a na koniec zapowiedź dłuższego odcinka pośród Alpejskich bezdroży. Co prawda dokument z tego żaden, ale do kotleta i piwka ujdzie.


GlassEdi

2016-05-08, 22:10
Pięknie to opisałeś. "do kotleta i piwka ujdzie" ;)

forshow

2016-05-08, 22:20
Jeśli nie jestes zawodowym filmowcem to powiem Ci, że jestem mile zaskoczony:
- fajny klimat
- dobrze mówisz (dykcja)
- calkiem spoko obraz
- poprawny montaż
- nie gnijesz przed kompem (hehehe)
Co Ci podpowiem na przyszłość:
- mniej powtorzen w tekscie
- ujecia z kija rob na podgietej rece bez spinania miesni (ruch kamery bedzie bardziej "smooth" i nie bedzie nia tak telepac kiedy idziesz)
- osobiscie wole nieco bardziej plaski profil koloru
- jesli masz mozliwosc - nagrywaj material w 48 lub 60fps i finalny montaz zapisuj 24/30fps - osiagnesz znacznie bardziej "film-look"owy obrazek.
Porad nie odbieraj jako hejt, czekam na kolejne materialy. :->

Organista

2016-05-08, 22:31
Wow, tworzy się kółko filmowe na sadolu :D

jedrzej152

2016-05-08, 22:32
Całkiem spoko się ogląda. Piweczko

forshow

2016-05-08, 22:52
@Organista:

Jest na sadolu ekipa fajterow, jest gromada znawcow rybek pieskow i innych zwierzat, sa spece od motocykli, znajdzie sie tu i kolko polonistow, nawet spotkasz Sebixów z zakoju JP... To czemu k***a nie kolko filmowe?! :lol:

Cyrk

2016-05-08, 23:49
Ja jebie jak masz wadę wymowy to najpierw coś z nią zrób, a potem się baw w lektora...

kokos_123

2016-05-09, 01:59
hmm wejść dobrowolnie pod wodospad... po paru minutach walczyć z wyziębieniem organizmu

skaza71

2016-05-09, 11:15
ta pompa muzyczna, temat jak p*zdek wyczłapuje się z piaskownicy

De...........³w

2016-05-10, 08:31
forshow napisał/a:

@Organista:

Jest na sadolu ekipa fajterow, jest gromada znawcow rybek pieskow i innych zwierzat, sa spece od motocykli, znajdzie sie tu i kolko polonistow, nawet spotkasz Sebixów z zakoju JP... To czemu k***a nie kolko filmowe?! :lol:


Nie zapominajmy też o znamienitym kole zrzeszającym ludzi (zarówno mężczyzn, jak i kobiety) eksperymentujących z własnymi penisami!

weltmajster

2016-05-10, 09:19
Reporter Dupczok jednak istnieje.

takamahi

2016-05-10, 09:46
Fajny materiał, widać pasję i pasjonata a to jest nieczęste. Zaraz lecę sobie pooglądać resztę Twoich materiałów.

Jak masz jakieś szersze plany co do swoich produkcji i byś potrzebował grafika 2D i pomocy przy marketingu to się polecam, lubię pracować z i dla pasjonatów.