18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie to suko schowałaś...

~DMT • 2018-08-12, 21:22
Dobrze wiem, że gdzieś to masz... ;-)


petru23

2018-08-12, 21:27
Znalazł to czego szukał?

s0pel

2018-08-12, 21:55
Też miałem kiedyś dużą ochotę na flaczki, ale k***a bez przesady :D

ziolopex

2018-08-12, 22:12
Ta paskudna baba wiele razy mówiła mu, że ma bogate wnętrze... A on materialistą przecież jest!

lm65

2018-08-12, 22:28
Czy kobieta miała szanse przeżyć?
Wypowie się jakiś chirurg?

zarazor

2018-08-12, 22:35
lm65 napisał/a:

Czy kobieta miała szanse przeżyć?
Wypowie się jakiś chirurg?



Miałaby, gdyby nie wyszła z kuchni

aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-12, 23:01
Króciutkie te kiełbaski wyjdą. z jelitem trzeba delikatnie. :mrgreen:

szaman1991

2018-08-12, 23:04
20ste i na główną, k***a ale jazda

Ha...........ll

2018-08-12, 23:20
O ja pie**ole, jakieś informacje na temat tego zdarzenia o.o?

Budrys2000

2018-08-12, 23:23
Oskubał babę na ulicę, ja pie**ole co za czasy

Barles

2018-08-12, 23:39
Jakaś historyjka do tego była? Źle kanapki zrobiła ?

edek.bajzel

2018-08-12, 23:47
Sadol uczy Sadol bawi,
jeśli myślicie że to dobry sposób aby por*chać, to jednak sobie darujcie
ona wam nie da, no chyba że sami weźmiecie

Modrzew88

2018-08-13, 09:19
Dobra, jestem ekspertem, zróbcie miejsce. Wytrzewienie samo w sobie (stan, kiedy jelita/narządy znajdują się poza powłokami brzusznymi) nie jest stanem zagrożenia życia, może nawet być wrodzone. Gorzej w przypadku wytrzewienia, do którego doszło w wyniku urazu (wytrzewienie urazowe). Jeżeli same jelita nie zostały uszkodzone to nie jest najgorzej. Powinniśmy skupić się na tym żeby je nawilżyć, kiedy znajdują się poza jamą brzuszną, ponieważ momentalnie wysychają. Jeśli wyschną to nadają się już tylko do chirurgicznego usunięcia. Przy wytrzewieniu urazowym stosujemy tak zwany opatrunek trójwarstwowy - mokra gaza, sucha gaza, folia. Jeżeli nie mamy ze sobą zestawu medycznego możemy zaimprowizować taki opatrunek z torebki foliowej, którą zmoczymy wodą. Nie wolno lać wody bezpośrednio na jelita. Istotna jest również sama natura urazu, musimy wziąć pod uwagę to czy mamy do czynienia z raną ciętą, szarpaną, kąsaną, postrzałową itd. Wtedy algorytm postępowania adekwatnie się zmienia. Należy pamiętać, że możemy stracić nawet dużą część jelita cienkiego i przeżyć. Gorzej jest z jelitem grubym, ale wbrew pozorom wcale nie tak łatwo je wyrwać. Jeżeli nie wykrwawimy się w wyniku samego urazu to mamy naprawdę duże szanse na przeżycie. Przy urazach jelit poważnym zagrożeniem jest ich treść, która może swobodnie rozlać się w jamie brzusznej, a to prowadzi do zakażenia organizmu. Co do samego nagrania: odnoszę wrażenie, że facet najpierw zabił kobietę, a wyrywanie jelit było już tylko formą bezczeszczenia zwłok. Dlaczego tak sądzę? Rozcięcie jamy brzusznej i wyrwanie jelit człowiekowi, który stawia opór jest praktycznie niemożliwe.