18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

gdzie ta cholerna hiszpańska inkwizycja?

nowynick • 2018-03-23, 14:10
Hiszpanie uwolnili 39 seksualnych niewolnic. Były sparaliżowane czarną magią. Wiele dziewcząt nie skończyło jeszcze 18. roku życia. Były trzymane w okolicach miasta Almeria.

39 młodych Nigeryjek odzyskało wolność w akcji służb trzech krajów. Hiszpanie dostali wsparcie sił brytyjskich i nigeryjskich. Naloty w 11 miejscach przeprowadzono w listopadzie 2017 roku, jednak Europol poinformował o niej dopiero teraz, obawiając się o uprzedzenie przestępców w trakcie prowadzonego dalej śledztwa.

Sukcesem było uwolnienie ofiar, ale także zatrzymanie 89 członków gangu. Są oni zamieszani w handel ludźmi i zmuszanie dziewcząt do prostytuowania się. Wśród zatrzymanych jest znany DJ z Nigerii, który miał pomagać w przerzucie dziewcząt do Europy - podaje Reuters.

Dziewczęta zostały przemycone do Hiszpanii przez Libię i Włochy. Jeszcze na kontynencie afrykańskim ich oprawcy podali je rytuałom voodoo, by zmusić ofiary do wykonywania rozkazów. Młode kobiety były śmiertelnie przerażone "zabiegami magicznymi" - relacjonują policjanci.

https://www.o2.pl/artykul/hiszpanie-uwolnili--seksualnych-niewolnic-byly-sparalizowane-czarna-magia-6233264127219841a?src01=483bb&src02=6233333124691585

No i się pytam gdzie ta hiszpańska inkwizycja jak się czary mary odprawia na ich podwórku? I mistrzowski pierwszy komentarz:
"Polki wyjeżdżające na wczasy też często ulegają "czarnej magii". Oprawcy wykorzystują długie czarne przedmioty łubu-dubu." :megalol:

poligon6

2018-03-23, 14:14
Abraxus nie moze podejść do kompa, bo obiera mi ziemniaki z parości w piwnicy, wiec napisze za niego. "W Polsce tez gwałcom." Dziekuję.

Argeusz

2018-03-23, 14:20
@up gdybym był polskim dyktatorem to ludzi takich, jak ty kazałbym kastrować.

nowynick

2018-03-23, 14:23
tak teraz pomyślałem, że jak dzięki Voodoo można mieć harem niewolnic seksualnych to może warto się konwertować?

poligon6

2018-03-23, 14:26
Argeusz napisał/a:

@up gdybym był polskim dyktatorem to ludzi takich, jak ty kazałbym kastrować.



Jak chcesz możesz abraxia zmienić przy pyrach, odsapnie sobie chłopak przy odrzucaniu gnoju, ale pamiętaj na 16 maja byc gotowe i sparowane bo wtedy obrzadek jest.

janlew

2018-03-23, 14:38
nowynick napisał/a:

No i się pytam gdzie ta hiszpańska inkwizycja jak się czary mary odprawia na ich podwórku?


Wróci, spokojnie, wróci.

Wiewór

2018-03-23, 14:54
poligon6 napisał/a:

Abraxus nie moze podejść do kompa, bo obiera mi ziemniaki z parości w piwnicy, wiec napisze za niego. "W Polsce tez gwałcom." Dziekuję.


Jakoś mnie nie dziwi, że masz całą piwnicę pyrów :D
Co innego może wpie**alać polski cham z prowincji?
Zimniok dla proletariusza poligona elementarnym składnkiem diety. Pyry pod każdą postacią a w niedzielę oczywiście po kosciele schabowe z "kapustom", ewentualnie konserwową surówką szwedzką z biedry :)
Taka wspaniała zróżnicowana kuchnia polska z tradycją :)
Kup sobie do tych zimniorów taki parownik jak dla świń to go opalisz śmieciami. Dwie pieczenie na jednym ogniu. Pyrów na cały dzień nagotujesz i śmieci się pozbędziesz. Cebulko.

poligon6

2018-03-23, 15:07
@up

Na a teraz gnój odwalaj i na obrządek bo wi-fi obetnę w oborze i grzyb mnie obchodzi ze lekarz kazał ci stopniowo neta odstawiac.

Wiewór

2018-03-23, 15:21
@up k***a nie wytrzymie. Jeszcze gnój masz? Ładny stereotyp. To pewnie jeszcze masz ubiór polskiego chłopa małorolnego - beret z antenką, gumioki, starą marynarkę i turecki sweter??

poligon6

2018-03-23, 15:29
Jak juz wywaliłeś gnój to mozesz sobie we wiaderku troche internetu przynieść.

krasnal_hałabała

2018-03-23, 16:49
@allup, Czy ja jestem na sadolu czy na jakiejś wrzucie? jeden na drugiego, drugi na piątego a gdzie admin? za Jachasia był admin!!!

banerr

2018-03-23, 18:20
Kiedy wyciągam moją czarodziejską różdżkę ze spodni to większość lasek też jest zaczarowana.

Kriski

2018-03-23, 18:29
banerr napisał/a:

Kiedy wyciągam moją czarodziejską różdżkę ze spodni to większość lasek też jest zaczarowana.



To zdziwienie odbiera im świadomość, zdziwienie że można mieć tak małego.

htp

2018-03-23, 19:46
Wracając do tematu - przecież mamy księży od egzorcyzmów, chyba dadzą sobie radę z prymitywnymi zaklęciami voodoo?

MakKfacz

2018-03-24, 10:48
Że nikt jeszcze tego nie zrobił.