18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gdzie mnie z tymi łapami?!

~Sunday • 2022-05-13, 14:00

Skończyła się cierpliwość.

Heliar

2022-05-13, 19:34
burunduk napisał/a:

Na ch*j ty żyjesz na tym świecie, na ch*j takie ścierwa jak ty żyją na tym świecie. Chłop ładnie ją znokautował i ważne są czyny a chłop udowodnił że potrafi być męski a nie jak ty który przypie**ala się że chłop ma piskliwy głos. Takie osoby jak ty powinny wyginąć bo zagrażają gatunku więc życzę ci wszystkiego co najgorsze.



A co my tu mamy, obrońcę pedałów, którego zdaje się matka napie**alała, bo jakąś nienawiść do kobiet z siebie wylewa.

1bolek1

2022-05-13, 19:56
gunwixon napisał/a:

ty bys pewnie na hardzie wyladowal i to w dwoch dzialach



tranzystor to trol prowokator i pedał,
nie odpisuj takim

mazga50

2022-05-13, 21:55
Naprawił zmywarkę?

ligo

2022-05-13, 22:24
hehe... kiedyś byłem z dziewczyną i pokłóciliśmy się a ona mi jebła w pysk, se pomyślałem co do k***y - nie tak rozwiązujemy problemy przecież... po kilku miechach taka sama syt, wiec powiedziałem, - słuchaj mała... do póki się kłócimy to jesteśmy na jednym i tym samym poziomie - wymieniamy argumenty słowne i już... nie wchodź na lvl na którym nie masz szans w starciu z mężczyzną... no i nie minęły chyba dwa tygodnie jak znów dostałem w twarz... no... jebłem..tak na oślep... 3 minuty spała... potem byliśmy ze soba jeszcze parę lat ale już nigdy nie podniosła ręki ...

htp

2022-05-13, 22:27
radek225 napisał/a:

No właśnie jego wina. Głos też można trenować.



No to wytrenował.

tranzystor

2022-05-13, 23:23
burunduk napisał/a:

Na ch*j ty żyjesz na tym świecie, na ch*j takie ścierwa jak ty żyją na tym świecie. Chłop ładnie ją znokautował i ważne są czyny a chłop udowodnił że potrafi być męski a nie jak ty który przypie**ala się że chłop ma piskliwy głos. Takie osoby jak ty powinny wyginąć bo zagrażają gatunku więc życzę ci wszystkiego co najgorsze.



Nie musisz życzyć wszystkiego co najgorsze. Wystarczy, że skazujesz nas na czytanie twojego "języka polskiego". Może niektórzy stracili nawet czas, żeby spróbować rozszyfrować ten bełkot

Sarniak17

2022-05-14, 07:47
serduszko się raduje

dżonyłojlker

2022-05-14, 12:36
O k***a, ale ten pedzio ma głosik :rofl: ale za przyj***nie babie w ryj, piwko :piwo:

neo001

2022-05-14, 22:08
baronturbina napisał/a:

Skąd tyle agresji i nienawiści? Leżałeś tydzień w oknie życia?



A ty co obrońca tęczowych dziwadełek? Weź no napisz do niego na pw i się spiknijcie w jakimś kolorowym miejscu.

baronturbina

2022-05-16, 07:24
neo001 napisał/a:

A ty co obrońca tęczowych dziwadełek? Weź no napisz do niego na pw i się spiknijcie w jakimś kolorowym miejscu.


Tak, fajnie jak byś tez był bo potrzebujemy ultra cioty do trójkąta. Nie musisz CV wysyłać, w ciemno bierzemy.

neo001

2022-05-16, 13:56
baronturbina napisał/a:

Tak, fajnie jak byś tez był bo potrzebujemy ultra cioty do trójkąta. Nie musisz CV wysyłać, w ciemno bierzemy.



Z dziwadłami się nie zadaję. Bawcie się we własnym gronie i nie obnoście się tym na forum publicznym ;)

baronturbina

2022-05-16, 15:58
neo001 napisał/a:

Z dziwadłami się nie zadaję. Bawcie się we własnym gronie i nie obnoście się tym na forum publicznym


Pasował byś idealnie jako queen. Czeka cię przygoda życia, wiec się nie opieraj na przekór.