18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gdzie mnie tu się kurwo prujesz?

~Velture • 2022-12-09, 22:19
Do psa, k***a? Do psa? 8-)


Manolito666

2022-12-09, 22:26
A czym to się różni od pobiegnięcia do samochodu po klamkę i strzelenie do kolesia bo ci dał w mordę. I tak i tak robisz za tchórzliwą cipę.

~Velture

2022-12-09, 22:27
Manolito666 napisał/a:

A czym to się różni od pobiegnięcia do samochodu po klamkę i strzelenie do kolesia bo ci dał w mordę. I tak i tak robisz za tchórzliwą cipę.



No, nie wiem. Może faktem bycia policjantem na służbie w trakcie interwencji?

PhantomMask

2022-12-09, 23:20
Manolito666 napisał/a:

A czym to się różni od pobiegnięcia do samochodu po klamkę i strzelenie do kolesia bo ci dał w mordę. I tak i tak robisz za tchórzliwą cipę.



Psa zatrzymasz, kuli nie.

Znawca_Cipek

2022-12-09, 23:50
PhantomMask napisał/a:

Psa zatrzymasz, kuli nie.



Kula moze przejsc obok, pies- nie. :)

~Velture

2022-12-10, 00:18
Znawca_Cipek napisał/a:

Kula moze przejsc obok, pies- nie.



Przejście może być na pasach, pies w kuli nie.

silwerbalk

2022-12-10, 00:27
Ale by było śmiesznie jakby piesek za gardelko lapną nicponia i by krew z aorty poleciała ....hahahah :-)

SirMajkel

2022-12-10, 07:21
piekna sprawa, brawa dla policjanta.

turor

2022-12-10, 07:57
~VeIture napisał/a:

Przejście może być na pasach, pies w kuli nie.



Nie dyskutujcie z profesjonalistą. Veltur zna się na kulach :D

smc

2022-12-10, 08:43
Karmienie psa takim ścierwem na pewno odbije mu się na zdrowiu... :cry:

Hwhahabaa

2022-12-10, 10:15
Widze ze velture jara sie c*pkami ktore sa bohaterami bo maja mundur, klamke, i psa do pomocy. Nono, jeszcze mu klaskacie. k***iska.

~Velture

2022-12-10, 11:04
Hwhahabaa napisał/a:

Widze ze velture jara sie c*pkami ktore sa bohaterami bo maja mundur, klamke, i psa do pomocy. Nono, jeszcze mu klaskacie. k***iska.



Swoje poglądy o policji pisałem tutaj wielokrotnie na przestrzeni kilkunastu lat i zasadniczo są takie same nadal. Jesli uważasz, że się jaram policją to powodzenia.
Różnimy się tym, że ja potrafię obiektywnie powiedzieć, że nie można wszystkich wrzucić do jednego wora i jebnąć naklejkę, że wszyscy są k***ami. Są policjanci i są k***y policyjne. Ty natomiast to pewnie jesteś pokolenie JP 90% bo na więcej ci stara nie pozwoliła.

Jak podrośniesz trochę i cię ktoś skroi na ulicy albo chatę okradnie lub żonę zgwałci to gdzie polecisz? Do swoich osiedlowych ziomków JP i sie pobawicie w małą mafię szukając sprawiedliwości na własną rękę?
No powiedz mi co zrobisz jak coś takiego się wydarzy, do kogo polecisz? Do tych na których najbardziej się sadzisz i są "c*pkami ktore sa bohaterami bo maja mundur, klamke, i psa do pomocy"?

Idzie policjant SAM na interwencję do jakiegoś naj***nego typa i dostaje w łeb od razu z partyzanta. Ma się z nim szarpać samemu bez wsparcia licząc na to, że te lata szkolenia zadziałają jak instynkt przetrwania i nikt z publiczności nie będzie chciał mu pomóc?

tachicom666

2022-12-10, 14:05
VeIture napisał/a:

No, nie wiem. Może faktem bycia policjantem na służbie w trakcie interwencji?



A co ty się kłócił będziesz z samcem alfa który by gołymi pięściami zabił wszystkich... No gdyby wyszedł z piwnicy matki i nie był tak gruby że łapie zadyszkę podczas pisania komentarza xD

7wporzondku

2022-12-10, 20:36
Dałny j***ne alko dz**ki najgorszy typ człowieka naj***ny człowiek. Dobrze ze go psem pogryzł