18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Gdzie gwałcić

mygyry • 2018-01-05, 16:05
Przedstawiciel szwedzkiej policji wydał zaskakujące oświadczenie. Funkcjonariusz stwierdził, że policjanci nie mają czasu zajmować się takimi sprawami jak przestępstwa seksualne, gdyż w państwie jest zbyt dużo morderstw, które mają pierwszeństwo przed wszelkimi innymi przestępstwami. Zdaniem policji jest to wystarczający argument, aby takie sprawy jak oskarżenia o gwałt były odkładane w czasie. Szef Wydziału Śledczego Sztokholmskiej Policji stwierdził, że takie działanie jest konieczne, żeby społeczeństwo nie utraciło... wiary w praworządność.
– Trudno jest wyjaśnić, dlaczego sprawy o gwałt są odkładane, ale inne przestępstwa są poważniejsze. Z dwojga złego musimy coś wybrać – mówił Torgny Söderberg, szef Wydziału Śledczego Sztokholmskiej Policji.

Söderberg stwierdził, że najgorszą rzeczą, jaka może się stać, byłaby utrata przez społeczeństwo wiary w praworządność.

– Nie możemy nad tym przejść do porządku – przekonywał.

W ostatnich kilku latach w Szwecji gwałtownie wzrosła liczby morderstw. Portal speisa.com, który informuje o całej sprawie, stwierdza, że za ten trend odpowiadają gangi imigrantów.

Moim zdaniem rozwiązanie jest proste --> zalegalizować gwałty :amused:
(podj***ne z https://dorzeczy.pl/swiat/52063/Szwecja-Policja-nie-ma-czasu-by-badac-sprawy-gwaltow-Najgorsza-bylaby-utrata-wiary-w-praworzadnosc.html)

KillerLaugh

2018-01-05, 16:21
mygyry napisał/a:

Moim zdaniem rozwiązanie jest proste --> zalegalizować gwałty :amused:


Albo zdelegalizować śmierć --> nie ma śmierci, nie ma morderstw i policja może zająć się gwałtami :amused:

mygyry

2018-01-05, 16:27
DiKarpio,
DiKarpio napisał/a:

mygyry napisał/a:
Moim zdaniem rozwiązanie jest proste --> zalegalizować gwałty

Albo zdelegalizować śmierć --> nie ma śmierci, nie ma morderstw i policja może zająć się gwałtami



No to zdelegalizować policję, nie ma policji --> nie ma zgłoszeń --> nie ma przestępstwa :krejzi:

reggin

2018-01-05, 16:28
Ale jak ktoś w Szwecji napisze w internecie nieprzychylnie o wyznawcach pustynnej religii pokoju, to tamtejsza policja zawsze znajdzie czas na interwencję.

tycho

2018-01-05, 16:30
A ja jestem za zalegalizowaniem strzelania do uchodźców za byle co. Krzywo na Ciebie spojrzał pakujesz mu magazynek, nie domykają Ci się drzwi w kiblu pakujesz mu magazynek, nie smakował Ci obiad pakujesz mu magazynek itd. :D a tak serio to wystarczy udostępnić obywatelom broń i sami o siebie zadbają łącznie z odstrzeleniem policji za nieudolność.

~Velture

2018-01-05, 16:48
Kolejny co mówi prawdę i następny co straci przez to pracę.

Ileż to już było przypadków jak policjanci w Szwecji mówili jak jest i tracili stołki?
Na samym sadolu już 4-5 takich tematów było a nie wszystkie informacje dostają się do mediów.

freaky

2018-01-05, 16:58
Pomimo pro-imigracyjnej polityki w Szwecji żyje zaskakująca niewielu obcokrajowców. W 10 milionowej populacji kraju ich liczbę szacuje się na 15%, z czego największe skupisko stanowią Finowie - 130 tys. oraz fińscy Szwedzi - 110 tys. Pozostałe grupy to uwaga Irakijczycy - 100 tys, hindusi - 60 tys, Polacy - 57 tys i Duńczycy 47 tys. W kilka lat przez nominalnie niewielki przyrost migrantów z Bliskiego Wschodu przestępczość na tle seksualnym czy kryminalnym w Szwecji wzrosłą kilkakrotnie, a właśnie dochodzą głosy, że kraj ten che się otworzyć na ponad 800 tys. nowych uchodźców.

donkapusta

2018-01-05, 17:10
Ja bym kazał kamienować kobiety zgłaszające gwałt. Tak załatwiają sprawy wszelki szanujące się emiraty.

Tafariel

2018-01-05, 18:44
mygyry napisał/a:




W ostatnich kilku latach w Szwecji gwałtownie wzrosła liczby morderstw. Portal speisa.com, który informuje o całej sprawie, stwierdza, że za ten trend odpowiadają gangi imigrantów.



Ależ tam muszą pracować specjaliści :roll: :lodowka:

SaveTheTrees

2018-01-05, 19:54
freaky,
A nie jest przypadkiem tak, że te ciapaki to pełnoprawni, rodowici Szwedzi?

freaky

2018-01-05, 20:04
SaveTheTrees napisał/a:

freaky,
A nie jest przypadkiem tak, że te ciapaki to pełnoprawni, rodowici Szwedzi?


Nie, ciapaki to Nadszwedzi, bo wolno im więcej niż tym rodowitym.

Dziad_Inżynier

2018-01-05, 20:17
mygyry napisał/a:

(...)Moim zdaniem rozwiązanie jest proste --> zalegalizować gwałty :amused: (...)


tycho napisał/a:

A ja jestem za zalegalizowaniem strzelania do uchodźców za byle co. (...)


k***a, panowie, głos w wyborach mam tylko jeden, a decyzja taka trudna! Partię musicie założyć.

tips6

2018-01-05, 20:30
Czyli jak ktoś chce pobzykać to jedzie do szwecji (z małej żeby nie wyrazić szacunku) i bzyka co chce. Taka seksturystyka tylko bez płacenia i partnerka/ofiara na pewno nie wyrazi sprzeciwu.

mygyry

2018-01-05, 20:32
tips6 napisał/a:

Czyli jak ktoś chce pobzykać to jedzie do szwecji (z małej żeby nie wyrazić szacunku) i bzyka co chce. Taka seksturystyka tylko bez płacenia i partnerka/ofiara na pewno nie wyrazi sprzeciwu.


Sprzeciw wyrazi, ale to jest właśnie dodatkowa atrakcja :D

Twin

2018-01-05, 20:49
Z ciekawości wszedłem na szwedzkiego reddita, dział polityka, żeby zobaczyć czy sami Szwedzi rozmawiają o tych problemach w swoim kraju. Rzucił mi się w oczy tytuł (z translatora): "Od 2005 r. Podatność młodych kobiet na przestępstwa seksualne wzrosła o 300% " . No to wchodzę poczytać, koleś pisze generalnie o wzroście liczby gwałtów, przedstawia statystyki itd. Myślę sobie, że będzie gównoburza w komentarzach, jakieś twarde opinie... W wielkim błędzie byłem, bo cała dyskusja pod spodem była na temat statystyki, błędach statystycznych, sposobach liczenia gwałtów. Kompletnie omijali sedno tematu...

https://www.reddit.com/r/svenskpolitik/comments/7l6sxq/unga_kvinnors_utsatthet_f%C3%B6r_sexualbrott_har_g%C3%A5tt/