18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie gwałcić

mygyry • 2018-01-05, 16:05
Przedstawiciel szwedzkiej policji wydał zaskakujące oświadczenie. Funkcjonariusz stwierdził, że policjanci nie mają czasu zajmować się takimi sprawami jak przestępstwa seksualne, gdyż w państwie jest zbyt dużo morderstw, które mają pierwszeństwo przed wszelkimi innymi przestępstwami. Zdaniem policji jest to wystarczający argument, aby takie sprawy jak oskarżenia o gwałt były odkładane w czasie. Szef Wydziału Śledczego Sztokholmskiej Policji stwierdził, że takie działanie jest konieczne, żeby społeczeństwo nie utraciło... wiary w praworządność.
– Trudno jest wyjaśnić, dlaczego sprawy o gwałt są odkładane, ale inne przestępstwa są poważniejsze. Z dwojga złego musimy coś wybrać – mówił Torgny Söderberg, szef Wydziału Śledczego Sztokholmskiej Policji.

Söderberg stwierdził, że najgorszą rzeczą, jaka może się stać, byłaby utrata przez społeczeństwo wiary w praworządność.

– Nie możemy nad tym przejść do porządku – przekonywał.

W ostatnich kilku latach w Szwecji gwałtownie wzrosła liczby morderstw. Portal speisa.com, który informuje o całej sprawie, stwierdza, że za ten trend odpowiadają gangi imigrantów.

Moim zdaniem rozwiązanie jest proste --> zalegalizować gwałty :amused:
(podj***ne z https://dorzeczy.pl/swiat/52063/Szwecja-Policja-nie-ma-czasu-by-badac-sprawy-gwaltow-Najgorsza-bylaby-utrata-wiary-w-praworzadnosc.html)

NogamiDoPrzodu

2018-01-05, 21:15
Ciekawi mnie za ile lat szwedzi zaczną masowo spieprzać do Polski.

Zielonyyy_

2018-01-05, 22:09
Twin
Czyli rzeczowa dyskusja faktycznie wyjaśniająca skąd takie, a nie inne dane. W Szwecji wzrost liczy gwałtów jest wynikiem zmiany jego definicji w 2005 stąd wzrost ich liczby. Od tej pory wiele zachowań traktowanych w innych krajach jako molestowanie jest wg. prawa szwedzkiego gwałtem. Do tego wielokrotne zachowania seksualne są liczone oddzielnie, więc jeśli mąż gwałcić żonę przez 10 lat to do statystyk może trafić np. 100 gwałtów.
Od ilu lat trwa wzrost liczby gwałtów? Od 2005. Fala imigrantów to max 2-3 lata wstecz. Ofc oni też dokładają swoją cegiełkę, ale ile faktycznie to jest ciężko określić.

Smutno mi, że dopiero ja wskazałem sedno. Jednak sadistic to portal dla tępaków. Łykną wszystko co dyskredytuje odpowiednie środowiska (LGBT, muzułmanie, Żydzi) albo co wychwala inne (Polacy, Węgrzy, Rosjanie).

Twin

2018-01-05, 22:25
@UP
Gówno a nie sedno pokazałeś. To jest powszechnie znane tłumaczenie tego zjawiska ze strony szwedzkich władz i mediów, powtarzane od wielu lat, a mimo wszystko skala napaści seksualnych nie pozwala zamknąć dyskusji na ten temat.

Zielonyyy_

2018-01-05, 22:52
@UP
Tak samo ktoś może napisać, że Twoje stanowisko ma jedynie na celu zniechęcać europejczyków do muzułmanów i szerzyć ksenofobię i rasizm. Bez naukowych dowodów łatwo tworzyć tezy i je podpierać swoimi przeczuciami czy (anty)sympatiami.

http://eige.europa.eu/gender-based-violence/eiges-studies-gender-based-violence/study-identify-and-map-existing-data-and-resources-sexual-violence-against-women-eu

No chyba, że dla Ciebie ośrodki badawcze specjalnie publikują fałszywe i zakłamane dane to wtedy nie mamy o czym rozmawiać.

Profx5015

2018-01-06, 00:22
Ostatnio też słyszałem w radiu, że brytyjska policja, a przynajmniej te w londynie ma się juz nie zajmowac kradzieżami do 50 funtów. Patola totalna i niezła degrengolada się odwala na zachodzie.

xiofarii

2018-01-06, 01:37
To za potop...sk***ysyny!!! :mrgreen: