18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gdzie ci mężczyźni?

Flodzia • 2022-09-28, 08:32


Nieproszony gość w domu :lol:

AbsolutnyBrakKarku

2022-09-28, 19:49
A tam pie**olicie jak na Mazurach w ośrodku wypoczynkowym spałem, i coś chrobocze, pale światło a tu 2 szczury wielkości prawie kota na stole, dziewczyna prawie zemdlała, i piszczy aż ściany chodzą, zanim to zatluklem to szczotke, taboret i stół połamałem. Spociłem się jak kot.

daniel1040

2022-09-28, 22:23
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

A tam pie**olicie jak na Mazurach w ośrodku wypoczynkowym spałem, i coś chrobocze, pale światło a tu 2 szczury wielkości prawie kota na stole, dziewczyna prawie zemdlała, i piszczy aż ściany chodzą, zanim to zatluklem to szczotke, taboret i stół połamałem. Spociłem się jak kot.



A żebyś k***a wiedział, jak raz na mnie wyleciał mistrz Splinter wielkości małego psa to nie wiedziałem co robić, bić czy negocjować rozejm - skończyło się na złamanej szczotce a Splinter sp***olił przez okno.

BERYL1

2022-09-29, 22:20
jaka p*zda nie facet xDDD

ale pamietam w akademiku sasiedzi mieli myszki, ktore im czasem sp***alaly, a ze drzwi byly jakie byly to do nas wpadaly. i 3ecia w nocy, wspollokatorki siedza na gornym lozku i dra ryje na pol Krakowa, a ja lapie mysze.
zreszta dalej mi sie zdarza lapac myszy xD koty potrafia przyniesc do domu zywe ale potem traca zainteresowanie. co w domu to inwentarz i przyjaciel xD