18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gdyby Polsat stworzył Breaking Bad 15 lat temu...

radmok • 2015-04-03, 11:50
Coś dla fanów Breaking Bad i Miodowych Lat :-D


BongMan

2015-04-03, 11:52
Sreaking Srad. Za dużo tego gówna wszędzie dookoła, więc mimo iż nie oglądałem, to już jest dla mnie ch*jowe.

Grzegorz.C

2015-04-03, 12:00
@up
Jest dużo bo zajebiste. Wyważony czarny humor w pierwszym sezonie w kolejnych ustępuje miejsca galopującej akcji i bardzo wiarygodnej psychologii.

GoldRoger777

2015-04-03, 12:18
BB to majstersztyk. Jeden z najlepszych seriali w historii o ile nie najlepszy. Genialna fabuła, postacie... Nie ma słabych stron.

gabrychchch

2015-04-03, 12:26
@up i co najważniejsze skończony we właściwym momencie a nie jak gnioty co się ciągną po 15 sezonów żeby tylko kasę nabić

Pravicow

2015-04-03, 20:22
No, serial świetny. W przeciwieństwie do, np. Dextera, skończył się w odpowiedni momencie.

clown7

2015-04-04, 01:34
Poj***ło Cię ????

zincum

2015-04-04, 01:38
Niech mi ktoś wytłumaczy fenomen tego serialu. Może ja za stary jestem ale nie potrafię pojąć o co tu chodzi. Gówniana papka, k***a 2 odcinki próbowałem oglądać. Nie trybi. No ale ja jestem poj***ny pewnie, bo ten cały doktor House też mnie nudził po 5 minutach. Przewidywalne od pierwszej minuty, nudne, pie**olone schematy. Wpie**alajcie hamburgery.

To już Borewicz bił to na głowę. Ale jak komuś sieczka zamiast mózgu została, to niech se jara czy tam się jara.

krasny

2015-04-04, 01:52
@up
jak ci komuna i przeciętność zamiast mózgu została to się jarasz czym jarasz. Idź wpie**alaj cebulę dla podkreślenia tonu wypowiedzi.

zincum

2015-04-04, 02:00
No proszę. Masz coś jeszcze do dodania? Bo zaczyna być ciekawie. Mądrze prawisz debilu. Mały błąd popełniasz ale to możemy pominąć. Rozwiń skrzydła zmywaku pospolity.

potrzebny

2015-04-04, 02:30
zincum napisał/a:

Niech mi ktoś wytłumaczy fenomen tego serialu. Może ja za stary jestem ale nie potrafię pojąć o co tu chodzi. Gówniana papka, k***a 2 odcinki próbowałem oglądać. Nie trybi. No ale ja jestem poj***ny pewnie, bo ten cały doktor House też mnie nudził po 5 minutach. Przewidywalne od pierwszej minuty, nudne, pie**olone schematy. Wpie**alajcie hamburgery.

To już Borewicz bił to na głowę. Ale jak komuś sieczka zamiast mózgu została, to niech se jara czy tam się jara.



Może to ty jesteś k***a za głupi. Jak ja nienawidzę takich tłuków jak ty. Chcesz poznać fenomen serialu ? To wpisz to sobie w google k***a, a nie zadawaj głupich pytań jak dziecko. Najlepszy serial tamtego roku + cały czas top2 na filmweb, ale co tam. Borewicz lepszy bo ja tak pisze i ch*j, nie ? Ja rozumiem, że może ci się coś nie podobać lub podobać bardziej, ale gówno obchodzą nas te twoje dalsze wywody. Poza tym jak można ocenić cokolwiek po 2 odcinkach, czy też 5 minutach ? I jeszcze napisać, że w BB są proste schematy ? Poważny ty jesteś ? No k***a geniusz.

To podaj mi seriale które oglądałeś w takim razie i są lepsze według ciebie. Czekam na te seriale z nieprzewidywalną i wartką akcją już od 5 minut. A lubisz ty w ogóle jakiekolwiek ? Bo głównie do tego zmierzam i nie wydaje mi się po tych głupotach co napisałeś. Psychiatry nie oszukasz. Ale jesteś jednym z tych co i tak muszą pie**olić trzy po trzy w każdym temacie. Ból dupy nawet o przyziemne sprawy to domena takich osób jak ty. Widać to chociażby po opisie.

Nie lubisz to nie lub. Nie umiesz oglądnąć nawet 1/4, to się k***a nie wypowiadaj na ten temat. Bo jesteś chyba kolejnym z tych, co ogólnie nie przepadają za serialami ale w każdym po 2 odcinkach doszukują się ch*j wie czego, jakby to miał być obraz Caravaggio.

I co ma wiek do seriali ? Tym bardziej do BB, który skierowany jest dla osób starszych ? Brak słów. Sieczkę w głowie to masz co najwyżej ty widocznie. Tyle lat a taki głupi. 0 logicznego myślenia w wypowiedzi. Wróć do Trudnych Spraw. Tam myśleć nie trzeba.

Varyz

2015-04-04, 04:37
Akurat oglądam serial, więc miła wstawka. Idzie browar.

raistpol

2015-04-04, 04:41
regulamin powinien uwzględniać wyjątek od pkt 4.6, gdyż takich filmików nie da się inaczej skomentować niż:
-k***a...
-ja pie**ole
-ch*jnia
-ch*j
-ch*jowe
-ch*jowizna
-wypie**alać

zincum

2015-04-04, 06:17
potrzebny napisał/a:



Może to ty jesteś k***a za głupi. Jak ja nienawidzę takich tłuków jak ty...



Ty, ale za to chyba warny lecą? Nie ty mi będziesz mówił gimbusie, co ma mi się podobać. Skoro tobie się podoba sp***olina dla hamburgerów - to się ciesz. Ja tylko zadałem pytanie, na które w tym swoim zj***nym wywodzie nie odpowiedziałeś. A chrumkasz jak dzik w ziemniakach.

AgentBulkowski

2015-04-04, 06:47
@up Polacy!! Czy Wy musicie jechać po sobie nawet z powodu pieprzonego serialu?? Do cholery jeden lubi Breaking Bad ktoś inny Borewicza, ktoś lubi Tyskie, ktoś inny Pintę. Czy to powód do tego żeby k***ić na siebie na wzajem?? Ludzie ogarnijcie się trochę...