18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy widoczność zła, punto sobie gna.

hellbwoi • 2018-01-26, 00:11
Opis ze strony, ale wygląda zupełnie jakby go fantastiko spłodził

Cytat:

Kierowca Fiata Punto z powyższego nagrania omal nie doprowadził do poważnego wypadku. Bezmyślnie wyprzedzał ciężarówkę, pomimo tego, że zbliżał się do łuku i nie widział czy coś nie jedzie z naprzeciwka. A jechało. Na szczęście wszystko w porę zauważył kierujący wyprzedzaną ciężarówką i zawczasu rozpoczął hamowanie. Hamował także kierowca jadącej z naprzeciwka Kii Sorento. Dzięki temu nie doszło do wypadku, choć przyczepa ciężarówki niebezpiecznie skręciła podczas hamowania.



Wiem, że to nie na trzeciego, ale to nie moje "wideło"


nano50

2018-01-26, 17:11
Kierowcy tej ciężarówki to powinien kupować whisky co tydzień do usranej śmierci. j***ny refleks w gość w ciężarówce ma jak Kubica.

EDIT : Pff, Kubica niech się uczy. :D

Stajan

2018-01-26, 18:30
Właściciele Punto to najgorsze drogowe pasożyty jakie tylko można sobie wyobrazić. Nawet ci od BMW im nie dorównują. Jeżdżą byle jak, co widać po ogólnym stanie rozkładu każdego Punciaka, mając w rowie wszystko i wszystkich. Zresztą czego tu oczekiwać. Auto tańsze niż paczka prezerwatyw więc nic dziwnego, że jeżdżą nim tępaki, które za nic mają bezpieczeństwo i przepisy. Gdyby byli zdolni do abstrakcyjnego myślenia i potrafili przewidywać konsekwencje własnych zachowań to mogliby też tak pokierować swoim życiem, aby stać ich było na lepszy samochód. O ich głupocie możemy przekonać się w bardzo prosty sposób. Wystarczy tylko, że będziemy mieć, z którymś stłuczkę. Nie tylko miną wieki zanim taki osobnik wygramoli się z auta, ale jeszcze za nic w świecie nie przyzna się do swojej, ewidentnej winy. Prowadzenie z nim dłuższej dyskusji nie ma sensu tym bardziej, że przeważnie takowy jegomość nie potrafi sklecić porządnie choćby jednego sensownego zdania. Zatem zapomnij o polubownym rozwiązania konfliktu i od razu dzwoń pod 997. Zresztą nawet jeśli trafiłbyś na wyjątek i gość chciałby się dogadać to dwie godziny musiałbyś mu tłumaczyć jak wypełnić oświadczenie o winie. Nie wspominając już o tym, że sam musisz posiadać ten druczek przy sobie, bo na taką zapobiegliwość i planowanie z wyprzedzeniem nie masz co liczyć u właścicieli rydwanu włoskiej mafii. Dlatego gdy widzisz, że to przez Punciaka zmarnujesz najbliższą godzinę swojego życia, nie miej złudzeń i od razu dzwoń po odpowiednie służby. Doskonale wiem co mówię oraz nikt przy zdrowych zmysłach nie odmówi mi racji...

bo sam od 5-ciu lat jeżdżę Puntem :)

Blendzioł

2018-01-26, 20:17
zabierać prawo jazdy

tranzystor

2018-01-26, 21:36
Gdzie na filmie jest tytułowe wyprzedzanie na trzeciego?

jarler

2018-01-26, 21:48
tranzystor napisał/a:

Gdzie na filmie jest tytułowe wyprzedzanie na trzeciego?


Wyprzedzanie na trzeciego, to jest wyprzedzanie na czołówkę, więc jest się dobrze przyjrzysz, to jest na filmie.

tarcer123

2018-01-26, 22:54
jarler napisał/a:


Wyprzedzanie na trzeciego, to jest wyprzedzanie na czołówkę, więc jest się dobrze przyjrzysz, to jest na filmie.



Na czołówkę to na czołówkę. Na trzeciego jest jak wyprzedzasz samochód który już wyprzedza jakiegoś delikwenta.

Rydzu92

2018-01-27, 00:28
tracer123 - Jechałeś kiedyś ciągnikiem z naczepą, czy tylko tak pie**olisz? Przede wszystkim pada deszcz i jest ślisko i żadne j***ne systemy Ci nie pomogą, choćbyś się zesrał.

nano50

2018-01-27, 11:08
tarcer123 napisał/a:



Na czołówkę to na czołówkę. Na trzeciego jest jak wyprzedzasz samochód który już wyprzedza jakiegoś delikwenta.




Na trzeciego oznacza niepożądane wbicie się trzeciego auta w ruch dwóch poprzednich.

Co za tym idzie obydwie definicje są poprawne. Wbicie na trzeciego to zarówno wyprzedzanie samochodu, który już wyprzedza jak i wyprzedzania samochodu, kiedy z naprzeciwka jedzie już blisko samochód.

Było o to więcej gównoburzy, niż o potrzebę posiadania umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

tarcer123

2018-01-27, 11:29
Rydzu92 napisał/a:

tracer123 - Jechałeś kiedyś ciągnikiem z naczepą, czy tylko tak pie**olisz? Przede wszystkim pada deszcz i jest ślisko i żadne j***ne systemy Ci nie pomogą, choćbyś się zesrał.



Nie nigdy. Ucz mnie mistrzu. :amused: