18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy policja wzywa do poddania się.

~_Yarko_ • 2019-08-17, 11:10
Rozsądniej jest posłuchać.



kzf

2019-08-17, 17:48
To już trzeba być przenygrem, żeby uzbrojonemu glinie próbować podpie**olić brykę :kawa:

edmund

2019-08-17, 17:50
Tilg_die_Schmach napisał/a:

leki nie weszły?



nie pie**ol helmut

feku2710

2019-08-17, 20:18
dla Was to jest policja ? dla mnie to są patałachy którzy nie potrafią sobie poradzić z pijanym starym żulem tylko od razu strzelają mocni są tylko jak mają klamkę w rekach chcieli byście żeby nasi w polsce też tak strzelali do obywateli z byle powodu ? co za poj***ne społeczeństwo..

Scartabelli

2019-08-17, 21:48
feku2710 napisał/a:

dla Was to jest policja ? dla mnie to są patałachy którzy nie potrafią sobie poradzić z pijanym starym żulem tylko od razu strzelają mocni są tylko jak mają klamkę w rekach chcieli byście żeby nasi w polsce też tak strzelali do obywateli z byle powodu ? co za poj***ne społeczeństwo..



O ile w przypadku pierwszego filmiku mogę się z Tobą zgodzić to w przypadku drugiego chyba Ci odbiło. Że niby funkcjonariusz ma ryzykować życie probując obezwładnić uzbrojonego w nóż menela? A po jaką cholerę ma kotś ryzykować życie lub zdrowie w celu urarowania życia tego właśnie menela którego kilkukrotnie wezwano do odłożenia broni? Jeśli ktoś jest tak głupi sam jest sobie winien.

cenius

2019-08-17, 22:00
OK, ale w drugim filmiku policjant oddaje dwa strzały do odwróconego tyłem menela.
Co to ma być?
Rozumiem pierwszy strzał, bo dziad szedł na gliniarza, ale te trzy kolejne to już spore nadużycie.

Pryndel

2019-08-17, 22:42
I to mi się podoba :-P

pve11

2019-08-18, 00:17
U nas nie ma podstaw, żeby policja miała strzelać do ludzi kiedy chce, zrozumcie to. W USA się nie pie**olą w tańcu, bo każdy obywatel może posiadać broń palną, nie chcą ryzykować, to oczywiste. Ale my jesteśmy tylko j***nymi niewolnikami, którzy broni mieć nie mogą, stąd policja zachowuje się inaczej i jest gorzej przeszkolona, bo największe zagrożenie jakie spotkają na służbie to dzieciak z gramem trawy w kieszeni.

Skibcus

2019-08-18, 19:56
W pierwszym filmiku chodzi o to,że policja między siedzeniem pasażera a kierowcy ma broń długą. Fakt,że powinien zatrzasnąć drzwi,ale nikt temu gościowi nie kazał pakować się do auta.

shockwave180

2019-08-19, 15:37
cenius napisał/a:

OK, ale w drugim filmiku policjant oddaje dwa strzały do odwróconego tyłem menela.
Co to ma być?
Rozumiem pierwszy strzał, bo dziad szedł na gliniarza, ale te trzy kolejne to już spore nadużycie.




Jakbyś oglądał do końca wiedziałbyś że ww. menel miał w ręku nóż, który na końcu wyrzuca pod nogi drugiego policjanta za bramą.