18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy mocarz nie był jeszcze tak znany

ja...........ka • 2020-02-15, 20:37
AM-2201 wykazuje działanie podobne do innych kannabinoidów. Dawkowanie jest niższe niż w przypadku większości pokrewnych związków – aktywne dawki zaczynają się już od 500 µg. Substancja ta wykazuje stromą krzywą odpowiedzi biologicznej, tzn. niewielka zmiana dawki może spowodować znacząca różnicę w nasileniu działania. Tolerancja na efekty wzrasta bardzo szybko. Z działań niepożądanych odnotowano ataki paniki i wymioty, niekiedy już przy małych dawkach w wysokości 2 mg oraz drgawki przy dawkach przekraczających 10 mg[4]. Do listopada 2011 nie zanotowano żadnego przypadku zgonu spowodowanego użyciem AM-2201. Toksyczność tego kannabinoidu wciąż pozostaje przedmiotem dyskusji i badań[potrzebny przypis].

Niżej widać jak można było się zapie**olić tym kannabinoidem ekstremalnie i leżeć na koszu z butami na wyprzedaży.


wertuqq

2020-02-15, 21:08
Jakie dopalacze? Chłop się po prostu obwąchał śmierdzących oparów z chińskiej tandety, która leży w tym koszu. :kupa:

marvel321

2020-02-15, 22:46
Potwierdzam to co napisał autor. Straciłem dwóch znajomych od tego. Udusili się własnymi żygami

Juzwa

2020-02-15, 23:12
Może on uprawiał seks z butami?

~DMT

2020-02-16, 00:35
jaskol66 napisał/a:


Niżej widać jak można było się zapie**olić tym kannabinoidem ekstremalnie i leżeć na koszu z butami na wyprzedaży.



Syntetycznym kanabidoidem synku... Od naturalnego nic ci nie będzie....

TestovironJR

2020-02-16, 13:25
Jak to było...... W polce jak w lesie, w cywilizowanym kraju jak ktoś zobaczy człowieka który daje znaki udaru, lub widzi ze jest cos bardzo nie w porządku dzwoni do odpowiedni służb i udziela pomocy, a polsce, k***a w polsce jak w lesie, zacznie sie smiać, rechotać jak żaba, albo ćwierkać jak robak i zacznie nagrywać.

crossdressphyxia

2020-02-16, 14:26
TestovironJR napisał/a:

Jak to było...... W polce jak w lesie, w cywilizowanym kraju jak ktoś zobaczy człowieka który daje znaki udaru, lub widzi ze jest cos bardzo nie w porządku dzwoni do odpowiedni służb i udziela pomocy, a polsce, k***a w polsce jak w lesie, zacznie sie smiać, rechotać jak żaba, albo ćwierkać jak robak i zacznie nagrywać.



Niby masz rację, ale tutaj widać ewidentnie naj***nego czymś patosebę, do którego jak podejdziesz to w narkotykowym czy pijackim amoku sprzeda Ci lepę w najlepszym wypadku. Z resztą dzisiaj mało kto chce komuś pomagać, bo uratujesz kogoś, a on w ramach wdzięczności wytoczy Ci proces o naruszenie nietykalności cielesnej. Poza tym jak chcesz się naćpać, czy naj***ć, to siedź w domu a nie leżysz w miejscu publicznym robiąc z siebie dno i pośmiewisko. Jak nie ma bezpośredniego zagrożenia życia tego zaćpanego jełopa, to niech za karę tam leży i narobi sobie wstydu, jeszcze tego mi trzeba, żebym takie zero odwoził zaćpane do domu. ch*j mu w dupę.

Suspens

2020-02-16, 16:52
No i właśnie dlatego wolę się napie**olić piwskami, pójść spać, zmęczyć kaca i tyle. :D

luja27

2020-02-16, 16:58
Dobry k***a debil buty wącha

Pedofilek

2020-02-16, 18:48
nagrywający jakis chory umysłowo

Lokoss

2020-02-16, 20:22
"Chodź, zostawiamy go tu w p*zdu"

pankruk

2020-02-16, 22:46
Korwin ma rację z tym, że wszystkie narkotyki powinny być zalegalizowane. Debile tak czy tak będą sami sobie szkodzić, a wymiar sprawiedliwości będzie miał mniej roboty bo spraw i wyroków za 1 gram jakiegoś gówna było i jest w Polsce od groma. Ilu to już znałem cwaniaczków z tekstami "no wiesz palę sobie ziółko bo to lepsze od wódeczki ale kontroluje", a teraz nie mogą przeżyć tygodnia bez zjarania się albo już wyłapali zawiasy za posiadanie.

Zcarg

2020-02-17, 11:21
kienzler napisał/a:

Korwin ma rację z tym, że wszystkie narkotyki powinny być zalegalizowane. Debile tak czy tak będą sami sobie szkodzić, a wymiar sprawiedliwości będzie miał mniej roboty bo spraw i wyroków za 1 gram jakiegoś gówna było i jest w Polsce od groma. Ilu to już znałem cwaniaczków z tekstami "no wiesz palę sobie ziółko bo to lepsze od wódeczki ale kontroluje", a teraz nie mogą przeżyć tygodnia bez zjarania się albo już wyłapali zawiasy za posiadanie.



Nie perdol bo rodzine powiększysz


8-)

kulawiec

2020-02-17, 11:53
TestovironJR napisał/a:

Jak to było...... W polce jak w lesie, w cywilizowanym kraju jak ktoś zobaczy człowieka który daje znaki udaru, lub widzi ze jest cos bardzo nie w porządku dzwoni do odpowiedni służb i udziela pomocy, a polsce, k***a w polsce jak w lesie, zacznie sie smiać, rechotać jak żaba, albo ćwierkać jak robak i zacznie nagrywać.



I dlatego filmiki z innych krajów niż polska nagrywają krasnoludki.