18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy kobieta jest za kółkiem

GlassEdi • 2018-01-12, 19:58
A szkoda strzępić ryja...

lm65

2018-01-12, 20:07
Prawo jazdy to pewnie kupiła razem z tym samochodem.

tarcer123

2018-01-12, 20:37
Do wesela się zagoi. :krejzi:

mygyry

2018-01-12, 21:11
Nikt mi nie powie, że w WORDach niema korupcji, ostatnio obserwowałem jak kobieta parkowałem fiatem 500! Miejsca miała w ch*j i ciut, większy luz to miała chyba tylko między uszami i w cipie mimo to podchodziła chyba na 10 razy cofając i ruszając do przodu po 15 cm po czym ze 3 razy wysiadała z auta zobaczyć dlaczego nie może wjechać, bo pinda nie umiała dodać trochę gazu, żeby wbić się na olbrzymi 5cm krawężnik, no jak k***a można dostać uprawnienia z takim niedołęstwem :facepalm:

Hrabia Drapula

2018-01-12, 21:51
to ten szpojler tak je tył docisną

Dziad_Inżynier

2018-01-12, 22:40
Co za durna k***a. W Rosji najbezpieczniej to chyba k***a czołgiem jeździć...

AntosiuTakiJeden

2018-01-12, 22:52
@up też tak myślałem, aż jakoś trafiłem na falę filmów z pożarami po dzwonach u iwana. Czołg się też pali, więc najbezpieczniej chyba nie jeździć po prostu :idzwch*j:

Macias17

2018-01-13, 01:45
Za takie coś powinien być dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mr.9mm

2018-01-13, 02:48
Żeby tak wystrzelić autem trzeba to zrobić umyślnie albo być skończonym debilem...

Kacu63

2018-01-13, 03:51
Wszystkie upy prawa jazdy w najbliższym czasie prawnie nie zdobędą.

Popie**oliła się, zwykle w ów sytuacjach, lewy z prawym

~Velture

2018-01-13, 05:26
mygyry napisał/a:

Nikt mi nie powie, że w WORDach niema korupcji, ostatnio obserwowałem jak kobieta parkowałem fiatem 500! Miejsca miała w ch*j i ciut, większy luz to miała chyba tylko między uszami i w cipie mimo to podchodziła chyba na 10 razy cofając i ruszając do przodu po 15 cm po czym ze 3 razy wysiadała z auta zobaczyć dlaczego nie może wjechać, bo pinda nie umiała dodać trochę gazu, żeby wbić się na olbrzymi 5cm krawężnik, no jak k***a można dostać uprawnienia z takim niedołęstwem :facepalm:


Problemem jest to, że na kursach nie uczą ciebie jeździć tylko zdawać egzamin.
Sam pamiętam jak robiłem prawko sposób w jaki mnie uczono jazdy na placu.
Przykład parkowania tyłem: "jak zobaczysz tyczkę skręć koła maksymalnie w prawo, jak zobaczysz tyczkę to tamto, jak zobaczysz to siamto sramto to wtedy zrób owamto".

Ludzie byli szkoleni jak jeździć konkretnym modelem samochodu aby zdać egzamin a nie po to aby każdym samochodem wykonać manewr w prawdziwym świecie.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy co się działo jak zmieniano samochody w wordach i ludzie panikę łapali bo uczyli się na innym aucie niżeli tym na którym będą zdawać państwowy egzamin. Właśnie dlatego wielu moich znajomych nie zdało prawka bo uczyli się na corsie manewrów na placu a wordy miały już inne auta (nie pamiętam jakie były po corsie ale chyba fabia).

kesaburg

2018-01-13, 06:39
Matko bosko co to się staneło

garfil

2018-01-13, 06:54
Ja jestem zajebisty i nie wchodze kierowcy za samochod jak cofa, sam sie na to wk***iam jak idzie taka labadziara nie ogarnie ze manewruje i pcha mi sie za auto kiedy cofam wysiasc i wpie**olic

Zadi_

2018-01-13, 09:40
Ta co szła to też bez jakiegokolwiek instynktu... A kierująca idealnie wyczuła moment.

Lyck

2018-01-13, 11:16
Kara śmierci dla instruktora który taką przepuścił, i dożywotni zakaz prowadzenia wszystkiego co ma jakikolwiek napęd.