18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy brak kobiety... są dwie ręce do uciechy

Pantilion • 2020-09-19, 07:56
Samotny rolnik :amused:


FiLiPeKkkkkk

2020-09-19, 08:00
Zajmij się tym co zadała na weekend wychowawczyni.

marcinbobek

2020-09-19, 08:08
Dajcie gówniakowi spokój, starzy poszli do pracy albo jeszcze nie wrócili. Dzieciak ma za złote El Dorado przy weekendzie. Z wypiekami na twarzy i klejąca się ręką na myszce przeżywa swoje prywatne chwilę w sieci.

castagir

2020-09-19, 08:59
Zaginiony syn Popeya?

wojtas09999

2020-09-19, 09:15
Jak mieszkalem pod londynem to jeden taki stary dziadek chudy jak szczur maly z 150 cm pokazal mi takie lapy jak ten kolo z filmu bylem w szoku ze ktos ma tak nie proporcjonalne czesci ciala do reszty zapytalem sie czym sie zajmowal powiedzial mi ze byl murarzem ja na to ze to nie mozliwe bo jest za chudy i za maly zeby podnosic ciezkie bloczki caly dzien a on sie wk***il wziol cegle obok mnie wyj***l ja tak mocno ze poleciala w kosmos poczym zapalil faje usiadl i zapytal sie czy mi ma teraz tak jebnac :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SuchyHarry

2020-09-19, 09:42
gdy przez całe życie zapie**alasz w kieracie zamiast konia...

ProVVe

2020-09-19, 10:07
Zawodowy amerykański armwrestler Jeff Dabe z pewnym genetycznym bonusem (nie jest na nic chory). Wiele razy można go zobaczyć na zawodach WAL. Z zawodu jesli dobrze pamiętam budowniczy i mial rekord w wielkości dloni (chyba nadal ma).

Zbysław

2020-09-19, 10:09
Ja mam prawą większą od lewej o 1,5cm

jessjess

2020-09-19, 12:30
Pantilion napisał/a:

Samotny rolnik



Te łapy to od trzymania krów, bo się ciągle wyrywają przy r*chaniu



8-)

Olaf_z_Bajki

2020-09-19, 12:38
ProVVe napisał/a:

Zawodowy amerykański armwrestler Jeff Dabe z pewnym genetycznym bonusem (nie jest na nic chory). Wiele razy można go zobaczyć na zawodach WAL. Z zawodu jesli dobrze pamiętam budowniczy i mial rekord w wielkości dloni (chyba nadal ma).



Cyplenkov może już go przebił. Nie ma aktualnych danych, ale 5 lat temu miał 48 cm w przedramieniu, gdzie Jeff Dabe ma 49 cm a rok temu zmiażdżył Devona Larrata.

Sindbad

2020-09-19, 13:13
to nie czasem denis cyplenkov ??

Hollow_Man

2020-09-19, 13:28
Olaf_z_Bajki napisał/a:

Cyplenkov może już go przebił. Nie ma aktualnych danych, ale 5 lat temu miał 48 cm w przedramieniu, gdzie Jeff Dabe ma 49 cm a rok temu zmiażdżył Devona Larrata.



Pozdrawiam fanów ARMWRESTLING-u, do mutantów możemy jeszcze zaliczyć Oleg Zhokh(kiedyś mutant), Matthias Schlitte - 46cm, śledzę teraz poczynania Schoolboy-a, ale zawsze na pierwszym John Brzenk. z tego co oglądałem to Cyplenkov chyba szykuje sie do powrotu do siłowania się tak ze na obecną chwile raczej już takim mutantem nie jest jak był.