18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy brak kobiety... są dwie ręce do uciechy

Pantilion • 2020-09-19, 07:56
Samotny rolnik :amused:


Zbysław

2020-09-19, 14:56
Hollow_Man napisał/a:

Pozdrawiam fanów ARMWRESTLING-u, do mutantów możemy jeszcze zaliczyć Oleg Zhokh(kiedyś mutant), Matthias Schlitte - 46cm, śledzę teraz poczynania Schoolboy-a, ale zawsze na pierwszym John Brzenk. z tego co oglądałem to Cyplenkov chyba szykuje sie do powrotu do siłowania się tak ze na obecną chwile raczej już takim mutantem nie jest jak był.



Podoba mi sie tak

Sriot

2020-09-20, 21:32
Zbysław napisał/a:

Ja mam prawą większą od lewej o 1,5cm



Ło k***a byku! To z tej prawej musisz mieć dobre pie**olnięcie :lol: :mrgreen:

danielbiel1988

2020-09-21, 04:50
pie**olicie... John Brzenk to on był jest i będzie mistrzem w armwreslingu. Kurdupel rozwalał Devon Larata i resztę mutantów.

ProVVe

2020-09-21, 17:39
Olaf_z_Bajki napisał/a:

Cyplenkov może już go przebił. Nie ma aktualnych danych, ale 5 lat temu miał 48 cm w przedramieniu, gdzie Jeff Dabe ma 49 cm a rok temu zmiażdżył Devona Larrata.



Wiem wiem znam trochę sytuacje w świecie :D . Mówimy o wielkości dłoni nie przedramion. Druga sprawa Larrat wzmocnił się od ciągłych ćwiczeń podczas tzw "lockdown" i podnosi nawet 1/5 więcej tego co wcześniej a zanotował raptem 3mm wzrostu w bicepsie. Nie mam złudzeń, że Denis jest silniejszy, ale czekam na pojedynek Denisa z Levanem. Wracając do Dabea koleś nigdy nie przegrał na lewą rękę od 17 roku życia. Siłuję sie tylko na lewą ponieważ pękła mu kość w prawej podczas siłowania. Nigdy jej nie prześwietlił i nie był z nią w szpitalu. Sam tez twierdzi, że nigdy nie trenował, a opiera sie na swojej naturalnej sile rąk. Ile w tym prawdy nie wiem. Fakt, że ma gigantyczne dłonie (ręce również) nie spowodowane żadnym schorzeniem jak np ma Denis. Powiem szczerze, że powinni się ch*jki wszystkie spotkać na jednym topowym meetingu bez pie**olonego j***nego toda

Hollow_Man napisał/a:

Pozdrawiam fanów ARMWRESTLING-u, do mutantów możemy jeszcze zaliczyć Oleg Zhokh(kiedyś mutant), Matthias Schlitte - 46cm, śledzę teraz poczynania Schoolboy-a, ale zawsze na pierwszym John Brzenk. z tego co oglądałem to Cyplenkov chyba szykuje sie do powrotu do siłowania się tak ze na obecną chwile raczej już takim mutantem nie jest jak był.



Oleg jak rozwalił sie z Pushkarem juz się może nie pozbierać. Przecież zaj***ł kumpla niby jego wina...Natomiast Toproll czyli boy ostro ćwiczy jest mlody i życzę mu jak najlepiej, ale jego brat alex jest silniejszy, a też mu ciężko idzie. Mają sporo przed sobą i fajnie byłoby widzieć ich na jakiś eventach gdzie wygrywają. Na ostatnim gdzie był koleś, który wyglądał jak j***ny Depp wygrał wszystko, a nie wiem nawet kim k***a był i właśnie tez poskładał zawodowców + wygrał pojedynek końcowy "wszechwag".

PS. Jest też parę objawień na świcie i pozostaję czekac co z tego będzie. Pozdrawiam :-D

mazga50

2020-09-28, 17:33
Młodszy brat Hulka?